Temat: [K] Falcon

Jeśli ktoś chciałby sprzedać Falcona o poniższych "parametrach" - proszę o kontakt...
- UK lub US
- sprawny
- bez "przeróbek"/modyfikacji itp
- pudło/karton

Uprzedzając forumowe "złośliwości" :) tak, wiem ze muszę mieć głęboką kieszeń. I tak wiem ze jest jeden na pewnym serwisie aukcyjnym ale 10k wydaje mi się nieco wygórowaną ceną.

2

Odp: [K] Falcon

NA olx.pl są 2 egzemplarze
Jeden na zamianę, ale może da się dogadać
No i trochę taniej niż 10K
.
https://www.olx.pl/oferta/zamienie-atar … c4daf8cdd9
.
https://www.olx.pl/oferta/atari-falcon- … c4daf8cdd9
.

3

Odp: [K] Falcon

Atari-User napisał/a:

NA olx.pl są 2 egzemplarze (...)

Wiem, widziałem... Jeden niemiecki (odpada), drugi _tylko_ za amige 4k (wprawdzie bez pudła ale za odpowiednią cenę wezmę i bez pudła). Amigi 4k 040 nie mam i dostanie jej graniczy z cudem...
Ale dziekuje za czujność ;)

4

Odp: [K] Falcon

A co to za problem ze klawiatura niemiecka, wymienisz na angielska, i problem znika :), nowke sztuke mozesz sciagnac z Best Electronics (troche kosztuje) ale mozna, a Falcona w dobrym stanie to ciezko upolowac.

Falcon CT63, CTPCI + Radeon 9250, napęd MO Fujitsu 230 MB oraz naped Syquest 230 MB, Nagrywarka Yamaha CDRW 2100, Napęd DVD-ROM, Netusbee, Skaner EPSON GT8000/Falcon 030, Ram 14 MB, karta CF 16 GB/Hades 060, CD-ROM, Nagrywarka Yamaha CDR, karta sieciowa, napęd Syquest 44 MB/Atari TT 030; 10 MB ST-Ramu, 64 MB TT-Ramu, Zewnętrzny naped CD-ROM, napęd MO Fujitsu 230 MB, karta graficzna MEGA Vision 300 Netusbee/Atari Jaguar + Skunkboard, Atari 65 XE + SIDE

5

Odp: [K] Falcon

Jest tu moze ogloszeniodawca tego Falcona na wymiane za Amige...? Bo ogloszenie juz nieaktualne a namiarow nie ma...

6

Odp: [K] Falcon

Kroll napisał/a:

A co to za problem ze klawiatura niemiecka, wymienisz na angielska, i problem znika :), nowke sztuke mozesz sciagnac z Best Electronics (troche kosztuje) ale mozna, a Falcona w dobrym stanie to ciezko upolowac.


Kończą się im bądź skończyły....

7

Odp: [K] Falcon

Ile taka klawiatura QWERTY od 520ST jest warta? Tak mniej-więcej.
Jak sporo, to mogę jedną opchnąć, jak będę w Polsce na Wielkanoc.

8

Odp: [K] Falcon

nieaktualne/mozna zamknac