1

Temat: Czy kupiłbyś grę "Tajemniczy zamek 2" w wersji kolekcjonerskiej...

Ostatnio zostałem tym zaskoczony, więc... Czy chciałbyś/chciałabyś zakupić taką fizyczną wersję gry? Gra jest stara, ogólniedostępna - wersja kolekcjonerska pewnie by zawierała jakieś piersołki. Dostałem deklarację wykonania dla mnie nagrania 25 do 50 sztuk, więcej nie przewidję (na kasecie, dyskietki bym nagrywał sam, ale też w małej ilości). Żadnych zmian w stosunku do wersji dostępnej by nie było, ale pewnie pomyślałbym nad jakimś gadżetem. Tylko... Czy byliby chętni?
Powiem szczerze, że zostałem tym zaskoczony, a wykorzystałbym projekt, który dostałem. Wydanie byłoby dwujęzyczne, jak i sam program (oddzielnie wersja PL i EN) Odpowiedź w ankiecie jest tylko badaniem, nie jest zobowiązaniem do zakupu.
Btw: ja głosuję za NIE, aby widzieć wyniki ankiety, wię jeden wynik jest przekłamany.

Sikor umarł...

2

Odp: Czy kupiłbyś grę "Tajemniczy zamek 2" w wersji kolekcjonerskiej...

Na zachętę okładka i naklejka na kasetę autorstwa Nowego80Retro, wersję "low budget" może sobie każdy nagrać. W wersji kolekcjonerskiej chciałbym co nieco dodać ;)

Post's attachments

Etykieta Tajemniczy Zamek 2.jpg 1.1 mb, liczba pobrań: 1 (od 2019-03-10) 

Naklejka Tajemniczy Zamek 2.jpg 89.21 kb, liczba pobrań: 1 (od 2019-03-10) 

Tylko zalogowani mogą pobierać załączniki.
Sikor umarł...

3

Odp: Czy kupiłbyś grę "Tajemniczy zamek 2" w wersji kolekcjonerskiej...

Czy mogę zapytać w kwestii "Tajemniczego zamku", jako serii generalnie? Bo ostatnio przeglądałem stare Bajtki i znalazłem grę o tym samym tytule, lub podobnym, w sekcji "Dla Przedszkolaków", była to gra paragafowa, taki niebieski smok chyba tam był na obrazku, chciałbym wiedzieć, przed ewentualnym zakupem, czy to jest ta sama gra?

4

Odp: Czy kupiłbyś grę "Tajemniczy zamek 2" w wersji kolekcjonerskiej...

Zagraj w moją wersję - tam oczywiście masz odpowiedź. Oczywiście jest dla mnie oczywiste, że umiesz czytać, więc oczywiste rzeczy warto sprawdzić oczywiście. Ready[].

Sikor umarł...

5

Odp: Czy kupiłbyś grę "Tajemniczy zamek 2" w wersji kolekcjonerskiej...

Dobra, decyzja podjęta - będzie krótka edycja kolekcjonerska, najprawdopodobniej 30 kaset i 30 dyskietek.

Sikor umarł...

6

Odp: Czy kupiłbyś grę "Tajemniczy zamek 2" w wersji kolekcjonerskiej...

Czy to gra tekstowa, a może jakieś demo i po ile sztuka?

7

Odp: Czy kupiłbyś grę "Tajemniczy zamek 2" w wersji kolekcjonerskiej...

Króciutka tekstówka, od dawna dostępna za free: http://a8.fandal.cz/detail.php?files_id=6404 - tu masz recenzję: http://www.retronagazie.eu/recenzja-vid … ari-xe-xl/ - oczywiście edycja kolekcjonerska będzie zawierała pewne dodatki... A jakie - to w odpowiednim czasie odpowiedni wątek będzie. Trwają powolne przygotowania.

Sikor umarł...

8

Odp: Czy kupiłbyś grę "Tajemniczy zamek 2" w wersji kolekcjonerskiej...

Ilu latek poradzi sobie z nią?

9

Odp: Czy kupiłbyś grę "Tajemniczy zamek 2" w wersji kolekcjonerskiej...

Ojej, jak umie czytać - da radę. Trudno mi powiedzieć...

Sikor umarł...

10

Odp: Czy kupiłbyś grę "Tajemniczy zamek 2" w wersji kolekcjonerskiej...

Fajnie że to będzie wydane. Kasetę łykam bez popity.

Atari & Amiga User!