1

Temat: [K] Plyte do 800 XL

Plyta moze byc poczochrana, ważne żeby uklady byly w komplecie i sprawne.

2

Odp: [K] Plyte do 800 XL

Czy już się zabierasz za extreme refurbishing na przejechanym 800 xl ?:)))

.

3

Odp: [K] Plyte do 800 XL

Juz sie zabralem :D

4

Odp: [K] Plyte do 800 XL

jestem zaj..ście ciekawy jak to wyjdzie.. trzymam kciuki :D

.

5

Odp: [K] Plyte do 800 XL

juz czesc zrobiona ;)

Przy okazji, szukam jeszcze klawiatury lub pojedynczych klawiszy.

6

Odp: [K] Plyte do 800 XL

drygol napisał/a:

Przy okazji, szukam jeszcze klawiatury lub pojedynczych klawiszy.

To ta 800XL co to się z nią TDC obnosił? Jak tak, napisz do mnie na priv w sprawie klawiatury.

Pamięć studenta ma charakter kwantowy - student wie wszystko, ale jednocześnie nic nie pamięta.
- Kilka(naście?) pudełek z klawiszami i światełkami. I jeden Vectrex, żeby nimi wszystkimi rządzić.

7

Odp: [K] Plyte do 800 XL

Tak, to ta atarka ;)
Za sama klawe jeszcze sie nie zabralem ale jak rozbiore i ocenie zniszczenia to pomarudze :D

8

Odp: [K] Plyte do 800 XL

Dobra , a moze ma ktos cale A800 ? moze byc uwalone.

9

Odp: [K] Plyte do 800 XL

Obudowa z klawiszami do dyspozycji. Bez płyty. To mam od ręki. Za niewielkie cebuliony znajdzie się kompletna ale uszkodzona, z walniętym GTIA.
Tylko co to za renowacja polegająca na zamianie egzemplarza na drugi?

Pamięć studenta ma charakter kwantowy - student wie wszystko, ale jednocześnie nic nie pamięta.
- Kilka(naście?) pudełek z klawiszami i światełkami. I jeden Vectrex, żeby nimi wszystkimi rządzić.

10

Odp: [K] Plyte do 800 XL

@drygol: Klawisze do XL mam ale zależy do jakiej wersji klawiatury

Atari Falcon 030 CT60e, Jaguar, Lynx II, MSTE + Nova + ET4000, STe + HDD, STFM, 65XE, 800XE, 800XL, Amiga 1200, 600, 500, CDTV

11

Odp: [K] Plyte do 800 XL

@perinoid, to nie jest renowacja polegajaca na zmianie egzemplarza.
Nie chce tutaj teraz wypisywac calego planu , ale buda jest mi potrzebna chociazby po to zeby zdjac odlew slikonowy czy zwymiarowac orginal.
Poprostu nie mam zadnej a800 w domu i potrzebuje cokolwiek.
Plyty tez nie mam a zdecydowanie latwiej sie diagnostyke prowadzi majac druga ;)

Ostatnio edytowany przez drygol (2017-12-20 09:21:27)

12

Odp: [K] Plyte do 800 XL

UPDATE: buda i klawa zaltwiona ale plyta caly czas potrzebna. Jakby ktos mial i sie wybieral na LP to chetnie zakupie na miejscu ;)

13

Odp: [K] Plyte do 800 XL

drygol, pisząc A800 masz na mysli 800XL czy pierwsze Atari 800? Jezeli to drugie, to jaki stan cie interesuje?

14

Odp: [K] Plyte do 800 XL

Chodzi o 800xl. Interesuja mnie przede wszystkim sprawne chipy ale sprawna plyta w calosci tez nie zaszkodi. Potrzebuje je do zdiagnozowania plyty ktora naprawiam.

15

Odp: [K] Plyte do 800 XL

Ok , temat do zamkniecia :)