Temat: powiadomienia z aa w spamie

Cześć, od paru dni e-mailowe powiadomienia typu " Odpowiedź w temacie: ...' "przychodzące z adresu no-reply@no-reply.com lądują w spamie na serwerze obsługującym moje konto pocztowe. Nie pomaga dodanie tego adresu do białej listy na moim koncie.

Czy ostatnio zmienił się adres e-mail z jakiego te powiadomienia są do nas rozsyłane, czy może akurat ostatnio ten adres trafił na jakąś listę RBL z której korzysta mój dostawca?

Ktoś jeszcze ma podobnie?

--== Kup Pan/i dyskietkę - jedyna taka oferta w całym InterNetCie - http://www.atari.org.pl/forum/viewtopic.php?id=18887 ==--

<-- Kontakt przez "E-mail" albowiem moja skrzynka "PW" jest pełna i zaprawdę nie mam czego usunąć.

2

Odp: powiadomienia z aa w spamie

Nic się nie zmieniało.

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

3

Odp: powiadomienia z aa w spamie

Dzięki. Wyłączyłem nawet w ustawieniach swojego konta email opcję korzystania z listy serwerów RBL, oraz jak już wspomniałem na swojej białej liście mam 'no-reply@no-reply.com' i nic, dziś też powiadomienia wpadają do spamu.

Ktoś jeszcze tak ma?

--== Kup Pan/i dyskietkę - jedyna taka oferta w całym InterNetCie - http://www.atari.org.pl/forum/viewtopic.php?id=18887 ==--

<-- Kontakt przez "E-mail" albowiem moja skrzynka "PW" jest pełna i zaprawdę nie mam czego usunąć.

4

Odp: powiadomienia z aa w spamie

Pokaż nagłówki.

"Was powinny uzbrojone służby wyciągać z domów do punktów szczepień, a potem zamykać do pi* za rozpowszechnianie zagrożenia epidemicznego" - Epi 2021
"Powinno się pałować tylko tych co tego nie rozumieją. No i nie szmatki i nie chirurgiczne tylko min FFP3, to by miało jakiś sens. U mnie we firmie, to jak przychodzi bezmaskowiec, to stoi w deszczu przed firmą" - Pin 2021

5

Odp: powiadomienia z aa w spamie

W sensie żeby dodać do białej listy kutador.krap.pl ?

--== Kup Pan/i dyskietkę - jedyna taka oferta w całym InterNetCie - http://www.atari.org.pl/forum/viewtopic.php?id=18887 ==--

<-- Kontakt przez "E-mail" albowiem moja skrzynka "PW" jest pełna i zaprawdę nie mam czego usunąć.

6

Odp: powiadomienia z aa w spamie

W sensie, że w nagłówkach może być wskazówka dlaczego lądują w spamie.

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

7

Odp: powiadomienia z aa w spamie

Po dodaniu kutador.krap.pl do białej listy jest OK.

W spamie lądowały z takim nagłówkiem:

X-Virus-Scanned: by amavisd-new using ClamAV (20)
X-Spam-Flag: YES
X-Spam-Score: 7.515
X-Spam-Level: *******
X-Spam-Status: Yes, score=7.515 tagged_above=-10 required=6.31
    tests=[FROM_EXCESS_BASE64=0.105, NA_REMOVAL=4, NA_SPAM_URL=4,
    RP_MATCHES_RCVD=-0.6, T_HEADER_FROM_DIFFERENT_DOMAINS=0.01]
    autolearn=disabled
X-Seen: 1bc01cb8e69df9d689e3f4f1b3d1119070f05782
Received: from kutador.krap.pl (kutador.krap.pl [178.63.89.96])
    by _tu_był_mój_serwer (Postfix) with ESMTP id C117D2D7753
    for <_tu_był_mój_email>; Wed, 13 Dec 2017 14:57:42 +0100 (CET)
Received: from kutador.krap.pl (kutador.krap.pl [178.63.89.96])
    by kutador.krap.pl (8.14.4/8.14.4) with ESMTP id vBDDvgW8084902
    for <tu_był_mój_email>; Wed, 13 Dec 2017 14:57:42 +0100 (CET)
    (envelope-from nobody@kutador.krap.pl)
Received: (from nobody@localhost)
    by kutador.krap.pl (8.14.4/8.14.4/Submit) id vBDDvbGo084901;
    Wed, 13 Dec 2017 14:57:37 +0100 (CET)
    (envelope-from nobody)
Message-Id: <201712131357.vBDDvbGo084901@kutador.krap.pl>
To: tu_był_mój_email
From: =?UTF-8?B?YXRhcmkuYXJlYSBmb3J1bQ==?= <no-reply@no-reply.com>
Date: Wed, 13 Dec 2017 13:57:37 +0000
MIME-Version: 1.0
Content-type: text/plain; charset=utf-8
X-Mailer: PunBB Mailer
Content-Transfer-Encoding: quoted-printable

--== Kup Pan/i dyskietkę - jedyna taka oferta w całym InterNetCie - http://www.atari.org.pl/forum/viewtopic.php?id=18887 ==--

<-- Kontakt przez "E-mail" albowiem moja skrzynka "PW" jest pełna i zaprawdę nie mam czego usunąć.

8

Odp: powiadomienia z aa w spamie

No zlapal sie na regulki NA_SPAM_URL i NA_REMOVAL. prawdopodobnie no-reply.com jest traktowane jako spam url :)

"Was powinny uzbrojone służby wyciągać z domów do punktów szczepień, a potem zamykać do pi* za rozpowszechnianie zagrożenia epidemicznego" - Epi 2021
"Powinno się pałować tylko tych co tego nie rozumieją. No i nie szmatki i nie chirurgiczne tylko min FFP3, to by miało jakiś sens. U mnie we firmie, to jak przychodzi bezmaskowiec, to stoi w deszczu przed firmą" - Pin 2021

9

Odp: powiadomienia z aa w spamie

Niech forum wysyła from: noreply@atari.org.pl i problem z głowy