26

Odp: SV2k18 - rejestracja, koszulki itd.

Cześć,
robię przelew za wejściówki + koszulki , dla mnie i standardowo kolegi Filka. Wszystko opiszę również w przelewie.

Darque = 80/ wejściówka + 45 koszulka XL
Filque =  80/ wejściówka + 45 koszulka XL

I am operator of my pocket calculator

27

Odp: SV2k18 - rejestracja, koszulki itd.

@darque: wielkie dzięki!

kolejny update pierwszego wątku. jeszcze raz zwracam się z prośbą, aby nie czekać do ostatniej chwili :) dzięki!

Ostatnio edytowany przez grey/msb (2018-10-12 10:16:00)

Silly Venture - breaking the ATARI scene since 2000 ! :)

28

Odp: SV2k18 - rejestracja, koszulki itd.

grey/msb napisał/a:

@Creonix: a nie mówiłem, że w tym roku będzie tak samo? :D

Mówiłeś.
Termin niefortunny zarówno dla party jak zajęć w szkole, bardzo chciałbym być i teoretycznie w piątek... ale 6 godzin do Gdańska.... - nie wiem czy to ma sens. Cicho liczę na przesunięcie zajęć, miałem nawet zamiar pisać o ich przesunięcie ale za tydzień jest święto i przy okazji moje urodziny to wątpie że jakakolwiek szkoła nawet moja (ucząca chodzenia pod prąd) zrobi wtedy zajęcia.

"Im bardziej społeczeństwo odchodzi od prawdy, tym bardziej nienawidzi tych, którzy ją głoszą." - George Orwell
Słucham radia z muzyką komputerową http://radio.cvgm.net/demovibes/queue/   http://radio.cvgm.net/static/media/platform/symbol/platform_computer_atarist.gif

29

Odp: SV2k18 - rejestracja, koszulki itd.

@Creonix: termin może być niefortunny dla niektórych osób, ale w tym roku nie mógł być inny. dla mnie ma dodatkową zaletę, że mam wolny czwartek i mogę "na spokojnie" zająć się logistyką party :)

Pierwszy wątek uaktualniony. Przypominam, że to już ostatni tydzień na zamawianie koszulek !

Silly Venture - breaking the ATARI scene since 2000 ! :)

30

Odp: SV2k18 - rejestracja, koszulki itd.

kolejny update pierwszego wątku - osoby nabywające koszulki (opłacone z góry, bądź płatne przy odbiorze) oraz oficjalnie już zarejestrowane.

Deadline na zamawianie koszulek mija już za parę dni!

Silly Venture - breaking the ATARI scene since 2000 ! :)

31

Odp: SV2k18 - rejestracja, koszulki itd.

Ja poproszę XXL

2xAtari Jaguar + 1xJaguar CD + BJL, SkunkBoard rev.3, SkunkBoard SillyVenture Edition. , 16CD + 22cart
Atari Falcon 030/14MB + CT63/256MB + SuperVidel + SVEthLANa + CF16GB + DVD HP SCSI

32

Odp: SV2k18 - rejestracja, koszulki itd.

Update pierwszego wątku.

Koszulki można zamawiać NAJPÓŹNIEJ do niedzieli - w poniedziałek rano lecą "do druku".

Silly Venture - breaking the ATARI scene since 2000 ! :)

33

Odp: SV2k18 - rejestracja, koszulki itd.

Kolejny update! Pamiętajcie, że koszulki można zamawiać NAJPÓŹNIEJ do niedzieli 21-go października.

Silly Venture - breaking the ATARI scene since 2000 ! :)

34

Odp: SV2k18 - rejestracja, koszulki itd.

Zaktualizowany pierwszy wątek. Pozostały dwa dni na zamawianie koszulek. De facto zamówienia wraz z projektem zostały wysłane już dzisiaj (drukarnie są dosłownie zawalone robotą i szykują się na drugą turę wyborów). Domówiłem dodatkowo 24 szt. w różnych rozmiarach. Od teraz nowe zamówienia lecą z tej "rezerwy", a to co zostanie będzie do nabycia na party-place na zasadzie - kto pierwszy ten lepszy.

