1

Temat: P-Covox baj Lotharek ;)

Czy Ktoś z Szanownych forumowiczów montował osobiście owego Covox'a? Mam pewien z nim problem.

.. lub, czy ktoś ma działającego.

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

2

Odp: P-Covox baj Lotharek ;)

mam zamiar mieć, także wątek mnie zaciekawił.

Cuda wianki i nie tylko :) POKEY 4ever ;)

3

Odp: P-Covox baj Lotharek ;)

Covox-a brak mi na pokładzie :)

4

Odp: P-Covox baj Lotharek ;)

z czym masz problem Drewniaku ?

serdecznie proszę o maile na lotharek@lotharek.pl z tematem ATARIAREA - inne formy komunikacji zawodzą...
"The worth of all people is dependent on how they spend their life making contributions" - Kano Jigoro
FKMC /Fan Klub Malej Czarnej/   @Grey

5

Odp: P-Covox baj Lotharek ;)

z różnicą głośności pomiędzy starym stereo a nowym P-Covoxem. Da się wypracować tu jakiś kompromis? ;)

Tak czy inaczej - szacunek za gabaryty. Tak kompaktowego 4chn Covoxa świat chyba nie widział. Trzeba doń dołączyć jeden drut :)

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

6

Odp: P-Covox baj Lotharek ;)

PIN -ty czytaj moja www...

UMIXER w zalaczniku

zamiennik ampka na plycie atari

mixuje stereo z covoxem, wyrzuca stereo, mono do pcb (covox i 2 pokeye na wyjsciu org audio) - sila rzeczya tez na modulatorze.

i BASS BOOOST sterowany z menu ultimate

brka tylko equalizerow i ledkow ;-) migajacych w rytm Czwanego Planu Epiacza

Ostatnio edytowany przez lotharek (2018-11-11 23:16:10)

Post's attachments

umix.JPG 1.67 mb, liczba pobrań: 5 (od 2018-11-11) 

Tylko zalogowani mogą pobierać załączniki.
serdecznie proszę o maile na lotharek@lotharek.pl z tematem ATARIAREA - inne formy komunikacji zawodzą...
"The worth of all people is dependent on how they spend their life making contributions" - Kano Jigoro
FKMC /Fan Klub Malej Czarnej/   @Grey

7

Odp: P-Covox baj Lotharek ;)

.. widzę następny punkt z cyklu:

1. must have ;)

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

8

Odp: P-Covox baj Lotharek ;)

soon....swoja droga juz chyba nie zostal "wazny"scalak do wylutowania w atari i podmiany

serdecznie proszę o maile na lotharek@lotharek.pl z tematem ATARIAREA - inne formy komunikacji zawodzą...
"The worth of all people is dependent on how they spend their life making contributions" - Kano Jigoro
FKMC /Fan Klub Malej Czarnej/   @Grey

9

Odp: P-Covox baj Lotharek ;)

na tę chwilę wszystko działa oprócz jednej rzeczy. 576kB CompyShop z U1MB, ale to jeszcze muszę obadać.

Ostatnio edytowany przez Pin (2018-11-12 18:08:52)

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

10

Odp: P-Covox baj Lotharek ;)

lotharek napisał/a:

brak tylko...... ledkow ;-) migajacych w rytm...

   tego Ci Rocky nie wybaczy

11

Odp: P-Covox baj Lotharek ;)

No faktycznie szkoda, bo święta się  zbliżają no i mogłem mieć dwie choinki ;)

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

12

Odp: P-Covox baj Lotharek ;)

Faktycznie jest różnica poziomów głośności między covoxem a pokeyem, o co zresztą pytałem w moich postach. Ale pomijając "niedoskonałości" wieku dziecęcego to covox od lotharka jest pierwsza klasa. Na tę chwilę zamontowałem u siebie dwutorowy przełącznik pokey/covox na wejściu do zew. ampa. i mam problem z głowy.

p.s. czy jest jakiś tracker, który wykorzystuje jednocześnie covoxa i pokeya? Czyli mamy 12 kanałów?

Ostatnio edytowany przez piomet (2018-11-13 21:26:35)

13

Odp: P-Covox baj Lotharek ;)

Generalnie nie ma takiego trackera, choć jest pomysł na program, który użyje potencjalnie wszystkiego co w temacie dźwięku znajdzie. Jednakże przy kombinacjach w rodzaju covox i coś tam to raczej sprawa dość poważnie opierająca się o Rapidusa przy okazji ;)

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

14

Odp: P-Covox baj Lotharek ;)

piomet napisał/a:

Faktycznie jest różnica poziomów głośności między covoxem a pokeyem, o co zresztą pytałem w moich postach. Ale pomijając "niedoskonałości" wieku dziecęcego to covox od lotharka jest pierwsza klasa. Na tę chwilę zamontowałem u siebie dwutorowy przełącznik pokey/covox na wejściu do zew. ampa. i mam problem z głowy.

zawsze mozesz wymienic r1-r4 na 1K z 3K. bedzie glosniej...

serdecznie proszę o maile na lotharek@lotharek.pl z tematem ATARIAREA - inne formy komunikacji zawodzą...
"The worth of all people is dependent on how they spend their life making contributions" - Kano Jigoro
FKMC /Fan Klub Malej Czarnej/   @Grey

15

Odp: P-Covox baj Lotharek ;)

...za bardzo mi się ręce trzęsą ;)

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

16

Odp: P-Covox baj Lotharek ;)

Pinokiowi sugerujesz głośniej??? Natychmiast udaj się do lekarza lub farmaceuty!

17

Odp: P-Covox baj Lotharek ;)

spokojnie, od czasu jak dopadły mnie zdrowotne problemy natury audialnej to raczej zmierzam w drugą stronę ;)

Vasco - zauważ, że ostatnimi czasy to na kompotach dało się nawet rozmawiać :D

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

18

Odp: P-Covox baj Lotharek ;)

Rozmawiać na compotach? Profanacja!

hex, code and ror'n'rol
niewiedza buduje, wiedza rujnuje

19

Odp: P-Covox baj Lotharek ;)

Przesiadłem się na koniec, bo w 2 rzędzie głowa pękała... pierwszy raz w życiu na kompotach. Ale fajnie słyszeć, że Ci się wydaje, że było ciszej ;)

20

Odp: P-Covox baj Lotharek ;)

Vasco - może prace były na takim poziomie ;)

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

21

Odp: P-Covox baj Lotharek ;)

Bump.

Kiedy będzie U-Mixer w sprzedaży?

ATARI 65XE + SIO2BT
http://atari.pl/hsc/ad.php?i=22.3

22

Odp: P-Covox baj Lotharek ;)

Lodzio - propozycja jest taka, by do oficjalnego release dopracować temat poziomu głośności audio z tego covoxa, chyba że chcesz wzmacniać szumy u-mixerem ;)

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

23

Odp: P-Covox baj Lotharek ;)

Dobra, testów ciąg dalszy. Otóż wychodzi na to, że nie można tego P-Covoxa "spiąć szeregowo" wraz ze stereo tak, jak miało to miejsce w przypadku starszych rozwiązań znanych na /scenie/. Rozdzieliłem tory audio Covoxa od Pokey'ów i głośność Covox'a wróciła do normy. W tym przypadku faktycznie przydał by się jakiś wewnętrzny mixer audio, słyszałem że jest w przygotowaniu. Szczekam z utęsknieniem :)

Ostatnio edytowany przez Pin (2019-01-14 21:02:08)

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info