26

Odp: Przerzucenie danych z PC na STe - sposoby

W takim razie czekam z niecierpliwością na ten plugin :) Może nareszcie doczekamy się normalnego programu do transferu plików z PC na Atari. Życzę powodzenia w tworzeniu tegoż pluginu :)

Ostatnio edytowany przez marcin1040stfm (2011-06-29 13:04:02)

Atari 1040 STFM (TOS 1.02, 1 MB RAM), Atari 520 STE (TOS 2.06, 4 MB RAM), Atari 800XE, magnetofon Atari XC12+Turbo2000, SIO2PC, Satandisk, monitor Atari SM 124 i SM 144 i wiele innych fajnych sprzętów :)

27

Odp: Przerzucenie danych z PC na STe - sposoby

Nie macie co pisać do Pery, on ogólnie już bardzo dawno odszedł :) ( oczywiście od Atari a nie do krainy wiecznych łowów )

28

Odp: Przerzucenie danych z PC na STe - sposoby

Nie odszedł :) Cały czas pisze soft na Atari. Na przykład przystosowuje gry do odpalania z twardego dysku. Napisał też player WAVów na STE i zamierza stworzyć nową wersję Floppy Image Runnera. Tak więc Pera nie odszedł od Atari, ale najwyraźniej zarzucił prace nad Drive Image.

Atari 1040 STFM (TOS 1.02, 1 MB RAM), Atari 520 STE (TOS 2.06, 4 MB RAM), Atari 800XE, magnetofon Atari XC12+Turbo2000, SIO2PC, Satandisk, monitor Atari SM 124 i SM 144 i wiele innych fajnych sprzętów :)

29

Odp: Przerzucenie danych z PC na STe - sposoby

A to wielkiego fopa walnąłem. Coś gdzieś kojarzę że czytałem że sobie odpuścił. No cóż, fajnie że się myliłem :)

30

Odp: Przerzucenie danych z PC na STe - sposoby

Jury,
PPera parę razy deklarował że odpuszcza sobie Atari-Forum.com. Ale zawsze wraca :)

Lynx I / Mega ST 1 / 7800 / Portfolio / Lynx II / Jaguar / TT030 / Mega STe / 800 XL / 1040 STe / Falcon030 / 65 XE / 520 STm / SM124 / SC1435
DDD HDD / AT Speed C16 / TF536 / SDrive / PAK68/3 / Lynx Multi Card / LDW Super 2000 / XCA12 / SkunkBoard / CosmosEx / SatanDisk / UltraSatan / USB Floppy Drive Emulator / Eiffel / SIO2PC / Crazy Dots / PAM Net
http://260ste.atari.org

31

Odp: Przerzucenie danych z PC na STe - sposoby

Popelnil tez player do video, gdzies na forum pokazywalem filmiki nagrywane z tego .

Dwa korce ziemniaków, gęsich jajek kopa, żeby móc to połknąć, tęgiego trza chłopa. GG3456993

32

Odp: Przerzucenie danych z PC na STe - sposoby

Cyprian napisał/a:

Jury,
PPera parę razy deklarował że odpuszcza sobie Atari-Forum.com. Ale zawsze wraca :)

Dzięki, bo już zaczynałem sam się przekonywać że sobie coś takiego tylko ubzdurałem, uff :D

Ostatnio edytowany przez jury (2011-06-30 07:00:26)

33

Odp: Przerzucenie danych z PC na STe - sposoby

Chłopaki odświeżę temat:

Czy istnieje programu do transferu plików z PC na Atari?

34

Odp: Przerzucenie danych z PC na STe - sposoby

Tak, pod Windows są opcje: 1) drimus 2) HDDriver lub driver PPery - partycja TOS/Windows:

marcin1040stfm napisał/a:

Jest jeszcze coś takiego:
http://atari.8bitchip.info/drimus.php

Podłączasz dysk twardy lub kartę SD bądź CF od Atari do peceta i za pomocą tego programu możesz przesyłać pliki na dysk twardy Atari. Niestety program ten ma jedną, aczkolwiek bardzo dobijającą wadę-nie można kopiować nim całych katalogów, tylko pojedyncze pliki. Pisałem do Pery Putnika, czy nie mógłby dodać funkcji kopiowania całych katalogów w nowej wersji Drive Image, i jak na razie brak jakichkolwiek postępów :(

Pod Linuxem napęd Atari dostępny jest przez Aranym

Ostatnio edytowany przez Cyprian (2019-04-30 10:45:29)

Lynx I / Mega ST 1 / 7800 / Portfolio / Lynx II / Jaguar / TT030 / Mega STe / 800 XL / 1040 STe / Falcon030 / 65 XE / 520 STm / SM124 / SC1435
DDD HDD / AT Speed C16 / TF536 / SDrive / PAK68/3 / Lynx Multi Card / LDW Super 2000 / XCA12 / SkunkBoard / CosmosEx / SatanDisk / UltraSatan / USB Floppy Drive Emulator / Eiffel / SIO2PC / Crazy Dots / PAM Net
http://260ste.atari.org

35

Odp: Przerzucenie danych z PC na STe - sposoby

Gdzie dokładnie można ten program od Perrego nabyć Ppery? bo tu nie mogę znaleźć opcji zakupu.
http://atari.8bitchip.info/pphdr.php

36

Odp: Przerzucenie danych z PC na STe - sposoby

Yhhh..... Jak życ bez sklepu internetowego z opcja kup teraz Panie Tu ... jak żyć?

Price is 10 Euros for any version, or for multiple versions (all cost total 10 Euros too). Just describe your HW, and I will post you proper versions. All drivers have 2 execs: installable for autoboot, and direct runnable. And there is partitioner SW too, of course.  Preferred payment is via PayPal. Contact via e-mail:    petari@8bitchip.info  .

37

Odp: Przerzucenie danych z PC na STe - sposoby

Dobra poradziłem sobie...napisałem do tego Sputnika i gościu w ekspresowym tempie odpisał.
Zapłaciłem mu za ten program i teraz czekam aż Mi podeśle.

BartoszuP właśnie jak żyć;-)