1

Temat: GDZIE JEST REALTIME TXT ... ?!?

.... z LL2K2 ??????
Pamiętam, że na party były dwa - jeden na Portfolio Dely'ego (niestety to przepadło z powodu awarii  :oops: ), ale drugi był wpisywany na którymś XL/XE pod GHOST EDITOREM...   I właśnie tego ostatniego szukam, bo jakoś nie widziałem tego w archiwum stuffu z LL2K2.
Czy ktos coś wie na ten temat  :?:  :?:  :?: 

2

Odp: GDZIE JEST REALTIME TXT ... ?!?

.... z LL2K2 ??????
Pamiętam, że na party były dwa - jeden na Portfolio Dely'ego (niestety to przepadło z powodu awarii  :oops: ), ale drugi był wpisywany na którymś XL/XE pod GHOST EDITOREM...   I właśnie tego ostatniego szukam, bo jakoś nie widziałem tego w archiwum stuffu z LL2K2.
Czy ktos coś wie na ten temat  :?:  :?:  :?: 

osoby ktore nie byly na party i nie chca czekac pol roku na divx-relacje, na pewno sa bardzo zainteresowane tym riltajmem :)

[code]--------------- daVid -------------
---------- david@scene.pl ---------
-- GG: 470569 -+- ICQ: 152532728 --
--------- IRCnet: #atari8 ---------[/code]

3

Odp: GDZIE JEST REALTIME TXT ... ?!?

No to kol. Pinokio musi mi podeslac :) Bo do tej pory tego nie zrobil

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

4

Odp: GDZIE JEST REALTIME TXT ... ?!?

Miejmy nadzieję że i ten komputerek nie będzie miał awarii!!!

5

Odp: GDZIE JEST REALTIME TXT ... ?!?

Div-x relacje sa ql:P zobaczycie :P

6

Odp: GDZIE JEST REALTIME TXT ... ?!?

a i postaram sie abuy to bylo o wiele minej niz pol roku (do obejrzenia divx) :P

7

Odp: GDZIE JEST REALTIME TXT ... ?!?

Bez nerfuff, real jest i ma się dobrze. Postaram się go zainputować for DELY utro ... jak tylko się do neta docisne, bo nach hausen u minia neta niet i kapusta groz.
JIL4ever!!!

Lao? co z DivX'em?

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info