Temat: Lost Party 2019

Lost Party 2019 to nowa impreza demoscenowa, chociaż organizowana przez doświadczoną ekipę Tristesse, która maczała palce m.in. w Last Party (1997-2003, 2017) i Lecie Ludzików (1999-2002).

Termin: 11-14 VII 2019 (tak, za rok).

Lost Party ma ambicję zostać imprezą cykliczną, która nie skupi się wyłącznie na wspominaniu dawnych czasów. Odbędą się tradycyjne konkursy na demo, intro, grafikę i muzykę. Głosować będą mogli uczestnicy z całego świata.

Impreza odbędzie się w Licheniu Starym, w centrum Polski mniej więcej w połowie drogi między Poznaniem a Łodzią, w odległości 25 km od autostrady A2 i 65 km od A1.

Do dyspozycji będziemy mieć dużą salę na nawet 120 osób, a w bezpośrednim otoczeniu party-place znajduje się jezioro, 2 duże sklepy samoobsługowe oraz rozbudowana baza noclegowa o zróżnicowanym standardzie.

- - -

Jest pomysł czy Lost nie powinien być zlotem także innych scen 8-bitowych. Decyzji nie ma. Z pewnością pomoże mi w tym Wasze głosowanie w ankiecie.

Niestety, zlot w Opalenicy jest mało realny (wyjątek to Last Party 2047!) nie tylko ze wzgl. na remont Domu Kultury, ale także uciążliwość załatwiania wszystkiego na odległość, kilkukrotnych wyjazdów. Mam wrażenie, że nowa miejscówka zapewni nam więcej atrakcji w upalne lato.

Linkownia:
www.LostParty.pl
https://www.facebook.com/events/271007093444145/

Ostatnio edytowany przez Vasco/Tristesse (2018-10-12 21:48:10)

2

Odp: Lost Party 2019

fajnie, że Ci się chce Vasco, może być udana impreza

3

Odp: Lost Party 2019

Czyli Ironia 2019 będzie się musiała przesunąć trochę w czasie?!

4

Odp: Lost Party 2019

IMO super pomysl, jezeli tylko bedzie opcja nie kolidujaca z moim zapi****em to chetnie wpadam !

5

Odp: Lost Party 2019

Impreza mogłaby przyciągnąć/przygarnąć scenę C64 która teoretycznie zostanie bez party, w tym roku 15 Czerwca odbywa się wg. organizatorów 9 edycja Silesia Party. Z drugiej strony jest jeszcze RetroKomp/LoadError, na ostatniej edycji demo compo zdominowały prace na C64.

Ostatnio edytowany przez Nitro (2018-06-08 20:58:47)

6

Odp: Lost Party 2019

:lol:

.

7

Odp: Lost Party 2019

Vasco to zawodowy organizator imprez masowych ;)

*- TeBe/Madteam
3x Atari 130XE, SDX, CPU 65816, 2x VBXE, 2x IDE Plus rev. C

Odp: Lost Party 2019

Z chęcią zainfekuję party maszynami 16bitowymi :)

Atari: FireBee, (Falcon030 CT60e SuperVidel SvEthlana CTPCI), TT, (520ST Pak030 Frak PuPla Panther), (520ST 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx SC1435), (1040STFM UltraSatan SM124), (1040STE 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx NetUSBee SM144 SC1224), 260ST, 520 ST+, (MEGA ST SM125), (65XE Rapidus U1MB VBXE SIDE2 SIO2PC), (Jaguar SkunkBoard), Lynx II, 2x Portfolio

9

Odp: Lost Party 2019

Iron - 2019 może lepiej odpuść, zbyt duże zagęszczenie imprez letnich nikomu się nie przysłuży i dla większości będzie to kwestia wyboru w które miejsce jedzie a w które nie.

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

10

Odp: Lost Party 2019

Jeah - super z tym Lost Party - zapisuje w kalendarzu żeby być tam a 100%:D
Iron - moja sugestia jest taka że można Twoje party przesunąć na końcówkę września - Ironia to party "growe" - tak samo jak Wapniak więc na moje taka odległość powinna być OK dla wszystkich (podobna odległość będzie też w przypadku Wapniaka i Losta)

Aha - i ja jestem ZA żeby zaprosić ludzi z innych scen (także tych 16bit). Jak już wiemy Riverwash jest po raz ostatni, nie wiem jak tam z Silesią. Fajni ludzie są na scenie C64/Amiga/Spectrum - można z nimi się fajnie bawić;)

Ostatnio edytowany przez koala (2018-06-09 11:30:11)

11

Odp: Lost Party 2019

koala napisał/a:

Iron - moja sugestia jest taka że można Twoje party przesunąć na końcówkę września - Ironia to party "growe" - tak samo jak Wapniak więc na moje taka odległość powinna być OK dla wszystkich (podobna odległość będzie też w przypadku Wapniaka i Losta)

Aha - i ja jestem ZA żeby zaprosić ludzi z innych scen (także tych 16bit). Jak już wiemy Riverwash jest po raz ostatni, nie wiem jak tam z Silesią. Fajni ludzie są na scenie C64/Amiga/Spectrum - można z nimi się fajnie bawić;)

Czemu wrzesień, latem jest cieplej a z racji żem przeciwnik zimna to wolę cofnąć niż przesunąć.
Poza tym wrzesień to szkoły, praca, a tak wakacyjna przygoda.
Ale wszystko zależy od organizatorów więc jak tam wam wygodniej będzie. We wrześniu może być byleście na Deadline w Niemczech nie trafili bo jeżdżę tam od 2 lat i nie zamierzam zrezygnować. huehue :)
Też jestem za otwartym party.

