1

Temat: RetroKomp 2018

Scena Muzyczna GAK potwierdziła nam chęć współorganizacji 7. edycji naszej imprezy. Termin tradycyjnie jesienny, ale ze względu na wybory samorządowe 2018 (SM GAK jest punktem wyborczym) nie możemy jeszcze zadeklarować konkretnej daty. Postaramy się również sensownie "rozminąć" z innymi imprezami, by zainteresowani mogli wziąć udział w każdej. Oczywiście planujemy kolejną edycję RetroKomp GameDev Compo, więc ze sporym wyprzedzeniem zachęcamy do tworzenia nowych gier na nasze ulubione platformy.

Pozdrawiamy!
RK/LE Team

2

Odp: RetroKomp 2018

Dziś możemy ogłosić już oficjalny termin tegorocznej edycji. W związku z wyborami samorządowymi i innymi planowanymi imprezami Sceny Muzycznej GAK (koncerty), RETROKOMP 2018 odbędzie się w dniach: 13-14 października, w znanym miejscu (SM GAK, ul. Powstańców Warszawskich 25, Gdańsk) i tradycyjnej formule.

Przypominamy o kolejnej edycji RetroKomp GameDev Compo i zachęcamy do tworzenia kolejnych gier na nasze ulubione platformy. Program imprezy zostanie ogłoszony później, zachęcamy jednak do wstępnej rezerwacji terminu w swoim kalendarzu imprezowym na rok 2018.

Do zobaczenia!
RK/LE Team

3

Przybywam smile

Atari Falcon 030 CT60e, Jaguar, Lynx II, MSTE + Nova + ET4000, STe + HDD, STFM, 65XE, 800XE, 800XL

4

Najprawdopodobniej będziemy.

Co to jest? To przecież ATARI! ... Atari? - co pan, ja nie jestem rolnikiem ;)

5

No i fajnie! smile

6

wszystko w Twoich rękach wink

7

pindolek też ? big_smile big_smile big_smile

Just a bunch of things that drygol does ... --> https://retrohax.net

8

sachy napisał/a:

Termin tradycyjnie jesienny, ale ze względu na wybory samorządowe 2018 (SM GAK jest punktem wyborczym) nie możemy jeszcze zadeklarować konkretnej daty.

.. poproszę dowolnie, byle nie w święto zmarłych smile

9

Oczywiście również będziemy wink

@Pin: chciałbym Ci tylko uświadomić, że 2-go listopada (w tym samym czasie co SV) odbywa się również największe party commodorowskie pod nazwą "X". więc naprawdę nie rozumiem Twoich ciągłych "przytyków" w tym temacie.

Silly Venture - breaking the ATARI scene since 2000 ! :)

Będę.

Atari: FireBee, (Falcon030 CT60e SuperVidel SvEthlana CTPCI), TT, (520ST Pak030 Frak PuPla Panther), (520ST 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx SC1435), (1040STFM UltraSatan SM124), (1040STE 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx NetUSBee SM144 SC1224), 260ST, 520 ST+, (MEGA ST SM125), (65XE Rapidus U1MB VBXE SIDE2 SIO2PC), (Jaguar SkunkBoard), Lynx II, 2x Portfolio

11

grey/msb napisał/a:

odbywa się również największe party commodorowskie pod nazwą

... na szczęście nie jestem komodorowcem big_smile

Poza tym chciałem wyrazić tylko swoją opinię w kwestii wyboru terminu. Nie wiem co kierowało Twoim wyborem ale ten jest po prostu zaskakująco nietrafiony. I przestań się tak rozczulać wink

Ostatnio edytowany przez Pin (2018-05-03 18:53:13)

12

Pin napisał/a:

.. poproszę dowolnie, byle nie w święto zmarłych smile

W sumie jak się rozejrzeć po terenie party w sobotę rano, to pasuje smile

The problem is not the problem; the problem is your attitude about the problem

13

.. smile - niektórzy Komodorowcy to na party zabierali nawet znicz smile