26

Odp: LG Flatron Wide M228WA-BZ i "pobieżne" rozwiązanie problemów z S-Video

Kurde balans, wiedziałem, że będzie jakieś "ale" :P

Bardzo ładnie wyczyszczone.

Pościg za idealnym obrazem atarki to pasmo kompromisów... albo pogoń za monitorami radzącymi sobie z VBXE czy sophią, albo jak wyżej... Przydałby się redesign ałej  płyty ale tak, żeby pasowała do starych obudów a nie ATX.

27

Odp: LG Flatron Wide M228WA-BZ i "pobieżne" rozwiązanie problemów z S-Video

Lotharek, a nie mówiłem, żebyś poszedł tą drogą? :-D

Pamięć studenta ma charakter kwantowy - student wie wszystko, ale jednocześnie nic nie pamięta.
- Kilka(naście?) pudełek z klawiszami i światełkami. I jeden Vectrex, żeby nimi wszystkimi rządzić.

28

Odp: LG Flatron Wide M228WA-BZ i "pobieżne" rozwiązanie problemów z S-Video

I to taką budżetową, tht, bez żadnych tam już zaimplementowanych SIO2SD itp. Ot tylko żeby dało się wlutować gniazdo s-video i jacka (dostępnego via dziura do modulatora) no i zrobioną zgodnie ze sztuką (poligony mas, separacja itd).

29

Odp: LG Flatron Wide M228WA-BZ i "pobieżne" rozwiązanie problemów z S-Video

jakby ktoś nie chciał ruszać atari, wystarczy wykonać sobie kabel s-video opisany w tym wątku. Wiem że to prymitywne i niewłaściwe rozwiązanie, ale w tym wypadku działa.

UPDATE: najprostsze rozwiązanie problemu w tym poście.

Ostatnio edytowany przez seban (2019-02-21 08:57:01)

30

Odp: LG Flatron Wide M228WA-BZ i "pobieżne" rozwiązanie problemów z S-Video

Chyba można zamawiać UAV. Cena z przesyłką jedyne $45. To blisko deklarowanej ceny Sophia 2. Przesyłkę UPS cenią na $15, sam układ $25 lub $30 - wersja do wpięcia w podstawkę - wireless o ile zrozumiałem.
Przy zakupie kilku sztuk można by podzielić koszt transportu.
https://thebrewingacademy.com/collectio … -800-xl-xe
Myślę nad tym, bo czekam w sumie na Sophie :)

Cuda wianki i nie tylko :) POKEY 4ever ;)