Temat: Folia lub klawiatura do Atari 65XE

Kupię po rozsądnej cenie folię do klawiatury gumkowej do Atari 65XE lub całą klawiaturę.

Ostatnio edytowany przez adolfinio (2018-01-06 00:10:43)

2

Odp: Folia lub klawiatura do Atari 65XE

http://www.atari.org.pl/forum/viewtopic.php?id=11257

Atari Falcon 030 CT60e, Jaguar, Lynx II, MSTE + Nova + ET4000, STe + HDD, STFM, 65XE, 800XE, 800XL, Amiga 1200, 600, 500, CDTV

3

Odp: Folia lub klawiatura do Atari 65XE

.. tylko, że kolega chyba słusznie zauważył że temat produkcji ciągnie się od prawie 5 lat i sam przestaje wierzyć w to, że nastąpi to w przeciągu następnych pięciu .. ;)

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

4

Odp: Folia lub klawiatura do Atari 65XE

@pin: miejmy nadzieję że to ruszy szybciej :)

Atari Falcon 030 CT60e, Jaguar, Lynx II, MSTE + Nova + ET4000, STe + HDD, STFM, 65XE, 800XE, 800XL, Amiga 1200, 600, 500, CDTV

5

Odp: Folia lub klawiatura do Atari 65XE

.. też mam nadzieję, bo czekam jak na zbawienie.

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

6

Odp: Folia lub klawiatura do Atari 65XE

Pin: mi się wczoraj folia śniła... więc produkcja na pewno ruszy :-)

7

Odp: Folia lub klawiatura do Atari 65XE

mi się śni od 5 lat, jak oto przestał mi działać prawy shift.

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

8

Odp: Folia lub klawiatura do Atari 65XE

adolfinio napisał/a:

Kupię po rozsądnej cenie folię do klawiatury gumkowej do Atari 65XE lub całą klawiaturę.

Dziś już drugi raz czytam "w rozsadnej cenie".... z strony kupującego =tanio. Juz wiemy ze tanio nie bedzie... I to powód x-lat gdybania.

9

Odp: Folia lub klawiatura do Atari 65XE

Pin: ciesz się że tylko shift... Ja straciłem całe dwa rzędy :-(

10

Odp: Folia lub klawiatura do Atari 65XE

antek napisał/a:

Ja straciłem całe dwa rzędy :-(

A próbowałeś miernika i lakieru przewodzącego? Bo to wskazuje na uszkodzenie raczej jednej linii tylko?

Sikor umarł...

11

Odp: Folia lub klawiatura do Atari 65XE

próbowałem :-( i zarzuciłem pomysł za dużo przerw poza tym była już lekko przegniła:-(
ale byłem tak zdesperowany, że zbudowałem od podstaw na switchach i działa !
Ma tylko jedną zasadniczą wadę... nie mogę zamknąć obudowy :-( resztę wad da się przeżyć...

12

Odp: Folia lub klawiatura do Atari 65XE

pajero napisał/a:

Dziś już drugi raz czytam "w rozsadnej cenie"

Dlatego osobiście nie marudzę, że ktoś robi i winszuje sobie to czy owo. Trzeba poświęcić czas i środki więc to chyba normalne że produkcja kilkudziesięciu sztuk ostatecznie nie sprowadzi się do jakiejś symbolicznej kwoty. Niech ktoś to zrobi, to pewnie raz na jakiś czas wystarczy mi na zreanimowanie jakiejś klawiatury. Szczególnie po ostatnim wybryku z mste... ;)

Podtrzymuję więc na dzień dobry kwestię typu raz sprężyna, ale w niedalekiej przyszłości to raczej nie koniec.

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

13

Odp: Folia lub klawiatura do Atari 65XE

antek napisał/a:

...zbudowałem od podstaw na switchach i działa !
Ma tylko jedną zasadniczą wadę... nie mogę zamknąć obudowy :-( resztę wad da się przeżyć...

Czy mozesz tu wrzucić zdjecie? Sam nad tym mysle i chcialbym zobaczyc jak to wyglada.