26

Odp: D.Żołna

Eh Kurde... DeJet...

Dla mnie tez byłes i jesteś legenda... co prawda G.Marchlewicz (RoboCop) był osoba która mi pierwsza zaimponiła swoja giera... Wyprawy Kupca... i faktem że wydał to w Mirage'u.... Ale jak zobaczyłem Hansa... to już dostałem szoku... szok dotyczył poziomu... stary jak ja zazdrościłęm temu Żołnie że jest takim zajebistym koderem... a mnie stać było tylko na napisanie takiego GNIOTA, z którego swego czasu byłem dumny! :)... a zwał się MOSCOW... eh... az wstyd sie przyznawac ze cos takiego ujzalo swiatło dzienne... potem kolejnymi aspiracjami było Robbo... tak powstała namiastka tego CYBORG... ale poziomu Hansa nie osiagnalem do dzis... i nie osiagne juz pewnie nigdy :(  [brak czasu, checi, inspiracji].

Ale co tu duzo mowic.. miales tez troche szczescia ... ja mam o 5 lat mniej od ciebie (ur.1978) a to bylo duzo... w tamtych czasach byc starszym o 5 lat....

Najmniejsza poracha był chyba Centurion ? Ale własnie ja tam tylko robilem grafike a reszte napisał Piotrek B... wiec to w sumie nie moja gra

dobra... koncze... bo zeszlem z tematu

pozdrowka DeJet!!!

Zajec/sword ;)

27

Odp: D.Żołna

wlasnie Zajcyk...co tu reklamujesz swoje giery???
moze dejetowi uda sie odzykac czesci tej nie wydanej i udaloby sie wspolnymi moze silami pociagnac to dalej..bylaby wzorcawka....

gep/lamers^dial

28

Odp: D.Żołna

w newsie wyczytale ze dejet zgadza sie z udostepnieniem zródeł do Hansa K. i czy ktos da do nich linka ?? jad(janusz) ???? czekamy... ;)
i wtedy moze by tak ktos nowa plansze zrobil ;) i by byl HK2
pozdr.

"wszystko się kiedyś kończy......."

29

Odp: D.Żołna

A mnie bardziej The Jet Action wciągnęło!
Muzyczka extra - bardzo gitarowa.

30

Odp: D.Żołna

w newsie wyczytale ze dejet zgadza sie z udostepnieniem zródeł do Hansa K. i czy ktos da do nich linka ?? jad(janusz) ???? czekamy... ;)
i wtedy moze by tak ktos nowa plansze zrobil ;) i by byl HK2
pozdr.

JESTEM ZA!!! BARDZO DOBRY POMYSŁ. Z PRZYJEMNOŚCIĄ ZAGRAŁBYM W HANS KLOSS II. STRYKER TAK TRZYMAJ.

Pozdrawiam
Marcin

31

Odp: D.Żołna

HK2 już był. Nazywał się Spy Master ;)

Przydałaby się jeszcze Misja 2... itd...

32

Odp: D.Żołna

Skoro już mówimy tu o Hansie Klossie, to zadam pytanie, które zadawałem wielu osobom i nikt nie znał odpowiedzi: jak brzmi pełne imię i nazwisko muzyka, który zrobił ścieżkę dźwiękową do Klossa, ale na C64? (A kto robił na Atari?) Podpisany jest jako "D.K." i ende. Może przepadkiem wie kto.
Ja tak strasznie nie lubię, jak w sidach są niekompletne "kredyty"...  :x

33

Odp: D.Żołna

Daniel Kleczyński?

34

Odp: D.Żołna

Dzięki za odpowiedź. Tylko czy to pewność, czy domysł? A jeśli domysł, to na ile procent? ;)

35

Odp: D.Żołna

Patrzac na avatar Vasca to domysl na jakies 16-18%:)

Prawdopodobienstwo, ze dotre na jakis zlot jest odwrotnie proporcjonalne do czestotliwosci marudzenia przelozonego i wprost proporcjonalne do czestotliwosci marudzenia brata.

36

Odp: D.Żołna

Nie wiem czy już ktoś coś wspomniał na forum o tym ale pojawił się
wywiad z Darkiem Żołną:
https://www.youtube.com/watch?v=h3wHGZQ1G70

37

Odp: D.Żołna

fajny wywiad

Lynx I / Mega ST 1 / 7800 / Portfolio / Lynx II / Jaguar / TT030 / Mega STe / 800 XL / 1040 STe / Falcon030 / 65 XE / 520 STm / SM124 / SC1435
DDD HDD / AT Speed C16 / TF536 / SDrive / PAK68/3 / Lynx Multi Card / LDW Super 2000 / XCA12 / SkunkBoard / CosmosEx / SatanDisk / UltraSatan / USB Floppy Drive Emulator / Eiffel / SIO2PC / Crazy Dots / PAM Net
http://260ste.atari.org