Ostatnio edytowany przez grey/msb (2018-10-20 12:29:38)

Silly Venture - breaking the ATARI scene since 2000 ! :)

35

Odp: SV2k18 - rejestracja, koszulki itd.

Poszedł przelew za wejściówkę i koszulkę. Poproszę rozmiar M.

36

Odp: SV2k18 - rejestracja, koszulki itd.

Ok, to chyba ostatni update pierwszej listy. 12 koszulek "poszło" już z listy rezerwowej (na szczęście były w takich rozmiarach).  jutro zadzwonię i spytam czy można domówić jeszcze parę sztuk, ale szczerze w to wątpię bo już w piątek zostało wysłane zamówienie po koszulki gdzieś spod Warszawy. Dam znać.

@Alex_D: Ciebie również dopisałem do listy. Zrób proszę przelew za koszulkę + 15 zł przesyłka. Postaram się wysłać jeszcze przed party, ale nie obiecuję bo nie wiem kiedy będą do odbioru w drukarni.

Ostatnio edytowany przez grey/msb (2018-10-21 15:46:40)

Silly Venture - breaking the ATARI scene since 2000 ! :)

37

Odp: SV2k18 - rejestracja, koszulki itd.

Kasa poszła :)

38

Odp: SV2k18 - rejestracja, koszulki itd.

Zrobiłem aktualizację pierwszego wątku. Niektóre osoby "rzutem na taśmę" złożyły zamówienie na koszulki w ostatniej minucie. Mam nadzieję, że dobrze wyliczyłem te "rezerwowe" ;)

Ostatnio edytowany przez grey/msb (2018-10-24 11:45:36)

Silly Venture - breaking the ATARI scene since 2000 ! :)

39

Odp: SV2k18 - rejestracja, koszulki itd.

update pierwszego wątku!

Silly Venture - breaking the ATARI scene since 2000 ! :)

40

Odp: SV2k18 - rejestracja, koszulki itd.

Jak już niektórzy zainteresowani (dopytujący się o koszulki) wiedzą, pozostały już tylko dwie S-ki z dodatkowej puli!

Wczoraj dostałem jednak mail'a od kolegi 0Rby / ELiTE napisał:

"Nie chce Ci sie wtracac, ale moze warto byloby rozwazyc opcje zbiorki pieniedzy od osob zainteresowanych koszulkami ponad pule, ktora juz sie rozeszla + koszt wysylki, dorobienie koszulek po evencie i wysylka poczta. Mysle ze wszyscy byliby zadowoleni. Zbiorke kasy mozna zrobic online na stronie + onsite na party."

Dlatego do tematu wrócimy po party - koszulki wyszły naprawdę świetnie!

W tzw. "międzyczasie" skontaktowałem się z drukarnią i udało się zrobić kolejne 10 szt. (tyle "czystych" koszulek było na stanie). Będę miał je do odbioru w piątek. Niestety przy takiej ilości cena wzrosła. Koszulki będą dostępne na zasadzie - "kto pierwszy ten lepszy". Jedna zarezerwowana jest już dla 0Rby'ego. Nie będę już aktualizował tego wątku, bo po prostu nie mam już na to czasu :) Pozdrawiam!

Ostatnio edytowany przez grey/msb (2018-11-01 11:12:27)

Silly Venture - breaking the ATARI scene since 2000 ! :)

41

Odp: SV2k18 - rejestracja, koszulki itd.

update pierwszego wątku! ostatni :)

Silly Venture - breaking the ATARI scene since 2000 ! :)

42

Odp: SV2k18 - rejestracja, koszulki itd.

p.s.
protestuję :)
-nie ma mnie na liście wpłacających przelewek za wejściówkę.
Koncert Ultrasid-a był zacny!

43

Odp: SV2k18 - rejestracja, koszulki itd.

-

Ostatnio edytowany przez grey/msb (2019-06-27 11:59:43)

Silly Venture - breaking the ATARI scene since 2000 ! :)