1

Temat: Szafowietrzenie - oferty będą dodawane sukcesywnie

Hej!
Ponieważ potrzebuję uwolnić pokój - wkrótce odbędzie się duże wietrzenie szaf... W związku z tym - pewne rzeczy będę przedstawiał tutaj do sprzedaży/oddania zanim wylądują na alledrogo lub śmietniku recyklingu...
Zasada jest prosta: jak napiszę "do oddania" - to kto pierwszy ten lepszy  i odbiór osobisty (krótkoterminowy) lub wysyłka wybranym przez nabywcę transportem. W sumie zależy mi na czasie, nie ukrywam... Jak sprzedaż - to podaję cenę lub licytację od kwoty i termin, zasada odbioru ta sama.
Nowe oferty będę dodawał do tego wątku postu (pierwszy), a stare będą przekreślane.
---

1. VTech IQ Unlimited - licytacja od 5zł, licytujemy do soboty, 04.05, do godziny 20-tej.

Więcej info o samym sprzęcie: http://team-europe.blogspot.com/2012/12 … erman.html
---
2. Smena symbol, z futerałem, stan techniczny nieznany (ale wygląda na sprawny),  sprzedam za symboliczną 5-kę na piwo.

--
3. Pismo GFX nr 3/98, oddam po kosztach wysyłki przez podanego dostawcę plus 2zł na kopertę (choć pewnie i tak jakąś znajdę). Patrz zdjęcia. Mogę też oddać na jakimś sztabie w Warszawie.
4. Drukarka igłowa A3 Oki Microline 321 Elite - jak była chowana 7-8 lat temu byla sprawna, nie przypuszczam, aby się coś zmienilo. Na pewno do wyczyszczenia i taśma barwiąca do wymiany. Licytacja: 10zł plus koszt wysyłki wybranym dostawcą (licytacja do 02.11, do godziny 18-tej). Jak nie pójdzie na licytacji - odczekuje do końca roku jakoś max w podanej cenie, potem idzie na elektrośmieci. - zaklepane Perinoid
---
5. Czasopisma "digital Foto-Video - numery: marzec 2012, luty 2012, styczeń 2012, listopad 2011, wrzesień 2011, sierpień 2011, maj 2012 - dostałem, więc chętnie oddam po kosztach wysyłki wybranym dostawcą (choć dobrym piwkiem nie wzgardzę), tylko całość - uwaga, trochę waży. Bez płyt CD (teraz chyba ich nie znajdę). Aktualne do niedzieli, 15.12, godzina 20:00 czasu forum. Potem szybka próba na alledrogo i jak nie pójdzie pewnie makulatura.

Ostatnio edytowany przez Sikor (2019-12-08 19:35:07)

Post's attachments

SAM_1423.JPG 414.14 kb, nikt jeszcze nie pobierał tego pliku. 

SAM_1424.JPG 417.22 kb, nikt jeszcze nie pobierał tego pliku. 

SAM_2491.JPG 416.16 kb, nikt jeszcze nie pobierał tego pliku. 

SAM_2492.JPG 420.31 kb, nikt jeszcze nie pobierał tego pliku. 

SAM_2493.JPG 418.09 kb, nikt jeszcze nie pobierał tego pliku. 

Tylko zalogowani mogą pobierać załączniki.
Sikor umarł...

2

Odp: Szafowietrzenie - oferty będą dodawane sukcesywnie

"Do tego myszka bez kulki - nie udało mi się dopasować, więc nie wiem, czy sprawna"

Możesz zrobić fotkę? potrzebuję części na naprawy STM1 i może by się nadała ;) a nie chcę psuć działających sprawnych myszek.

3

Odp: Szafowietrzenie - oferty będą dodawane sukcesywnie

lopez napisał/a:

Możesz zrobić fotkę?

Post's attachments

SAM_1437.JPG 419.46 kb, nikt jeszcze nie pobierał tego pliku. 

SAM_1438.JPG 418.89 kb, nikt jeszcze nie pobierał tego pliku. 

Tylko zalogowani mogą pobierać załączniki.
Sikor umarł...

4

Odp: Szafowietrzenie - oferty będą dodawane sukcesywnie

Może się nada :)

To jak by się nikt nie zgłosił, że chce komplet z komputerem to ja był bym chętny na tą myszkę jako dawcę części, oczywiście zależnie od ceny :)

5

Odp: Szafowietrzenie - oferty będą dodawane sukcesywnie

10 zl za VTech
Niby nie moja działka ale żal mi tego komputerka - fajnie wygląda.

