Temat: Baza plików

czemu baza jest tylko dla ludzi zarejestrowanych i zalogowanych? pecuś dał posta na emu64.pl i człowiek nie mógł ściągnąć pliku. przecież to tylko ogranicza ludziom dostęp do fajnych rzeczy które się na atari pojawiają.

2

Odp: Baza plików

czemu baza jest tylko dla ludzi zarejestrowanych i zalogowanych?

Bo tak.

pecuś dał posta na emu64.pl i człowiek nie mógł ściągnąć pliku. przecież to tylko ogranicza ludziom dostęp do fajnych rzeczy które się na atari pojawiają.

Rejestracja jest darmowa i zajmuje 5 minut.

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

3

Odp: Baza plików

Jakiś czas temu (około tydzień wcześniej) z kolei nie mogłem się dodać do bazy atarowców. Pomimo wypełnienia całego formularza, krzyczało że czegoś brak czy nieprawidłowe dane - coś w ten deseń. Teraz dodałem się do bazy "na szybko" i chciałbym doprecyzować dane, ale pomimo zalogowania po wybraniu "zmień" znów każe zalogować, znów zmień i cykl się zapętla...  :rolleyes:  :?

4

Odp: Baza plików

Dely, boisz się że będą za wysokie downloady ze strony? Przecież i tak moż na plik podlinkować z innej strony. Poza tym dużą cześć osób to zniechęca, jak wszystko jest na login.

5

Odp: Baza plików

Poza tym dużą cześć osób to zniechęca, jak wszystko jest na login.

Ale ja przeciez nie zmuszam nikogo, zeby cokolwiek sciagal ;)

Download bedzie tylko dla zarejestrowanych i koniec.

Jacques: musialem cos popsuc, postaram sie szybko naprawic.

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

6

Odp: Baza plików

ok

7

Odp: Baza plików

pewnie dely jakis warez trzyma razem z baza plikow i nie chce co by googleboty poindexowaly ;) :twisted:  :twisted:  :twisted:

8

Odp: Baza plików

dokładnie...rare photos by Andrzej S. i kompletny roczny zrzut z kamer z wybranych supermarketów (ofkoz DVDRip)...na allegro juz bcm:)

gep/lamers^dial

9

Odp: Baza plików

ej ... ale z tym loginem to jest racja. czasami chcialbym sie komus z firmy czyms pochwalic z naszej sceny, a tu nijak bo trzeba sie rejestrowac. tak naprawde czasem sie nie chce ludizom rejestrowac tylko po to aby sciagnac jeden plik.


btw. i offtopic - dely, k**** ... gdzie te filmy z quasta ?!??!?!?!

10

Odp: Baza plików

Z drugiej strony, za pół roku znów trzeba będzie czyścić bazę, bo okaże się, że 50% restaurantów jest wynikiem chęci ściągnięcia jednego pliku,a nie aktywnego udziały w życiu AA.

Zawsze mam rację, tylko nikt mnie nie słucha.

11

Odp: Baza plików

Lizard dobrze "gada"...   :idea:

12

Odp: Baza plików

albo zmirrorować bazę plików na azbestowni i podlinkować jakoś sprytnie :)

I Ty zostaniesz big endianem...

13

Odp: Baza plików

Lizard dobrze "gada"...   :idea:

Ja zawsze dobrze gadam, tylko nikt mnie nie słucha. 8O

Zawsze mam rację, tylko nikt mnie nie słucha.

14

Odp: Baza plików

Dobrze prawicie, właśnie na ten argument nie wpadłem. Ja głupi :)

15

Odp: Baza plików

Bo tak.

Dely, cóż za wyczerpująca i inteligentna odpowiedź ;)

Arko

Atari. Computers for People.

16

Odp: Baza plików

i jak się podpisuje rencami i nogami (:P) pod petycją o zdjęcie logowania z bazy plików!! to wqr*** jest czasmi, i napweno nie pomaga w popularyzacji serwisu!

17

Odp: Baza plików

kto wystrzeli z Aurory,kładąc koniec uciśkom i prześladowaniom na AA przez Delego?Towarzysze do broni!!! Nie bedzie nam burżuazja z Radomia ustalać co można a co nie!!!!!! Nikt nie zabierze Wam wolności!!! Freedom!!!! (po czym kat spuścił ciężki topór na szyję skazańca i łeb Mela Gibsona poturlał sie z razu lekko podskakując na miejskim bruku...)  :rolleyes:

gep/lamers^dial

18

Odp: Baza plików

Nie będę ukrywać, że mi sposób zarządzania stroną przez delyego również się bardzo nie podoba. Nie mogę zrozumieć dlaczego na stronie gdzie spotykają się sami kumple prowadzi on swoje polowania na czarownice. To chyba musi być coś z głową. Kompleks mniejszości czy jakoś tak. Tak mi się przynajmniej wydaje.

