1

Temat: Frasunek dla Grey-a v...?

Tradycyjnie, dziękuję za bardzo fajny zlot, z przyczyn Słońcowych byłem tylko kilka godzin :P

Dzięki Grey za super koncert hummer-a itd.
Robisz kawał dobrej roboty!

p.s.
Produkcje dem na Falcon-a to światowy poziom, gry na na 8bit szaleństwo (Solo ty zbóju!).

2

Odp: Frasunek dla Grey-a v...?

Frasunek:) To była świetna edycja - ogromnie dobrze się bawiłem. Dzięki!

Maciek
--------
Atari 65XE + Ultimate 1MB + Stereo + SIO2SD | Atari 520STE + 4MB + UltraSatan | Atari Falcon 030 + CT60e + 14MB ST + 256MB TT + 68882  + CF + Netusbee | Amiga 500 + 1MB + Gotek | Amiga 600 + 2MB Chip + 8MB Fast + CF

3

Odp: Frasunek dla Grey-a v...?

Podepnę się - faktycznie świetna imprezka, fajny klimat i niektóre produkcje powodujące opad szczeny. Jak zwykle organizacja na tip top a koncert Ultrasyda i limuzynka palce lizać :)

@Grey wiemy że jak zwykle było to ostatnie SV ale ja już rezerwuję zaszyfrowana w kalendarzu przyszłoroczną datę w pracy jako urlop :)

=====================
pLayer / Suspect
back t0 sc3n3 after 15 years....
im człek starszy tym bardziej to docenia :)

4

Odp: Frasunek dla Grey-a v...?

BACK TO ROOTS !

nareszcie, szacun - BYLO PRZEMEGAZAJEBISZCZO !!!!! DZIEKI !

ps. SOLO - zyjesz ?

serdecznie proszę o maile na lotharek@lotharek.pl z tematem ATARIAREA - inne formy komunikacji zawodzą...
"The worth of all people is dependent on how they spend their life making contributions" - Kano Jigoro
FKMC /Fan Klub Malej Czarnej/   @Grey

5

Odp: Frasunek dla Grey-a v...?

Impreza jak zwykle rewelacyjna! Grey, nie przestajesz mnie zadziwiać... Miejscówka bardzo fajna, klimatyczna, blisko wszędzie. Super catering! Wróciłem oczywiście nakręcony i podbudowany do działania. Czekam już na kolejne SV. Grey - bardzo dziękuję! Żałuję, że nie mogłem zostać w niedzielę i pomóc przy sprzątaniu. Za rok zrobię wszystko, żeby być dzień wcześniej i wyjechać w poniedziałek rano.
Dziękuję wszystkim za rozmowy, szczególnie brian_82, AdamK, maly/SWD, Alex, zbiku i wielu innym osobom. Niebawem powstaną nowe książki o Atari ST i Falconie - doszliśmy do wniosku, że nie ma takiej literatury zbyt wiele (po polsku prawie wcale), a sprzęt zasługuje na to, żeby ludzie zaczęli na niego tworzyć. I ja zrobię wszystko, aby tak się stało.

Ostatnio edytowany przez Duddie (2018-11-05 13:52:54)

Arguing with an engineer is a lot like wrestling in the mud with a pig, after a couple of hours you realize the pig likes it...

6

Odp: Frasunek dla Grey-a v...?

Bylo MEGA! W koncu udalo nam sie przyjechac na SV i sie nie zawiedlismy. Copy Party pelna geba z wieksza iloscia ludzi niz w prime times. No wow! Pozdrowienia dla wszystkich, ktorych spotkalismy (takze pierwszy raz). Mega dzieki Grey za mozliwosc konczenia prodki w lozy #2 (bar) : p

@Lotharek: hahaha, zyje;) ty dziku :D

7

Odp: Frasunek dla Grey-a v...?

Dzięki Grey.

Impreza świetna, miejscówka doskonała!

tP

Atari, Inc., 1512 Crossman Ave., PO. Box 61657, Sunnyvale, CA 94086.
Złym błędem jest cofać się do tyłu, gdy wieje zimnym chłodem.
Jest to najprawdziwsza prawda. (c) VC

8

Odp: Frasunek dla Grey-a v...?

