Temat: [K] Atari TT

Chętnie kupię Atari TT (musi być UK/US - nie niemiecki/francuski czy jeszcze inny).
Jeśli ktoś chciałby się pozbyć - proszę o kontakt.
Edit: moze byc niemiecki.. jakoś bede musiał z tym żyć :)

Ostatnio edytowany przez damanloox (2018-03-16 20:10:28)

2

Odp: [K] Atari TT

Ja też chętnie kupię, obojętnie jaka wersja językowa, byle kompletny i jakoś wyglądający ;)

Arguing with an engineer is a lot like wrestling in the mud with a pig, after a couple of hours you realize the pig likes it...

3

Odp: [K] Atari TT

Duddie napisał/a:

Ja też chętnie kupię, obojętnie jaka wersja językowa, byle kompletny i jakoś wyglądający ;)

Widze ze popyt na towar jest spory ;)
Wie moze ktos ile  (realistycznie) musze przygotowac na TT w podstawowej wersji (bez fastramow itp) - TT + klawiatura - bez HDD?

4

Odp: [K] Atari TT

Ja pare dni temu wylicytowałem na ebay za 2800 PLN z fast ramem  i z dyskiem. Wiem że  przepłaciłem

.

5

Odp: [K] Atari TT

pablozp napisał/a:

Ja pare dni temu wylicytowałem na ebay za 2800 PLN z fast ramem  i z dyskiem. Wiem że  przepłaciłem

A w jaki sposób ustaliłeś, że przepłaciłeś. ?

Hmm.

6

Odp: [K] Atari TT

między innymi boli mnie portfel

.

7

Odp: [K] Atari TT

No niestety, im rzadsze urzadzenie tym portfel bardziej boli.
Jak kupiłem TT, na all.... pl, za chyba jakoś 1100pln, ale to jakieś 5 lat temu.
I czasami obserwuję ceny MSTE i TT  jak sie pojawi i widze że ida mocno do gówy.  TT w Polsce na all.....  ostatno  widziałem z pół roku temu i chyba też poszedł za ponad 2500pln.   
MSTE kompletnego pewnie dziaisj poniżej 1600pln też juz się nie kupi.  O F030 nie wspomnę.
Myslę, że za kompletme TT, 2800pln, może i niemało, ale i wcale  nie tak kosmicznie drogo. 
Szybko zarobi na siebie. :)

Ostatnio edytowany przez Atari-User (2018-02-15 12:42:12)

8

Odp: [K] Atari TT

no to troche mnie pocieszyłeś :D  juz mi  lżej :D

.

9

Odp: [K] Atari TT

pablozp napisał/a:

2800 PLN z fast ramem

Może o kilka stówek, ale za chwilę będą droższe niż Falcon. Podaż praktycznie zerowa.

Who loves kids? Charlie Waffles!! Damn right...

10

Odp: [K] Atari TT

pablozp napisał/a:

Ja pare dni temu wylicytowałem na ebay za 2800 PLN z fast ramem  i z dyskiem. Wiem że  przepłaciłem

za 2800pln kupilbym "od reki". Ja mam jednego "na oku" ale wlasciciel chce... 4k PLN. Bardzo chce miec TT ale 4K wydaje mi sie zbyt duza cena...

11

Odp: [K] Atari TT

maly bump... ciagle czekam na kogos kto chce pozbyc sie TT... Moze byc niemiecki...

12

Odp: [K] Atari TT

damanloox napisał/a:

Moze byc niemiecki...

https://pl.wikipedia.org/wiki/Pistolet_TT - no nie wiem, rosyjski łatwiej kupisz ;) A swoich się póki co nie pozbywam ;)

Sikor umarł...

13

Odp: [K] Atari TT

Sikor napisał/a:
damanloox napisał/a:

Moze byc niemiecki...

https://pl.wikipedia.org/wiki/Pistolet_TT - no nie wiem, rosyjski łatwiej kupisz ;) A swoich się póki co nie pozbywam ;)

haha. tez sie posmieje jak juz tego TT bede mial... Poki co troche sie denerwuje bo nie moge nigdzie kupic mojej dream-maszyny ;)

14

Odp: [K] Atari TT

Atari-User napisał/a:
pablozp napisał/a:

Ja pare dni temu wylicytowałem na ebay za 2800 PLN z fast ramem  i z dyskiem. Wiem że  przepłaciłem

A w jaki sposób ustaliłeś, że przepłaciłeś. ?

Hmm.

Zamiast TT, polecam Hades-a, sprzęt hi-end, z przepłacaniem, średnio kosztuje 2-3k (teraz dobieramy walutę :P )....

15

Odp: [K] Atari TT

AS... napisał/a:

Zamiast TT, polecam Hades-a, sprzęt hi-end, z przepłacaniem, średnio kosztuje 2-3k (teraz dobieramy walutę :P )....

Matko Boska! Klony! Tfu! ;)
Przeciez ja nie chce na tym sprzecie robic kolejnego odcinka "Lord of the rings" - ja chce sie nim pobawic troche i nacieszyc oczy... Moze kiedys pokazac corce co dla taty bylo kiedys szczytem marzen ;)

16

Odp: [K] Atari TT

AS... napisał/a:

Zamiast TT, polecam Hades-a, sprzęt hi-end, z przepłacaniem, średnio kosztuje 2-3k (teraz dobieramy walutę :P )....

Ta jasne, a Hadesow na Allegro to normalnie tyle, ze nie wiadomo, ktorego kupic.

17

Odp: [K] Atari TT

Całe Allegro to jak jeden wielki HADES :lol:

.

18

Odp: [K] Atari TT

nieaktualne/mozna zamknac