51

Odp: poszukuję demo na ST

No jaha. Ale z www kliknieciem wygodniej ;)

52

Odp: poszukuję demo na ST

MUZYCZKE ZE SWENTY COLI MOZNA POBRAC ZE STRONY HUSAKA, NAZYWA SIE "mikolaj", CHOC CIUT INACZEJ BRZMI...

NAJLEPSZA JEGO MUZA I TAK NIEDOCENIANA...

MM: uprasza się o normalne pisanie, a nie same wielkie litery

53

Odp: poszukuję demo na ST

Chłopaki pamiętacie może jakim programem można nagrać *MSA na dyskietkę?
Odpale to na swoim STe, tyle że mam tos 2,06 i 4MB ramu i z tego co czytam moze nie iśc.

Odp: poszukuję demo na ST

MSA, JayMSA

Atari: FireBee, (Falcon030 CT60e SuperVidel SvEthlana CTPCI), TT, (520ST Pak030 Frak PuPla Panther), (520ST 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx SC1435), (1040STFM UltraSatan SM124), (1040STE 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx NetUSBee SM144 SC1224), 260ST, 520 ST+, (MEGA ST SM125), (65XE Rapidus U1MB VBXE SIDE2 SIO2PC), (Jaguar SkunkBoard), Lynx II, 2x Portfolio

55

Odp: poszukuję demo na ST

Dzięki, swoją drogą fajne śledztwo wyszło i w końcu jest to całe Hello babciu, a już myślałem ze może to jakaś małolacka zwida u mnie była.

ps. widzę że z napędem FDD na USB nie da rady pracować z programem Floppy Image. (zdaje się że kiedyś miałem go na win XP)

No compatible floppy drives found
USB and SCSI floppy drives do not provide the required
level of hardware access and cannot be used.

Ostatnio edytowany przez secon (2016-10-11 18:20:47)

56

Odp: poszukuję demo na ST

Wydaje mi się, że taniej od napędu USB można nabyć starego laptoka ze stacją FDD, na której będzie działać Omniflop i FDimage :)

NIE KUPUJCIE NAPĘDÓW STACJI DYSKÓW USB jeśli chcecie na nich nagrywać pliki dla retrokompów. To nie będzie działać.

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

57

Odp: poszukuję demo na ST

Witajcie, po mniej więcej 25 latach odkupiłem z rynku Atari 1040 STe.
Zaczynam wracać do pisania w asemblerze 68000, w tym roku byłem na Silly Venture (niestety jeszcze bez produkcji własnej)

pozdrawiam Tomasz (Kijop) Kopiejć

erOS napisał/a:

@ secon, grzeniu:

i coś się udało? czy demo można uznać za zaginione w odmętach historii jak Echo#3 ? :>

Cyprian kiedyś pisał, że ma je na dyskietce tylko nie udało mu się obrazu zrobić, to może trzeba mu wysłać dyskietki do skopiowania? :) Sikor też się odgrażał, że ma, ale nie ma floppa 5,25 do ST, może ktoś tutaj może pomóc?

No i pytanie na koniec autorem był:  Jarek Micota czy Kijop (Tomasz Kopiejć)? A może obaj?

Atari 1040 STe

58

Odp: poszukuję demo na ST

Kijop - człowiek legenda :)

Lynx I / Mega ST 1 / 7800 / Portfolio / Lynx II / Jaguar / TT030 / Mega STe / 800 XL / 1040 STe / Falcon030 / 65 XE / 520 STm / SM124 / SC1435
DDD HDD / AT Speed C16 / TF536 / SDrive / PAK68/3 / Lynx Multi Card / LDW Super 2000 / XCA12 / SkunkBoard / CosmosEx / SatanDisk / UltraSatan / USB Floppy Drive Emulator / Eiffel / SIO2PC / Crazy Dots / PAM Net
http://260ste.atari.org