26

Odp: Remastering kilku programów.

@Smaku: ponowna, uważna lektura pierwszego wpisu niniejszego wątku pomoże w zrozumieniu, rzecz tyczy się czterech różnych programów a Linker jest jednym z nich.

27

Odp: Remastering kilku programów.

@Cobol:

OK. Dziękuję. Przepraszam.

Moje sugestie co do "Błękitnych Nimf" są opowiedziane w innym temacie, jeśli już gra będzie poprawiana. Te wspomniane przeze mnie elementy ("drobiazgi") zmieniają grę absolutnie 100% (z niegrywalnej na super grę grywalną). Do wyboru: albo niegrywalny śmieć, albo gra, po prostu. Tyle z mojej sugestii, z tego, co zdążyłem poznać grę. Inne dodatki, grafiki, etc. - to już tylko nowości jakieś, które mogą pomóc grze (aby nie zepsuć tylko, oczywiste). Wspomniane poprawki są absolutnie do zrobienia, inaczej nie ma czego poprawiać nawet, zbędna robota, oczywiste.

28

Odp: Remastering kilku programów.

Oficjalnie wnioskuję o usunięcie postu #27. Mnie to po prostu rozwala cały wątek! Myślę, że nie jestem w tej kwestii odosobniony... tolerancja jest dobra ale kiedyś się kończy. Od pociskania pierdół, krytyki itp. jest dział Bałagan.

https://systemembedded.eu/
""Ja bardzo przepraszam, ale podejrzenia panów są całkowicie bezpodstawne. Ja niczym nie handluję. Ta pani przyszła do mnie w tym Pancake-u i w nim wychodzi.""
ABBUC Member #319. Preferowana forma kontaktu: email

29

Odp: Remastering kilku programów.

pancio.net napisał/a:

Oficjalnie wnioskuję o usunięcie postu #27. Mnie to po prostu rozwala cały wątek! Myślę, że nie jestem w tej kwestii odosobniony... tolerancja jest dobra ale kiedyś się kończy. Od pociskania pierdół, krytyki itp. jest dział Bałagan.

Wątek musi być merytoryczny, a nie śmieciowy, to chyba oczywiste. Wnioskuję o powrót rozumu i nie grzebanie w śmieciach, oczywiste.