Ostatnio edytowany przez macko76 (2019-05-02 09:50:29)

6

Odp: Szafowietrzenie - oferty będą dodawane sukcesywnie

@macko76 - daj namiary na PW jak mam wysłać, szczegóły ustalimy na priv. VTech jest Twój.

Ostatnio edytowany przez Sikor (2019-05-04 20:16:42)

Sikor umarł...

7

Odp: Szafowietrzenie - oferty będą dodawane sukcesywnie

Jeśli Smena jeszcze aktualna i jest to wersja z wajchą do przewijania po pstryknięciu zdjęcia, a nie z pokrętłem, to bym reflektował.

8

Odp: Szafowietrzenie - oferty będą dodawane sukcesywnie

Daj w PW namiar.

Sikor umarł...

9

Odp: Szafowietrzenie - oferty będą dodawane sukcesywnie

Dzięki Sikor, mam teraz trochę zabawy szukając dokumentacji do lapka i może w końcu nauczę się niemieckiego :D

10

Odp: Szafowietrzenie - oferty będą dodawane sukcesywnie

nom, ten język jest... Ciekawy ;) Miłej zabawy.

Sikor umarł...

11

Odp: Szafowietrzenie - oferty będą dodawane sukcesywnie

Aktualizacja 1-go postu.

Sikor umarł...

12

Odp: Szafowietrzenie - oferty będą dodawane sukcesywnie

Podbijam - doszła drukarka igłowa, zdjęcia w pierwszym poście.

Sikor umarł...

13

Odp: Szafowietrzenie - oferty będą dodawane sukcesywnie

No to ja 10 za drukarkę proponuję na otwarcie.

Pamięć studenta ma charakter kwantowy - student wie wszystko, ale jednocześnie nic nie pamięta.
- Kilka(naście?) pudełek z klawiszami i światełkami. I jeden Vectrex, żeby nimi wszystkimi rządzić.

14

Odp: Szafowietrzenie - oferty będą dodawane sukcesywnie

O.K. Wiemy chociaż, że nie pójdzie na elektrośmieci ;)

Sikor umarł...

15

Odp: Szafowietrzenie - oferty będą dodawane sukcesywnie

Czyli co? Drukarka moja? :)

Pamięć studenta ma charakter kwantowy - student wie wszystko, ale jednocześnie nic nie pamięta.
- Kilka(naście?) pudełek z klawiszami i światełkami. I jeden Vectrex, żeby nimi wszystkimi rządzić.

16

Odp: Szafowietrzenie - oferty będą dodawane sukcesywnie

Hej, tak. Jak dojdą PRO(c)e to się zgadamy, bo chyba zamawiałeś jednego ;)

Sikor umarł...

17

Odp: Szafowietrzenie - oferty będą dodawane sukcesywnie

Tak, zamawiałem I opłaciłem :)

Pamięć studenta ma charakter kwantowy - student wie wszystko, ale jednocześnie nic nie pamięta.
- Kilka(naście?) pudełek z klawiszami i światełkami. I jeden Vectrex, żeby nimi wszystkimi rządzić.

18

Odp: Szafowietrzenie - oferty będą dodawane sukcesywnie

Up - digital foto-video.

Sikor umarł...

19

Odp: Szafowietrzenie - oferty będą dodawane sukcesywnie

Drukarka wyczyszczona i uruchomiona. Działa jak należy. Dogadałem ją z 65XE. Nawet kaseta żyje. Dzięki.

Pamięć studenta ma charakter kwantowy - student wie wszystko, ale jednocześnie nic nie pamięta.
- Kilka(naście?) pudełek z klawiszami i światełkami. I jeden Vectrex, żeby nimi wszystkimi rządzić.

20

Odp: Szafowietrzenie - oferty będą dodawane sukcesywnie

Super. Miłej zabawy - jak pisałem, muszę nieco miejsca zrobić u siebie, a szkoda aby tylko miejsce zajmowała.  o dogadaniu z XL/XE to wiadoma sprawa akurat w tych drukarkach. Dobrze, że kaseta ok - choć pewnie przyda jej się nieco tuszu ;)

Sikor umarł...