51

Odp: Ironia 2018

Odpowiadam: coś dzieje się - zlot jest :)

52

Odp: Ironia 2018

A dokładniej - był. A nawet dwa:
- dzięki Iron (a właściwie Ewa) za super imprezkę w Wysokiej
- Rysiu_M: dzięki za kolejne, szybkie, nieoficjalne Głuhołazy ;)

Ostatnio edytowany przez Sikor (2018-08-06 00:18:50)

Sikor umarł...

53

Odp: Ironia 2018

W pelni potwierdzam slowa Sikora, nic dodac nic ujac,
- SIkor, Pin: za wspanialy pomysl z wypadam do Glucholaz,
- PIN jeszcze raz wielkie dzieki za mozliwosc uczestniczenia w tych imprezach.

Falcon CT63, CTPCI + Radeon 9250, napęd MO Fujitsu 230 MB oraz naped Syquest 230 MB, Nagrywarka Yamaha CDRW 2100, Napęd DVD-ROM, Netusbee, Skaner EPSON GT8000/Falcon 030, Ram 14 MB, karta CF 16 GB/Hades 060, CD-ROM, Nagrywarka Yamaha CDR, karta sieciowa, napęd Syquest 44 MB/Atari TT 030; 10 MB ST-Ramu, 64 MB TT-Ramu, Zewnętrzny naped CD-ROM, napęd MO Fujitsu 230 MB, karta graficzna MEGA Vision 300 Netusbee/Atari Jaguar + Skunkboard, Atari 65 XE + SIDE

54

Odp: Ironia 2018

Luzik ;)

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

55

Odp: Ironia 2018

@Pin: Jak się nazywał ten utwór, co puszczałeś, gdzie oprócz ludzików grających na gitarach była cała grupa instrumentalna?

Atari 65XE + LDW SUPER 2000 + SIO2SD + SIO2PC + Stereo + TTP + Ultimate Cart + Multicart XE

Odp: Ironia 2018

Dzięki chłopaki za pamięć no i za odwiedziny. Już myślałem że odszedłem do historii !!!

Wiedza na temat tego co było jest niezbędna w celu właściwej oceny tego co jest obecnie ,oraz kształtowania tego co będzie póżniej.

57

Odp: Ironia 2018

Nikt nie robił zdjęć ???

.

58

Odp: Ironia 2018

Rysiek - propozycja moja jest na poważnie :) trzeba zrobić to party!

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

59

Odp: Ironia 2018

Ja robiłem fotki, mam kilka, w weekend wrzucę na pigwę. :)
@Pin: Podaj tytuł proszę, lub wykonawcę.

Atari 65XE + LDW SUPER 2000 + SIO2SD + SIO2PC + Stereo + TTP + Ultimate Cart + Multicart XE

60

Odp: Ironia 2018

Mam chwilowy problem z łącznością, cierpliwości.

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

61

Odp: Ironia 2018

Spoko :)

Atari 65XE + LDW SUPER 2000 + SIO2SD + SIO2PC + Stereo + TTP + Ultimate Cart + Multicart XE

62

Odp: Ironia 2018

Ryszard Mauersberg napisał/a:

Dzięki chłopaki za pamięć no i za odwiedziny. Już myślałem że odszedłem do historii !!!

Do Historii? Ależ co Pan, Rysiu, Ty tworzyłeś historię... Następnym razem - o ile pozwolisz - postaram się być z noclegiem, bo bym się chętnie z Tobą napił... A tak tylko pogadałem.
Btw: zdjęcia z Głuchołaz podeślę Tobie, Pinkowi, Krollowi i Mikerom jakoś pod koniec tygodnia, jak je sobie zgram...

Sikor umarł...

Odp: Ironia 2018

Jesteś zawsze mile widziany ,nocleg masz pewny !!!
Przyjedż kiedy zechcesz , pogadamy do białego rana.

Wiedza na temat tego co było jest niezbędna w celu właściwej oceny tego co jest obecnie ,oraz kształtowania tego co będzie póżniej.

64

Odp: Ironia 2018

Jak zdrowia i czasu starczy ;)

Sikor umarł...