Aby odpackować teksty trzeba najpierw odpackować  program do ich odpackowywania - Energy #1

19

Odp: Baza plików

Marudzicie. I Dely i 'opozycja' :)

ps. a mozeby poprostu zrobic usera anonymous i bylby spokoj?

Prawdopodobienstwo, ze dotre na jakis zlot jest odwrotnie proporcjonalne do czestotliwosci marudzenia przelozonego i wprost proporcjonalne do czestotliwosci marudzenia brata.

20

Odp: Baza plików

A może by po prostu zrobić głosowanie poprzez ankietę? A potem troche poczekać na wynik i hmmm... Może się coś zmieni w kwestii logowania po pliki  ;)

21

Odp: Baza plików

:D  :D  :D  :D

Panowie trzeba zrobić tak  ;)

chcemy np. ściągnąć SID playera nie logując się
czyli zmieniamy:

http://atariarea.histeria.pl/pliki.php? … amp;id=495

na:

http://atariarea.histeria.pl/pliki.php? … amp;id=495

dla mniej spostrzegawczych show zamieniamy na download

i po sprawie  :D  :D  :D  :D  :D  :D

podpadłem 'kierownikowi zamiesznia' na całego

:D  :D  :D  :D  :D  :D  :D

Hm, czuję że ten  :D  'skrót' długo nie będzie dostępny

:D  :D  :D  :D  :D  :D  :D  :D  :D  :D  :D

22

Odp: Baza plików

Po stokroć ROTFL  :D  :D  :D  :!:

23

Odp: Baza plików

Po raz kolejny mowie, ze NIE BEDZIE SCIAGANIA PLIKOW BEZ ZAREJESTROWANIA. Koniec i kropka.

Nie będę ukrywać, że mi sposób zarządzania stroną przez delyego również się bardzo nie podoba.

A co Ci sie konkretnie bardzo nie podoba? Kochani zrozumcie jedno. Ja naprawdę nie zmuszam nikogo do ściagania plików, nie zmuszam nikogo też do odwiedzania atari.area. Zrób Jaskier swoja wersje atari.area, poświęcaj dla niej swój wolny czas zamiast siedzieć z rodziną albo pić piwo, albo drapać się po czterech literach. Szukaj jak opętany miejsca na serwerze kiedy Cie wyrzucają itp. itd.

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

24

Odp: Baza plików

No cóż, zostanę pewnie zbiczowany/zlinczowany/etc..., ale powiem swoje 3 grosze: ja jestem za sposobem Delego. Co by nie mówić, strona jest specyficzna. Przez logowanie - możemy się dowiedzieć o ludziach zainteresowanych chociaż w jakiś sposób Atari, a tak: d...a!!! Rejestracja nic nie kosztuje (no przepraszam, może 3 minuty wpisywania plus iloraz inteligencji poniżej średniej)... Jak ktoś nie chce się rejestrować: proszę bardzo, ftp, inne strony.
Brak mi natomiast dodawania plików, chociażby w takiej wersji jak na atari age, do artków. I tutaj bym pomęczył Kierownika - wtedy np. SID Player pojawiałby się od razu na aa, albo inne pliczki. A tk lipa...
O.K.
End of temat!!!

Sikor umarł...

25

Odp: Baza plików

A co Ci sie konkretnie bardzo nie podoba? Kochani zrozumcie jedno. Ja naprawdę nie zmuszam nikogo do ściagania plików, nie zmuszam nikogo też do odwiedzania atari.area. Zrób Jaskier swoja wersje atari.area, poświęcaj dla niej swój wolny czas zamiast siedzieć z rodziną albo pić piwo, albo drapać się po czterech literach. Szukaj jak opętany miejsca na serwerze kiedy Cie wyrzucają itp. itd.

Nie kumam. Jeśli osoby niezarejestrowane będą mogły ściągać pliki, to coś złego stanie się z serwerem? Obawiasz się, że Czeczeni podłożą bombę?

I oczywiście zgadzam się, nikt nie zmusza do używania forum, ściągania plików, odwiedzania atari.area a także używania atarki, robienia coś na niej, grania w gry na niej itp. itd. Jak za kilka lat będziesz miał 5 odwiedzin na stronie w tygodniu to nie miej do nikogo pretensji. IMHO znajdujemy się w takiej sytuacji, że trzeba raczej każdemu ułatwiać a nie utrudniać zabawę z Atari.

Aby odpackować teksty trzeba najpierw odpackować  program do ich odpackowywania - Energy #1