Temat: zasilacz CA2001

Witam
Kupię sprawny zasilacz do CA2001

2

Odp: zasilacz CA2001

ja też :-)

https://systemembedded.eu/
""Ja bardzo przepraszam, ale podejrzenia panów są całkowicie bezpodstawne. Ja niczym nie handluję. Ta pani przyszła do mnie w tym Pancake-u i w nim wychodzi.""
ABBUC Member #319. Preferowana forma kontaktu: email

3

Odp: zasilacz CA2001

Koszt nowego zasilacza, który mogę wyprodukować, będzie wynosił kilkadziesiąt złotych, bliżej 100... Będą chętni? Profesjonalny zasilacz z certyfikatami.

Arguing with an engineer is a lot like wrestling in the mud with a pig, after a couple of hours you realize the pig likes it...

4

Odp: zasilacz CA2001

+1

.

5

Odp: zasilacz CA2001

+1

https://systemembedded.eu/
""Ja bardzo przepraszam, ale podejrzenia panów są całkowicie bezpodstawne. Ja niczym nie handluję. Ta pani przyszła do mnie w tym Pancake-u i w nim wychodzi.""
ABBUC Member #319. Preferowana forma kontaktu: email

6

Odp: zasilacz CA2001

+1

7

Odp: zasilacz CA2001

+1

8

Odp: zasilacz CA2001

+1

pozdrawiam

Sniegowy

9

Odp: zasilacz CA2001

Duddie napisał/a:

Koszt nowego zasilacza, który mogę wyprodukować, będzie wynosił kilkadziesiąt złotych, bliżej 100... Będą chętni? Profesjonalny zasilacz z certyfikatami.

mozna jakies zdjecie twojej produkcji?

10

Odp: zasilacz CA2001

Jeśli pytasz o zasilacz, to nie, bo nie uruchomiłem produkcji. A inne wyroby możesz zobaczyć na Allegro lub ebay.

Arguing with an engineer is a lot like wrestling in the mud with a pig, after a couple of hours you realize the pig likes it...

11

Odp: zasilacz CA2001

mozna linka do jakies aukcji lub twoj nick alegro

12

Odp: zasilacz CA2001

Retronics na Allegro, retronics.eu na ebay

Arguing with an engineer is a lot like wrestling in the mud with a pig, after a couple of hours you realize the pig likes it...

13

Odp: zasilacz CA2001

Ostatnio pisałem z J.Husak i pisał,że myśli nad zrobieniem kilku zasilaczy do stacji dysków dla małego Atari ...mam nadzieję,że jak coś zrobi to pokażą się na znanym portalu internetowym ze sprzedażą :)

14

Odp: zasilacz CA2001

No to jak Kuba robi, to ja się wstrzymuję.

Arguing with an engineer is a lot like wrestling in the mud with a pig, after a couple of hours you realize the pig likes it...

15

Odp: zasilacz CA2001

A prace zaczęte. Prototyp wtyku, jeszcze bardzo surowy, w załączeniu.

Post's attachments

SmartSelect_20181120-174603_Gallery.jpg 529.5 kb, nikt jeszcze nie pobierał tego pliku. 

Tylko zalogowani mogą pobierać załączniki.
Arguing with an engineer is a lot like wrestling in the mud with a pig, after a couple of hours you realize the pig likes it...

16

Odp: zasilacz CA2001

Nie możecie się dogadać? Coby jeden zrobił okablowanie, drugi elektronikę itp? Może by szybciej poszło?

Pamięć studenta ma charakter kwantowy - student wie wszystko, ale jednocześnie nic nie pamięta.
- Kilka(naście?) pudełek z klawiszami i światełkami. I jeden Vectrex, żeby nimi wszystkimi rządzić.

17

Odp: zasilacz CA2001

Szybciej w moim przypadku nie pójdzie, bo jako firma nie mogę sprzedawać zasilacza bez certyfikatu bezpieczeństwa. Jak ktoś sobie wystruga hobbystycznie w domu - będzie szybciej i....taniej. Dlatego się waham, czy się w to pakować. Zamierzam zainwestować w zasilacze certyfikowane do różnych modeli komputerów, ale póki co, boksuję się z papierologią.

Arguing with an engineer is a lot like wrestling in the mud with a pig, after a couple of hours you realize the pig likes it...

18

Odp: zasilacz CA2001

Prototyp wtyku robisz od nowa dla sportu? Jer ma chyba gotowy, ponieważ robił krótką serię zasilaczy.

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

19

Odp: zasilacz CA2001

Mam wydziergane 4 zasilacze do CA2001/LDW Super 2000.

Zasilacz zawiera 2 zasilacze DC:
9V/2A
18V/0.8A

Koszt 100 zł, wysyłka paczkomatem INPOST (12 zł)  lub DHL (17 zł)
Gwarancja - 1 rok.

Poproszę o kontakt poprzez wiadomości(adres wysyłki) na priv 4 pierwsze osoby, które zgłosiły chęć nabycia zasilacza.

W sobotę 23 lutego o 24:00 scalam listę zgłoszonych chętnych z forum (pierwszeństwo) oraz listę zgłoszonych na priv (już są 2 osoby).

Ostatnio edytowany przez qbahusak (2019-02-17 00:10:51)

Post's attachments

LDWSuper2000PowerSupplySmall.JPG 374.24 kb, nikt jeszcze nie pobierał tego pliku. 

Tylko zalogowani mogą pobierać załączniki.

20

Odp: zasilacz CA2001

Duddie, chodzi o CE?

21

Odp: zasilacz CA2001

Tak.

Arguing with an engineer is a lot like wrestling in the mud with a pig, after a couple of hours you realize the pig likes it...

22

Odp: zasilacz CA2001

+1

23

Odp: zasilacz CA2001

+1

24

Odp: zasilacz CA2001

Duddie napisał/a:

Tak.

To nie jest tak źle, jak mówisz. CE daje producent na podstawie badań, które sam zrobił. W przypadku zasilaczy, które mają CE, składanie dwóch zasilaczy w jedno pudełko dalej spełnia normy.

25

Odp: zasilacz CA2001

Zgodnie z umową - wypisuję osoby chętne, które zgłosiły chęć nabycia zasilacza:

digisoft
MGor   
perinoid

Został jeszcze jeden.