Temat: Poszukuję Interfejs IDE oraz mysz

Witam serdecznie,

Poszukuję interfejs IDE do Atari STE oraz myszkę stm1

Jeśli ktoś ma na zbyciu to proszę o kontakt ;)

Ostatnio edytowany przez Adam_lca (2018-06-19 20:26:38)

2

Odp: Poszukuję Interfejs IDE oraz mysz

intefejs ide do STE ? kiedys Candle cos tam zrobil, Pera putnik tez, ale ogolnie nie ma...


mysz - allegro --> intefejs do myszy USB
dysk twardy - satan, ultrasatam, cosmoEX, po czesci hxc (floppy speed)

serdecznie proszę o maile na lotharek@lotharek.pl z tematem ATARIAREA - inne formy komunikacji zawodzą...
"The worth of all people is dependent on how they spend their life making contributions" - Kano Jigoro
FKMC /Fan Klub Malej Czarnej/   @Grey

3

Odp: Poszukuję Interfejs IDE oraz mysz

Adaptery myszy są ok ale jednak to nie oryginał (wizualnie na biurku jakoś tak ładniej wygląda oryginalna myszka atari) ;) Mam taki przy A1200 ale bardziej służy jako ciekawostka do podłączenia pada ;)

Ultrasatan, cosmosEX - super sprawa, czytałem o tym ale niestety cena tych urządzeń kompletnie zwala z nóg - drugie tyle ile wart jest komputer...

Zamówiłem gotek - nie to samo co dysk ale od biedy jakoś pójdzie;)

Ostatnio edytowany przez Adam_lca (2018-06-20 20:41:13)

4

Odp: Poszukuję Interfejs IDE oraz mysz

pytasz o interejs dysku trwardego i wziales chinsk podrobe emulatora stacji dyskow.

serdecznie proszę o maile na lotharek@lotharek.pl z tematem ATARIAREA - inne formy komunikacji zawodzą...
"The worth of all people is dependent on how they spend their life making contributions" - Kano Jigoro
FKMC /Fan Klub Malej Czarnej/   @Grey

5

Odp: Poszukuję Interfejs IDE oraz mysz

Cena jest normalna i adekwatna do zepierniczu który przy tym trzeba zrobić.

6

Odp: Poszukuję Interfejs IDE oraz mysz

lotharek napisał/a:

pytasz o interejs dysku trwardego i wziales chinsk podrobe emulatora stacji dyskow.

Tak oczywiście kupiłem, ale nie to było wątkiem mojego tematu. Służy jako zamiennik bo nie wszystkie dyskietki chcą się nagrywać... Nie zmienia to faktu że chciał bym zamontować ten interfejs o który pytałem aby podłączyć kartę CF jako dysk ;)