Ostatnio edytowany przez Magda (2018-06-10 20:27:55)

"Im bardziej społeczeństwo odchodzi od prawdy, tym bardziej nienawidzi tych, którzy ją głoszą." - George Orwell
Słucham radia z muzyką komputerową http://radio.cvgm.net/demovibes/queue/   http://radio.cvgm.net/static/media/platform/symbol/platform_computer_atarist.gif

12

Odp: Lost Party 2019

Jak dla mnie, może być to kwestią wyboru. Tzn - to nie jest tak, że gdziekolwiek pcham się na siłę i jeśli coś robię na party to tylko i wyłącznie w chwili gdy ktoś mnie o to poprosi ale - jak dla mnie to jest kwestia wyboru: na co mogę sobie jeszcze pozwolić a na co nie. W tym konkretnym przypadku organizacja LostParty prawie na pewno wyklucza mój wyjazd a szczególnie z pełnym inwentarzem na imprezy organizowane w okolicy 1-2 miesiąc przed jak i po.

Co do reszty imprez to mam swoje zdanie .. ale na chwilę obecną nie chcę zajmować oficjalnego stanowiska, bo jest ono mocno kontrowersyjne ;)

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

13

Odp: Lost Party 2019

W wypisałem sam sobie urlop, na ten czas ...

14

Odp: Lost Party 2019

Iron: Parę miesięcy temu miałem wątpliwości czy tegoroczna Ironia się odbędzie (napisałeś o niej do dziś dosłownie 2 posty na tym forum, z czego jeden to potwierdzenie _mojego_ wpisu o terminie...), więc tym bardziej nie wiedziałem, czy będzie za rok. A i w żaden sposób nie mogłem ustalić separacji od nieznanego terminu (bo do tej pory były ruchome).

Mam nadzieję, że wszyscy, którzy mają zdanie w kwestii innych scen na Loście głosują w ankiecie (nie głosowałem, więc nie widzę na razie wyników).

Ostatnio edytowany przez Vasco/Tristesse (2018-06-10 21:32:50)

15

Odp: Lost Party 2019

ja sobie jeszcze urlopu nie zatwierdzam... moze trzeba bedzie dwa, na pogrzeb Ironii i pepkowe Losta

http://atari.pl/hsc/ad.php?i=1.

16

Odp: Lost Party 2019

Wymoderowano :)

Ostatnio edytowany przez Pin (2018-06-10 21:59:46)

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

17

Odp: Lost Party 2019

Aby w tym wątku zamknąć temat nielegali, informuję, że będą one zabronione. Nie sądzę, aby regulamin Losta różnił się jakoś drastycznie względem regulaminu Lasta 2017.

Ostatnio edytowany przez Vasco/Tristesse (2018-06-10 23:15:57)

18

Odp: Lost Party 2019

Vasco/Tristesse napisał/a:

ron: Parę miesięcy temu miałem wątpliwości czy tegoroczna Ironia się odbędzie (napisałeś o niej do dziś dosłownie 2 posty na tym forum, z czego jeden to potwierdzenie _mojego_ wpisu o terminie...), więc tym bardziej nie wiedziałem, czy będzie za rok. A i w żaden sposób nie mogłem ustalić separacji od nieznanego terminu (bo do tej pory były ruchome).

Vasco - wszystko się ogarnia odnośnie Ironii, sala zaklepana, regulamin ogarnięta, stronka w budowie, kubki lada moment idą do produkcji, może coś jeszcze będzie. Jak widzisz wszystko ogarnąłem w jednym zdaniu więc nie widzę potrzeby walenia 10 postami dziennie. Do tego praca powoduje że na samym forum ostatnio bardzo rzadko bywam.

Co do terminu to plan był taki aby z roku na rok cofać go powoli aż do tegorocznego i pierwszy weekend miał być stałym dożywotnim terminem Ironii. No ale jak widać będzie trzeba coś pokminić na przyszły rok.

19

Odp: Lost Party 2019

XXL będzie musiał stworzyć swoje własne party, na którym nielegale będą wymagane ;)

*- TeBe/Madteam
3x Atari 130XE, SDX, CPU 65816, 2x VBXE, 2x IDE Plus rev. C

20

Odp: Lost Party 2019

co weekend mam party gdzie nielegale to standard ;-)
...
na szczescie nie ma przymusu publikacji czegokolwiem na takim post lost atari party ;-)

Ostatnio edytowany przez xxl (2018-06-12 12:34:52)

http://atari.pl/hsc/ad.php?i=1.

21

Odp: Lost Party 2019

:-)

.

22

Odp: Lost Party 2019

Iron: szkoda, że nie napisałeś tego 1 zdania w marcu :(

Przypominam o głosowaniu w ankiecie. Jej wynik jest dla mnie bardzo ważny!

23

Odp: Lost Party 2019

Wynik fatalny, bo remisowy. Ktoś jeszcze zagłosuje, czy rzucać monetą? ;)

24

Odp: Lost Party 2019

.. a głosowałeś już na multi?? ;)

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

25

Odp: Lost Party 2019

Już tylko rok do imprezy ;)