Temat: [K] Kasety z oryginalnymi polskimi grami na małe Atari

Witam szanownych użytkowników.
Tak jak w temacie. Kupię oryginały od Mirage, L.K Avalon, ASF-u, Domain Software itp
Kasety nie muszą być sprawne (choć z pewnością zaważy to na proponowanej przez mnie cenie)
Rozważę i odpowiem na każdą ofertę.
Kontakt na PW lub GG 754117

2

Odp: [K] Kasety z oryginalnymi polskimi grami na małe Atari

Podbijam i aktualizuję.

Zdaję sobie sprawę z tego co obecnie napiszę i nie, nie postradałem zmysłów.

Poszukuję Atrefaktu Przodków (komplet z kasetą, gra nie musi się uruchamiać) oraz Mieczy Valdgira 2 Władca Gór (jak wcześniej, również w komplecie) cena .... no cóż do ustalenia i dogadania na PW/przy kontakcie telefonicznym

3

Odp: [K] Kasety z oryginalnymi polskimi grami na małe Atari

Mam jakieś oryginalne, chętnie się ich pozbędę. Dużo więcej mam dyskietek na zbyciu.

Arguing with an engineer is a lot like wrestling in the mud with a pig, after a couple of hours you realize the pig likes it...

4

Odp: [K] Kasety z oryginalnymi polskimi grami na małe Atari

Z przyjemnością zapoznam się z Twoją ofertą. Proponuję rozmowę przenieść na PW

5

Odp: [K] Kasety z oryginalnymi polskimi grami na małe Atari

Jak można to również poproszę.

6

Odp: [K] Kasety z oryginalnymi polskimi grami na małe Atari

Podbijam i czekam :)

7

Odp: [K] Kasety z oryginalnymi polskimi grami na małe Atari

Podbijam.

8

Odp: [K] Kasety z oryginalnymi polskimi grami na małe Atari

Podbijam

9

Odp: [K] Kasety z oryginalnymi polskimi grami na małe Atari

Podbijam. Poszukuję przede wszystkim oryginalnych kompletnych: Artefaktu Przodków oraz Mieczy Valdgira II Władca Gór

10

Odp: [K] Kasety z oryginalnymi polskimi grami na małe Atari

i ja chetnie poznam liste dyskietek

Timex 2048, Atari 130XE, Atari STE, Amiga 600, SNES, Pegasus.....

11

Odp: [K] Kasety z oryginalnymi polskimi grami na małe Atari

Bump

12

Odp: [K] Kasety z oryginalnymi polskimi grami na małe Atari

Podbijam.

13

Odp: [K] Kasety z oryginalnymi polskimi grami na małe Atari

Podbijam po półrocznej ciszy.
Obecnie zależy mi głównie na Mieczach Valdgira II oraz Artefakcie Przodków.

Ostatnio edytowany przez szczupi26 (2020-05-10 07:59:00)

14

Odp: [K] Kasety z oryginalnymi polskimi grami na małe Atari

Miecze Valdgira II na dyskietce, kompletne, mam. Chętnie się pozbędę za tyle, za ile kupiłem. Czyli 200 zł.

Arguing with an engineer is a lot like wrestling in the mud with a pig, after a couple of hours you realize the pig likes it...

15

Odp: [K] Kasety z oryginalnymi polskimi grami na małe Atari

Poszło PW

16

Odp: [K] Kasety z oryginalnymi polskimi grami na małe Atari

Podbijam

17

Odp: [K] Kasety z oryginalnymi polskimi grami na małe Atari

Podbijam
Mam kilka dubli które mogę zamienić (tylko osobiście " z ręki do ręki" Wrocław i okolice, do 50 km)

18

Odp: [K] Kasety z oryginalnymi polskimi grami na małe Atari

Jak Cie interesują sikorsoft - mam chyba kilka tytułów, cho chyba w sumie wolałbym je najpierw sprawdzić. Muszę od Zenona swoje magnetofony wyciągnąć i choć jeden doprowadzić do stanu używalności...

Sikor umarł...

19

Odp: [K] Kasety z oryginalnymi polskimi grami na małe Atari

Jasne że jestem zainteresowany. Na chwilę obecną mam duble kasetowe: Kult, Monstrum, Chaos Music Composer (bez tej większej instrukcji) niestety nie sprawdzone ponieważ nie posiadam żadnego małego Atari. Sam nie wymagam aby kasety z softem były sprawne.
Jak coś pisz na PW

20

Odp: [K] Kasety z oryginalnymi polskimi grami na małe Atari

Jak tylko do kolekcji - to odnajdę pudło i dam znać. Na pewną są tam takie, które się nie wczytują, ale i takie, które były sprawne mogą się znaleźć. Odezwij się proszę za jakieś dwa tygodnie, wcześniej się tym nie zajmę (pudełko głęboko w szafie jest, ale muszę znaleźć chwilę czasu i się zmobilizować do wyciągnięcia gratów i włożenia potem z powrotem). Ale lojalnie piszę - mogą nie działać, za to 100% gwarancji, że są z okresu, kiedy wydawałem gry.

Sikor umarł...

21

Odp: [K] Kasety z oryginalnymi polskimi grami na małe Atari

Pasuje mi w 100%. Do grania mam emu i obrazy kaset/dyskietek. Fizyczne wydania tylko kolekcjonersko.

22

Odp: [K] Kasety z oryginalnymi polskimi grami na małe Atari

Sikor - a nie możesz na "nowo" po staremu wydać gier Sikor Softu ?

"wszystko się kiedyś kończy......."

23

Odp: [K] Kasety z oryginalnymi polskimi grami na małe Atari

@stryker, z tego co wiem - reedycję planuje Jurek. Póki co nie mam sprawnego magnetofonu, a mimo wszystko wolałbym sprawdzac produkcję.
Btw: wkrótce wreszcie wypuszczę tego carta z moimi wydawnictwami. Zasadniczo utknąłem na tłumaczeniu (które już mam dzięki uprzejmości Nowego80Retro) z powodu spraw zawodowych i odrobinę rodzinnych. I choć w jakiś 80% mam to już przepisane na dane - pozostanie jeszcze sformatowanie i przekompilowanie... Aha, tlumaczenie dotyczy "Błękitnych Nimf".
Zaraz też powinna być finalna wersja "The Last Squadron" na carcie, ale to też oddzielny temat...

Sikor umarł...

24

Odp: [K] Kasety z oryginalnymi polskimi grami na małe Atari

Poszła pw.

25

Odp: [K] Kasety z oryginalnymi polskimi grami na małe Atari

Podbijam

Ostatnio edytowany przez szczupi26 (2021-11-23 17:56:43)