1

Temat: asma.scene.pl - potrzebna miejscówka.

Panowie/Panie,

W związku z tym, że po X latach miejscówka, gdzie stoi aktualnie asma.scene.pl zostanie niebawem wyłączona muszę znaleźć nowe miejsce dla archiwum. Jeżeli ktoś z Was jest w stanie udostępnić kawałek miejsca (jail, etc) na swoim serwerze to byłbym wdzięczny (preferuję FreeBSD).

s.

Odp: asma.scene.pl - potrzebna miejscówka.

Myślę że na Pigwie miejsce się znajdzie, skontaktuj się z Azbestem.

Edit: rozmawiałem z Azbestem i nie widzi problemu, tylko ma obecnie trochę kryzysową sytuację i prosi o cierpliwość.

Ostatnio edytowany przez Adam Klobukowski (2017-05-29 18:49:09)

Atari: FireBee, (Falcon030 CT60e SuperVidel SvEthlana CTPCI), TT, (520ST Pak030 Frak PuPla Panther), (520ST 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx SC1435), (1040STFM UltraSatan SM124), (1040STE 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx NetUSBee SM144 SC1224), 260ST, 520 ST+, (MEGA ST SM125), (65XE Rapidus U1MB VBXE SIDE2 SIO2PC), (Jaguar SkunkBoard), Lynx II, 2x Portfolio

3

Odp: asma.scene.pl - potrzebna miejscówka.

Hej, slaves - odezwe sie do Ciebie w srode, ok? Ogolnie jestem na tak, jak juz pisal Adam. Dzis mam jeszcze troche zamieszania ale juz jutro na spokojnie ustalimy co i jak.

4

Odp: asma.scene.pl - potrzebna miejscówka.

Azbest napisał/a:

Hej, slaves - odezwe sie do Ciebie w srode, ok? Ogolnie jestem na tak, jak juz pisal Adam. Dzis mam jeszcze troche zamieszania ale juz jutro na spokojnie ustalimy co i jak.

Pewnie. Nie pali się.

5

Odp: asma.scene.pl - potrzebna miejscówka.

Azbest napisał/a:

Hej, slaves - odezwe sie do Ciebie w srode, ok? Ogolnie jestem na tak, jak juz pisal Adam. Dzis mam jeszcze troche zamieszania ale juz jutro na spokojnie ustalimy co i jak.

Pewnie. Nie pali się.

6

Odp: asma.scene.pl - potrzebna miejscówka.

Hej,

W związku z likwidacją box'a asma.scene.pl zostanie wyłączona w dniu 30 stycznia 2018 roku. Niestety po ostatnim padzie systemu (który miał miejsce 17 stycznia) musiałem odzyskać zasoby z backup'u z 29 grudnia 2018. Do czasu znalezienia nowej miejscówki na WWW/SVN serwis będzie niedostępny.

Aliasy pocztowe oraz DNS działają dzięki uprzejmości i gościnności nette.pl (Dzięki! Przemek)

Gdyby ktoś z Was miał trochę miejsca na www(trac)+svn to zapraszam na priv (preferowany system to FreeBSD; może być Linux).

Pozdrawiam,
slaves

7

Odp: asma.scene.pl - potrzebna miejscówka.

Wyslij mi na pw swój nr telefonu.
Wieczorem zadzwonię. Nie odzywałem się bo myślałem że się udało.

Jest I FreeBSD I jest miejsce :)

"tatusiu zobacz, narysowałam tobie takie same coś jak na twojej koszulce" 
https://github.com/willyvmm/mouSTer
jmp $e477

8

Odp: asma.scene.pl - potrzebna miejscówka.

O, cholera... Czyli moją wrzutę z 7 stycznia (ponad 30 muzyczek) diabli wzięli. :/ Marok też zrobił sporo poprawek od Sylwestra. No nic, trzeba będzie wrzucić raz jeszcze.

@slaves: przydałoby się potem ustawić robienie backupów co 3 dni albo tydzień, bo co 3 tygodnie to raczej nie za bardzo...

Ostatnio edytowany przez voy (2018-01-18 10:10:49)

Powszechnie wiadomo, że kamień potrafi myśleć. Na tym fakcie opiera się cała elektronika.

Terry Pratchett - Równoumagicznienie

9

Odp: asma.scene.pl - potrzebna miejscówka.

Mam automatyczny backup jakby co. Snapshot do pół roku wstecz i external raz na dobę.

"tatusiu zobacz, narysowałam tobie takie same coś jak na twojej koszulce" 
https://github.com/willyvmm/mouSTer
jmp $e477

10

Odp: asma.scene.pl - potrzebna miejscówka.

willy napisał/a:

Wyslij mi na pw swój nr telefonu.

Super. Roboty jest mało, bo trzeba zainstalować 3 rzeczy i przenieść konto+konfigurację.

Daj znać, czy wiadomość dotarła (może być SMS).

Dzięki.

s.

11

Odp: asma.scene.pl - potrzebna miejscówka.

Informacyjnie: Działamy z Willy'm (a raczej Willy działa) z tematem.

Na dniach ASMA ruszy.

s.

12

Odp: asma.scene.pl - potrzebna miejscówka.

Wydaje mi sie ze asma.scene.pl dziala juz jak trzeba(?).
Jednak zgodnie z prawami murphy'ego jest to niemozliwe :D

Prosze testowac, wszelkie uwagi mile widziane.

"tatusiu zobacz, narysowałam tobie takie same coś jak na twojej koszulce" 
https://github.com/willyvmm/mouSTer
jmp $e477

13

Odp: asma.scene.pl - potrzebna miejscówka.

ostatnia rewizja 1562 z dnia Nov 13, 2017 - wiec wymaga uzupelnienia.

"tatusiu zobacz, narysowałam tobie takie same coś jak na twojej koszulce" 
https://github.com/willyvmm/mouSTer
jmp $e477