26

Odp: [Sprzedam] Sprzęt przeróżny

Azbest napisał/a:

@lopez: Dyskietki sa. Sporo tego jest. Po kilkadziesiąt sztuk. Stan różny. Nosnikowo i mechanicznie raczej dobry. Ew jakies naklejki mogą być dodatkowe tudzież pomięte. Będziesz na SV?


BTW: Mam tez pudelko plastikowe na dyskietki 5,25". Cos w ten desen https://cdn.instructables.com/FP8/QZGV/ … .LARGE.jpg

Pudełka mam, ale moje dyskietki się zużyły ;) i szukam kolejnych :)

Nie będę niestety na SV, możesz zrobić jakieś fotki i napisać ile ich jest i ile byś chciał za nie z wysyłką? (najlepiej paczkomatem)

Ostatnio edytowany przez lopez (2018-10-30 11:48:49)

27

Odp: [Sprzedam] Sprzęt przeróżny

@dely: jednym kompletem? czy czym? dyskietka? samym napedem?

28

Odp: [Sprzedam] Sprzęt przeróżny

BTW: ze wzgledow obiektywnych pierwszeństwo będą mieli uczestnicy SV, chyba ze cenowo ktoś mnie przekona. Proszę wiec osoby które jeszcze tego nie zrobily o propozycje cenowe.


BTW2: Nie będzie nikogo chętnego na obudowy rackowe? 1U i 2U? Albo na kieszeń 3-zatokowa 5 napedów SCSI 68? Tudziez inne większe sprzęty?

BTW3: Czy będzie ktoś chętny aby zgrac na SV moje dyskietki? Ja mam walnieta stacje. Na ostatnim SV dalem ja komus do przeglądu ale zapomniałem komu... :(

Ostatnio edytowany przez Azbest (2018-10-30 12:02:15)

29

Odp: [Sprzedam] Sprzęt przeróżny

Ja pudełko chętnie przytulę. Będę na SV.

Arguing with an engineer is a lot like wrestling in the mud with a pig, after a couple of hours you realize the pig likes it...

30

Odp: [Sprzedam] Sprzęt przeróżny

Azbest napisał/a:

samym napedem?

Zrozumiałem, że to są trzy napędy :) Czy w takim razie to jest napęd + 3 wymienne dyski? Jeśli tak, to kompletem :) Wyobrażasz sobie jakąś cenę?

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

31

Odp: [Sprzedam] Sprzęt przeróżny

Hej!
Dzieki wszystkim, którzy capnęli ode mnie sprzet na SV. Mam tylko prosbe aby osoby, które cos braly daly znac co braly (bo przez jakiś czas mnie nie było) a osoby, które za cos zaplacily z góry daly znac co i na jaki adres mam wyslac.