26

Odp: [S] Atari MST + MatScreen

Po pierwsze nie kupuję kota w worku, po drugie nie ma możliwości "za pobraniem, po trzecie właściciel nie wysyła hehehe:)

27

Odp: [S] Atari MST + MatScreen

Dokładnie, zazwyczaj jak się pojedzie na wycieczkę w np. do Amsterdamu, to raczej powinno się po jakimś czasie wrócić do domu, chociaż..........

28

Odp: [S] Atari MST + MatScreen

Powiem tak: ja bym sie wybral do Amsterdamu jakbym mial mozliwosc Falcona kupic za €300.

29

Odp: [S] Atari MST + MatScreen

już nie trzeba:)

30

Odp: [S] Atari MST + MatScreen

z doświadczenia wiem, że nie ma sensu jechać osobiście, da się to załatwić w inny sposób - szukamy na forum np. AmiBay czy jakimś Atarowskim usera z Amsterdamu i dalej to już łatwizna. I tak jakby nie patrzeć mamy większą szansę na znalezienie kogoś uczciwego. Podam to na swoim przykładzie. Ze 2 lata temu miałem możliwość kupienia sprawnego Falcona z monitorem  za 150 EUR i napisałem w pierwszej kolejności do jednego z kolegów z forum mieszkającego z Paryża, oferując mu zapłatę za przysługę,  jednak do dziś nie raczył odpowiedzieć...a ogłoszenie 2 dni później okazało się nieaktualne. Przypadek? :D

Ostatnio edytowany przez charliefrown (2019-02-01 21:27:45)

600 xl, 520 st+, mega st 4

31

Odp: [S] Atari MST + MatScreen

No i wszystko jasne:)

32

Odp: [S] Atari MST + MatScreen

Moje drogie Koleżeństwo, jeżeli ktoś ma smaka na ten zestaw, a ma wątpliwości lub inne propozycje to niech śmiało się kontaktuje i proponuje, bo w przyszłym tygodniu chyba pójdzie pod młotek.

33

Odp: [S] Atari MST + MatScreen

Dosłownie pod młotek? Jeśli tak to przyjadę podmienić młotek na gumowy i uratować zestaw przed zniszczeniem :)

34

Odp: [S] Atari MST + MatScreen

Nie no nie dosłownie, ale chyba będę zmuszony wystawić na licytację, na znanym portalu, bo nikt tu nie chce tego rodzynka:)

35

Odp: [S] Atari MST + MatScreen

Cześć, wszystkim kasa jest mi coraz bardziej potrzebna, więc może ktoś będzie zainteresowany tym moim pięknym zestawem? Zawsze możecie złożyć swoja propozycję:)