1

Temat: Sprzedam Atari 65XE - uszkodzona klawiatura

Do sprzedaży komputer Atari 65XE wraz z zasilaczem i przewodem RF. Wersja z ECI, prowadnice do carta w całości - niewyłamane.

https://i.imgur.com/Qmv3jnZ.jpg

Spora część klawiszy, a także dioda power nie działa - najprawdopodobniej uszkodzona, lub brudna folia. Poza tym sprawny, dźwięk jest, obraz jest, porty działają.

Obudowa bardzo ładna, nie wymaga wybielania. Klawiatura dosyć żółta i brudna - wygląda nieestetycznie.

Licytacja do środy 1 maja, ostatnia oferta, która będzie brana pod uwagę nie może być złożona później niż o 23:59:59. Liczy się czas zarejestrowany przez forum i podany przy poście.

Start 1 PLN, zwiększamy o całe złotówki, żeby mi bankomat nie musiał wypłacać moniakami ;)

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

2

Odp: Sprzedam Atari 65XE - uszkodzona klawiatura

60pln

3

Odp: Sprzedam Atari 65XE - uszkodzona klawiatura

80 zł

Różne różności dla Atari i nie tylko - przydatne, bądź nie ale i tak warto zajrzeć...
http://atari.myftp.org  Atari - Power without price and necessary elements with some sh*t onboard
https://reversing.pl SSL enabled site

4

Odp: Sprzedam Atari 65XE - uszkodzona klawiatura

No to ja 95

5

Odp: Sprzedam Atari 65XE - uszkodzona klawiatura

podbijam: 100zł

6

Odp: Sprzedam Atari 65XE - uszkodzona klawiatura

skróć taśmę o 5mm i może ruszy.

Timex 2048, Atari 130XE, Atari STE, Amiga 600, SNES, Pegasus.....

7

Odp: Sprzedam Atari 65XE - uszkodzona klawiatura

150pln,
p.s.
sprawdzić ip :P

8

Odp: Sprzedam Atari 65XE - uszkodzona klawiatura

160 PLN.

9

Odp: Sprzedam Atari 65XE - uszkodzona klawiatura

Wygrywa As, post lewiSa został zarejestrowany 49 sekund za późno :(

As: ustalenia dot. wysyłki na maila.

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

10

Odp: Sprzedam Atari 65XE - uszkodzona klawiatura

Przepraszam, ale czegoś nie rozumiem - przy poście leviSa wyświetla się godzina 23:00:49, a deadline to była 23:59:59. Strefy czasowe inne czy coś?

Pamięć studenta ma charakter kwantowy - student wie wszystko, ale jednocześnie nic nie pamięta.
- Kilka(naście?) pudełek z klawiszami i światełkami. I jeden Vectrex, żeby nimi wszystkimi rządzić.

11

Odp: Sprzedam Atari 65XE - uszkodzona klawiatura

Popraw sobie wyświetlanie czasu w profilu ;)

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

12

Odp: Sprzedam Atari 65XE - uszkodzona klawiatura

Dziwne bo mam ustawione UTC+1 i też widzę 23:00:49 u lewiS :rolleyes:

Edit, no tak bo mym UTC+2, chyba na forum trzeba ręcznie zmieniać, czas letni/zimowy :rolleyes:

Ostatnio edytowany przez lopez (2019-05-02 17:02:38)

13

Odp: Sprzedam Atari 65XE - uszkodzona klawiatura

Owszem, zalezne to jest od ustawien strefy czasowej i daylight saving. Niezalogowany uzytkownik tez widzi 23:00:49.

14

Odp: Sprzedam Atari 65XE - uszkodzona klawiatura

Dobry Wieczór,
Transakcje z Danielem to czysta przyjemność (KOLJENA TRANSAKCJA!).
Paczkę dostałem dawno temu, dziś otworzyłem,.

@Daniel, na najbliższym party dobry drink(bądź dobry browar) będzie czekał na CIebie,
jeszcze raz dziękuję.