Temat: Football Manager (1985)(Addictive Games)(GB)[a][BASIC]

Hejka,

Powróciłem do małego Atari po blisko 30 latach :) zabawę rozpoczynam po swoich ulubionych grach ... i zawiesiłem się na uruchomieniu gry Football Manager (1985)(Addictive Games)(GB)[a][BASIC] ( są dwie wersje atr oraz cas ) za pomocą przejściówki - adaptera kaseta -> laptop. Chciałem ją uruchomić za pomocą Turgen system, jednak nie potrafię. Inne gry np. zorro.xex odpaliłem. Proszę o pomoc. Z góry dziękuje za jakieś wskazówki.

Pozdrawiam

Ostatnio edytowany przez besciak (2018-04-14 12:07:30)

2

Odp: Football Manager (1985)(Addictive Games)(GB)[a][BASIC]

Zrób to podobnie jak z innymi plikami, czyli dodaj plik .cas do listy, potem uruchom Atari z włączonym Basiciem (bez Option i bez Start). Wpisz RUN"C: i wciśnij Return, a potem w Turgen System naciśnij ikonkę Audio (druga od prawej). Gra będzie się wczytywać przez 18 minut i 10 sekund, a potem się uruchomi.

Wgrywałaby się szybciej, ale autor zabezpieczył ją przed wyświetleniem listingu i zapisem przez CSAVE.

Powszechnie wiadomo, że kamień potrafi myśleć. Na tym fakcie opiera się cała elektronika.

Terry Pratchett - Równoumagicznienie

3

Odp: Football Manager (1985)(Addictive Games)(GB)[a][BASIC]

Bardzo dziękuje za pomoc.

4

Odp: Football Manager (1985)(Addictive Games)(GB)[a][BASIC]

Jednak, prosta sprawa, a mnie przerosła. Chciałem by ta gra się szybciej ładowała, więc mając magnetofon z opcją turbo, wydawało mi się, że załaduje grę z cas -> do programu kopiującego, a następnie -> D:NAZWA i po chwili mam kopię w turbo. Jedynie, co mi się udało zrobić to kopię z cas na normal, jednak nie potrafię uzyskać kopii w turbo. Testowałem wiele programów kopiujących, zawsze mi wyskakują jakieś błędy ... proszę o pomoc, bo zaraz mnie .... trafi :)

ps. na cartigu mam TBULDOŻERCOPY.

Ostatnio edytowany przez besciak (2018-04-20 15:37:16)