26

Odp: Ja chcę ! Ornety 2003 - Quast Copy Party!

po to jest taka Atari "Arena"! gdzie sie zgadamy my ! przyszli partzanci i zadecydujemy wszyscy chórem gdzie jedziemy.

Czyzby kol. X-Ray proponowal jakas zmiane nazwy dla uwielbionej przez miliony uzytkownikow  :lol:  :lol:  :lol: strony o Atari  :?:

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

27

Odp: Ja chcę ! Ornety 2003 - Quast Copy Party!

uwielbionej przez miliony uzytkownikow

Chyba chciałeś napisać, że przez setki milionów użytkowników... :D  :D  :D  :D

28

Odp: Ja chcę ! Ornety 2003 - Quast Copy Party!

Wiem wiem. ale pssssstt...

Hmm czyźźźźźby OverMind#2??!
:?:  :?:

29

Odp: Ja chcę ! Ornety 2003 - Quast Copy Party!

tak tak Orneta rulez:
- position whale by Hermes :)
- arbuz war :)
- batony kick your ass...:)
-Darth Jogging by Freezers :)
-Fathead suckz...:)
-Rzeznicy z Ornety suckz :)
-panna Krysia (oh my godness...)
i pelno pelno innych,jak sobie przypomne to dopisze...

gep/lamers^dial

30

Odp: Ja chcę ! Ornety 2003 - Quast Copy Party!

Wiem wiem. ale pssssstt...

Hmm czyźźźźźby OverMind#2??!
:?:  :?:

Jeżeli coś będzie to pewnie "Bitter Mind" albo "Over Reality"  :lol:

Ale psssssstt  ;)

Co do party, myśle że Vasco pójdzie na ugode i postawi na Ornetę zamiast na LL. Przecież sam ostatnio narzekał, że chętnie by gdzieś pojechał, zamiast organizować wszystko w domu  :)

Ze scenariusza do polskiej gry:
"Ten Twój kumple może na żywo komentować, gęsto ci się dzieje."
Co autor miał na myśli ?

31

Odp: Ja chcę ! Ornety 2003 - Quast Copy Party!

8O  8O  8O Jubileuszowy drugi post Sote  :lol:  :lol:  :lol:

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

32

Odp: Ja chcę ! Ornety 2003 - Quast Copy Party!

Kurde, ale nastepnym razem gram z toba w pingla po trzezwemu :) Opitole jak trza  :P  :P  :P

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

33

Odp: Ja chcę ! Ornety 2003 - Quast Copy Party!

. to ja proponuje wypośrodkować miejsce partyplace i zorganizować impreze w ... a niech przykładem będzie Przemyśl .. hehe

Po za tym, oczywiście na wyjazd jak najbardziej się pisze.

Pinokio/Allegresse;-)

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

34

Odp: Ja chcę ! Ornety 2003 - Quast Copy Party!

a ja proponuje zeby impreza odbyla sie na 100% w roku przyszlym w ornecie, w osrodku kultury i zebyl jeszcze byl dostep do tego liceum w ktorym kiedys byly sleeping roomy.

pozatym bylo to zawsze jedno z najbardziej pojechanych perties w polsce i dlatego warto zeby takie przedsiewziecie mialo miejsce raz jeszcze.

35

Odp: Ja chcę ! Ornety 2003 - Quast Copy Party!

Brawo!
Odnalazl sie już drugi agent SHD! 

W pełni popieram te słowa i bede robil wszystko co w mojej mocy coby party doszlo do skutku. 
Oczywiscie licze na to, że zobacze jeszcze raz pełny skład legendy sceny Atari (i nie tylko) grupy Shadows. A po cichu mam nadzieje na jeszcze jedna ich produkcje!

_______________________________________
odrodzona scena atari swiat zawojuje!

Im dłużej czekamy, tym wzorek jest większy" (c) by Sikor

36

Odp: Ja chcę ! Ornety 2003 - Quast Copy Party!

ja piernicze ..warto żyć ...

najpierw zobaczyłem Numena ... a teraz ..jeżeli to nie fake ...to wykopali Cedyna :)


Jak tam leci stary ... he ?

Sam.

Remember Orneta.
==============


a ja proponuje zeby impreza odbyla sie na 100% w roku przyszlym w ornecie, w osrodku kultury i zebyl jeszcze byl dostep do tego liceum w ktorym kiedys byly sleeping roomy.

pozatym bylo to zawsze jedno z najbardziej pojechanych perties w polsce i dlatego warto zeby takie przedsiewziecie mialo miejsce raz jeszcze.

All I hear is the sound of me falling on the ground

37

Odp: Ja chcę ! Ornety 2003 - Quast Copy Party!

Popieram kandydaturę miejscowości Orneta na organizację zlotu miłośników komputerów firmy Atari, w wakacje roku następnego.

38

Odp: Ja chcę ! Ornety 2003 - Quast Copy Party!

amen  :lol:

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

39

Odp: Ja chcę ! Ornety 2003 - Quast Copy Party!