Warto było przyjechać ;)

9

Odp: Frasunek dla Grey-a v...?

Grey!!! Pluł bym sobie w mordę jakbym nie pojechał!!! Genialna impreza!!!
Pozdrawiam wszystkich poznanych osobiście wariatów!!!

Atari & Amiga User!

10

Odp: Frasunek dla Grey-a v...?

Było super...jak zawsze świetna impreza!!!
Brakło tylko Atari Fan-a

2xAtari Jaguar + 1xJaguar CD + BJL, SkunkBoard rev.3, SkunkBoard SillyVenture Edition. , 16CD + 22cart
Atari Falcon 030/14MB + CT63/256MB + SuperVidel + SVEthLANa + CF16GB + DVD HP SCSI

11

Odp: Frasunek dla Grey-a v...?

Przepraszam że dopiero teraz :) ale Greyu jak zawsze elegancka impreza, świetnie się bawiłem i poza moimi serdecznymi kolegami, miałem przyjemność poznać nowych, a szczególnie Rentona :) Pozdrawiam - skromny Jesionek

Atari Falcon 030 CT60e, Jaguar, Lynx II, MSTE + Nova + ET4000, STe + HDD, STFM, 65XE, 800XE, 800XL, Amiga 1200, 600, 500, CDTV

12

Odp: Frasunek dla Grey-a v...?

najlepsze ostatnie SV ze wszystkich ostatnich SV :D

discord: Mr. Mary#1679

13

Odp: Frasunek dla Grey-a v...?

Grey-u, wielkie dzięki i szacunek za SV, było mega!!! Fajnie, że można było osobiście porozmawiać z ludźmi których znałem tylko z forum hehehe! Serdeczne pozdrowienia z tego miejsca dla wszystkich z którymi miałem okazję imprezować!

14

Odp: Frasunek dla Grey-a v...?

Zlot fajowy, wpadając raz na kilka lat nie mam uczucia przesytu. ;)
Sporo ciekawych rozmów i miłych osób, parę miażdżących produkcji i super kalendarz (naprawdę jestem pod wrażeniem!).
"FLIMBO's Quest" to rewelacja, dawno temu zazdrościłem tej gry C64, pamiętam jak ją używano w celach reklamowania dostępnego w sklepach gdańskich komputera.
Graficznie najlepsza oczywiście praca Odyńca, widać jak się napracował, gratuluję!

Ostatnio edytowany przez Dracon (2018-11-07 14:38:06)

15

Odp: Frasunek dla Grey-a v...?

Piąteczka dla GREYa! Byłem tylko w sobotę (żałuję, że tak krótko ale huta wzywała) ale bawiłem się świetnie. Udało mi się opchnąć kilka piwnicznych gratów (dziękuję kupującym za wsparcie serwera PIGWA). Mam tylko pytanie co się stało z moją siatką pisemek, którą zostawiłem pod stoiskiem Duddiego? Wie ktoś?

Ostatnio edytowany przez Azbest (2018-11-08 12:46:59)

Odp: Frasunek dla Grey-a v...?

Rozeszły się.

Atari: FireBee, (Falcon030 CT60e SuperVidel SvEthlana CTPCI), TT, (520ST Pak030 Frak PuPla Panther), (520ST 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx SC1435), (1040STFM UltraSatan SM124), (1040STE 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx NetUSBee SM144 SC1224), 260ST, 520 ST+, (MEGA ST SM125), (65XE Rapidus U1MB VBXE SIDE2 SIO2PC), (Jaguar SkunkBoard), Lynx II, 2x Portfolio

17

Odp: Frasunek dla Grey-a v...?

Wielkie dzięki dla Greya i wszystkich obecnych!
Oby do zobaczenia!

18

Odp: Frasunek dla Grey-a v...?

zlot jak zwykle bardzo dobry.

zakupy u Dudiego udane no i dzieki za polecenie knajpy... zjadlem pyszna smazona rybke.

http://atari.pl/hsc/ad.php?i=1.

19

Odp: Frasunek dla Grey-a v...?

Ja także przyłączam się do podziękowań, szczególnie za rezerwację LOŻY z ROLLBAREM ;)

Rezerwuję niniejszym to miejsce na przyszły rok (jeśli party odbędzie się w tym samym miejscu).

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info