51

Odp: SN-360 Turbo

Wyrazy współczucia.

--== Kup Pan/i dyskietkę - jedyna taka oferta w całym InterNetCie - http://www.atari.org.pl/forum/viewtopic.php?id=18887 ==--

<-- Kontakt przez "E-mail" albowiem moja skrzynka "PW" jest pełna i zaprawdę nie mam czego usunąć.

52

Odp: SN-360 Turbo

W ramach akcji archeologiczne, odkopuję temat. Czy znalazłby się ktoś, kto by mi zaprogramował i wysłał ROM turbo do SN-360? Oczywiście za opłatą.

Pamięć studenta ma charakter kwantowy - student wie wszystko, ale jednocześnie nic nie pamięta.
- Kilka(naście?) pudełek z klawiszami i światełkami. I jeden Vectrex, żeby nimi wszystkimi rządzić.

53

Odp: SN-360 Turbo

W ramach przeglądu własnego sprzętu i konserwacji... znalazłem własną stację SN360, namierzyłem w sieci dwa romy oryginalny sn360.bin i jeden o nazwie SN360_stryker.bin. Po porównaniu zawartości widać wyraźnie, że ma w sobie znacznie więcej informacji. Stryker, czy możesz mi napisać, czy Ta druga wersja zawiera już modyfikacje Mikey o system Turbo?! Bo chętnie bym sobie tą stacje zmodyfikował.

Ci, którzy przemawiają w imieniu Boga powinni pokazać listy uwierzytelniające. J. Tuwim