Popieram kandydaturę miejscowości Orneta na organizację zlotu miłośników komputerów firmy Atari, w wakacje roku następnego.

tak ... jasne. marek k. jak zwykle cyfrowo dal glos w zwiazku ze zwiazkkiem w momencie obecnym - stop !!! :)

a tak btw. to kto jest organizatorem ew. przyszlorocznej imprezy ? czy jest jakis mail do niego lub ew. inna forma kontaktu ? jak cos wiecie dajcie znac. chcialbym miec w jakis sposob "ucho i oko na pulsie" i wiedziec czy faktycznie sie nastawiac na wyjazd na ornete, czy wszystko skonczy sie w sferze i atmosferze radosnych oswiadczen oraz szczerych checi :)

40

Odp: Ja chcę ! Ornety 2003 - Quast Copy Party!

a tak btw. to kto jest organizatorem ew. przyszlorocznej imprezy ? czy jest jakis mail do niego lub ew. inna forma kontaktu ? jak cos wiecie dajcie znac. chcialbym miec w jakis sposob "ucho i oko na pulsie" i wiedziec czy faktycznie sie nastawiac na wyjazd na ornete, czy wszystko skonczy sie w sferze i atmosferze radosnych oswiadczen oraz szczerych checi :)

Organizatorem jest Van Eijk tylko pewnie jeszcze o tym nie wie.;)  Narazie został rzoocony pomysl coby zobaczyc czy beda chetni i jak narazie ludzi zbiera sie cala masa w zastraszajacym tempie. Podobno Eijk chcial w tym roku w porozumieniu z Vaskiem cos tam organizowac ale sie jakos nie dogadali albo nie zrozumieli. Dobrze byloby coby sobie poczytal troche naszych postow i podjal decyzje o roku 2003-wiadomo zreszta jaka(skoro planowal cos na 2002 to czemu nie 2003). Tez szukam namiarow na Eijka. (Vasco odpisz mi na maila) i chetnie tez baczylbym na przygotowania.

Im dłużej czekamy, tym wzorek jest większy" (c) by Sikor

41

Odp: Ja chcę ! Ornety 2003 - Quast Copy Party!

mesydż od Kierownika Zamieszania - bardzo proszę nie powtarzac postow w kilku miejscach ! Oryginalny post znajduje się tutaj.

Dziękuję za uwage (pożondek mósi byc)

MegaBoss

42

Odp: Ja chcę ! Ornety 2003 - Quast Copy Party!

"tak ... jasne. marek k. jak zwykle cyfrowo dal glos w zwiazku ze zwiazkkiem w momencie obecnym - stop !!!  "

Hahahah :D Taaa.... heheh niezle sie usmialem czytajac oryginal a x3 czytajac komentarz Cedynia.

btw New Geenration bedzie na 101% i to w liczniejszym skladzie niz na ll'2k2 :P A i na compoty tez cos przywieziemy ^_^

43

Odp: Ja chcę ! Ornety 2003 - Quast Copy Party!

Solo: tu obiecujesz, a potem nic nie robisz i w rezultacie ja musze wiazac koniec z koncem, zeby ludzikow wyrwac z tego dzierzoniowa (a bo nie maja kasy, abo to , abo tamto... ;)

44

Odp: Ja chcę ! Ornety 2003 - Quast Copy Party!

a ja domagam sie na Quascie TABBLE TENNIS COMPO,bynajmniej bede mial jakies szanse w tym kompocie:):):) i przy okazji rzucam wyzwanie kazdemu niczym Zbyszko z Bogdanca posylajac mu rekawice w twarz,sugerujac pojedynek na 'ubitej ziemi',proponujac 'sad ostateczny'
Jest ze taki? 8)

gep/lamers^dial

45

Odp: Ja chcę ! Ornety 2003 - Quast Copy Party!

Twoja "dupa" należy do Mnie

*- TeBe/Madteam
3x Atari 130XE, SDX, CPU 65816, 2x VBXE, 2x IDE Plus rev. C

46

Odp: Ja chcę ! Ornety 2003 - Quast Copy Party!

Ja przyjmuje wyzwanie  :!:  :!:  :!:

Chociaz i tak wszyscy wiedza, kto jest miszczem Table Tennis`a - SLAVES  :twisted:

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

47

Odp: Ja chcę ! Ornety 2003 - Quast Copy Party!

Ja tez staje do pojedynku!!!!!!!    dla utrudnienia moznaby zamiast paletka zagrac podkladka pod piwo z logo ATARI wlasnie taka jaka gralem osobiscie w Opalenicy.

Im dłużej czekamy, tym wzorek jest większy" (c) by Sikor

48

Odp: Ja chcę ! Ornety 2003 - Quast Copy Party!

albo mownicom!!!  :D  :D  :D  :D  :D

I Ty zostaniesz big endianem...

49

Odp: Ja chcę ! Ornety 2003 - Quast Copy Party!

jak Orneta quaST wypali to ja wiadomo tez sie pojawie. w ogole.. albo nic;)

BBSL drinker5 is still alive !!!

50

Odp: Ja chcę ! Ornety 2003 - Quast Copy Party!

Ooo Wawrzyn, my chyba dawno winiacza nie saczylismy wspolnie :O

A ty Laoo ssij, nie powiem kto "spoznil sie" na ostatni PKS ;PP Liar :P Teraz fieju przez 2 miechy bede jechal na sucharach, aby wyjsc z $ jakos;OOO ssij ^^