1

Temat: Sprzedam czasopisma

Dobry znajomy wnuczka ojca mojego taty postanowił sprzedać kolekcję czasopism o grach zbieraną przez wiele lat. W grę wchodzi sprzedaż tylko i wyłącznie całości w cenie 4 tys. zł. Cena robi wrażenie, ale jeśli weźmiemy pod uwagę ilość, to już jest normalnie. Cena oczywiście do lekkiej negocjacji. Jeśli byłby ktoś zainteresowany, proszę dać znać tu na forum (może być jako wiadomość prywatna) lub na mój adres mailowy, który jest podany w moim profilu (w temacie maila należy wpisać słowo ATARI, gdyż inaczej filtr antyspamowy nie przepuści wiadomości).

Kolekcja zawiera:
(w nawiasie podane zostały ilości)

64 Plus 4 (6)
Amiga (14)
Amiga Computer Studio (36, wliczając pierwsze numery wydane pod nazwą Computer Studio)
Amiger (2)
Bajtek (13)
CD Action (10)
CD Magazyn (2)
Click! (2)
Commodore & Amiga (36)
Gambler (35)
GameStar (1)
Gry Komputerowe (2)
Komputer Świat Gry (1)
Konsole (1)
Moje Atari (1)
Neo Plus (1)
PC Gamer (1)
PC Shareware (3)
Play (1)
Powerpack Gry (1)
PSX Extreme (3)
Reset (28)
Secret  Service  (95,  komplet;  numer 50 w obydwu wydaniach - okładka w wersji dla prenumeratorów różniła się kolorem
monety;  do tego pięć dosyć grubych książek "Kompendium Wiedzy" przygotowanych przez tych samych redaktorów i wydanych
przez to samo wydawnictwo)
Świat Gier Komputerowych (51)
Top Secret (44)
Virus (1)


Zakładam, że nikt nie kupi całej kolekcji dla jednego numeru np. "Mojego Atari", więc bardzo proszę ograniczyć się z pytaniami o konkretne numery tych pojedynczych czasopism.  Dla poważnie zainteresowanych całością postaram się te numery zdobyć.

2

Odp: Sprzedam czasopisma

4 tyś? powodzenia :)

3

Odp: Sprzedam czasopisma

391 numerów różnych pism komputerowych. Tylko dwa tytuły kompletne (ACS i Secret Service).

10 zł na numer... Powodzenia

4

Odp: Sprzedam czasopisma

Panowie, serdecznie dziękuję za życzenia.
Cena jest jaka jest. Zainteresowani zakupem mogą ją negocjować. Jeśli nie będzie chętnych na kupno - świat się nie zawali :)