101

Odp: Papierowy magazyn PL o ATARI (różne modele)

Parę fotek AF #6

Post's attachments

20190511_103730.jpg 1.4 mb, nikt jeszcze nie pobierał tego pliku. 

20190511_103740.jpg 979.7 kb, nikt jeszcze nie pobierał tego pliku. 

20190511_103748.jpg 1.43 mb, nikt jeszcze nie pobierał tego pliku. 

20190511_103823.jpg 1.81 mb, nikt jeszcze nie pobierał tego pliku. 

20190511_103839.jpg 1.55 mb, nikt jeszcze nie pobierał tego pliku. 

Tylko zalogowani mogą pobierać załączniki.
Arguing with an engineer is a lot like wrestling in the mud with a pig, after a couple of hours you realize the pig likes it...

102

Odp: Papierowy magazyn PL o ATARI (różne modele)

Kroll napisał/a:

Po wielu tygodniach udało się, a po wszelkie informacje, wyjaśnienia odsyłam ...

http://www.atari.org.pl/informacje/atar … st!!!/2073

Nie zgodzę się, że wszelkie wyjaśnienia tam się znajdują - pytania tutaj były o Pitera a na nie tam odpowiedzi nie ma.
Z jednej strony cieszę się, że temat w pewnym sensie uratowany, z drugiej to nie do końca jest odpowiednie rozwiązanie, że ktoś inny wykłada kasę. W życiu nie ma nic za darmo...

To jest kolejna sytuacja, z którą się spotykam w tym środowisku gdzie nie do końca wszystko jest uczciwie załatwione... W tym wypadku może i nie stracona kasa i gdyby nie wyjaśnienia to cierpliwie bym jeszcze poczekał.

Co do kwestii że Piter żyje i tyle wiecie to pewnie nie jest pełna prawda - jako że część spraw (niekoniecznie mówię o tym co jest tutaj) wychodzi później że było inaczej to pewnie ktoś wie co się dzeje ale nic nie pisze w tej sprawie to koniec tej teorii spiskowej.

Kwestia oczywiście tego, że Piter żyje to jedno ale czy w takim razie może uległ wypadkowi albo coś innego się stało że się nie odzywa? Bo jeżeli ma się dobrze a ma jedynie - nazwijmy to problemy życiowe - to wypadałoby chociaż dać znać pozostałym zamieszanym w temat tworzenia AF jakieś informacje i przelać kasę na druk itd.

103

Odp: Papierowy magazyn PL o ATARI (różne modele)

Sprawdzam co mam w sprawie kontaktów i wygląda na to że mam tylko email od PayPal z potwierdzeniem wpłaty na konto Piotra za numer 6 z wysyłką za granicę. Czy jestem na jakiejś liście i ktoś się że mną skontaktuje? Czy też mam się sam do kogoś odezwać na PW albo email? Do kogo?

104

Odp: Papierowy magazyn PL o ATARI (różne modele)

Szacunek!

105

Odp: Papierowy magazyn PL o ATARI (różne modele)

ZuluGula napisał/a:

Sprawdzam co mam w sprawie kontaktów i wygląda na to że mam tylko email od PayPal z potwierdzeniem wpłaty na konto Piotra za numer 6 z wysyłką za granicę. Czy jestem na jakiejś liście i ktoś się że mną skontaktuje? Czy też mam się sam do kogoś odezwać na PW albo email? Do kogo?

Po weekendzie do wszystkich osób, które złożyły zamówienie wyślemy maila, w którym podane będą wszystkie informacje.

106

Odp: Papierowy magazyn PL o ATARI (różne modele)

Wielki szacunek chłopaki, że honorowo potraktowaliście sprawę. Ja właściwie pogodziłem się już ze stratą - i nie chodzi tu o stratę finansową a to, że nie byłoby mi dane zobaczyć i powąchać AF. jedna refleksja nasuwa mi się po przeczytaniu relacji Kroll-a: nasza społeczność jest bardzo zgrana i honorowa. Takich ludzi jak wy/my zawsze będę wspierał :-)

Ostatnio edytowany przez pancio.net (2019-05-11 22:08:04)

https://systemembedded.eu/
""Ja bardzo przepraszam, ale podejrzenia panów są całkowicie bezpodstawne. Ja niczym nie handluję. Ta pani przyszła do mnie w tym Pancake-u i w nim wychodzi.""
ABBUC Member #319. Preferowana forma kontaktu: email

107

Odp: Papierowy magazyn PL o ATARI (różne modele)

Ważna informacja od KAZa z sąsiedniego forum :) :

Jeżeli ktoś chce odebrać pismo na Pixel Heaven - to należy płatność dokonać PRZED odebraniem. Na samym PH będę miał przy sobie egzemplarze do wydania, ale nie będę miał żadnej kasy fiskalnej ani pieniędzy do wydawania, nie będę też pobierał pieniędzy. Jeżeli ktoś będzie chciał zakupić na miejscu - będę go prosił o dokonanie płatności przelewem na rachunek Duddiego, pokazanie mi potwierdzenia wpłaty i wtedy dopiero będę mógł wydać pismo.

Falcon CT63, CTPCI + Radeon 9250, napęd MO Fujitsu 230 MB oraz naped Syquest 230 MB, Nagrywarka Yamaha CDRW 2100, Napęd DVD-ROM, Netusbee, Skaner EPSON GT8000/Falcon 030, Ram 14 MB, karta CF 16 GB/Hades 060, CD-ROM, Nagrywarka Yamaha CDR, karta sieciowa, napęd Syquest 44 MB/Atari TT 030; 10 MB ST-Ramu, 64 MB TT-Ramu, Zewnętrzny naped CD-ROM, napęd MO Fujitsu 230 MB, karta graficzna MEGA Vision 300 Netusbee/Atari Jaguar + Skunkboard, Atari 65 XE + SIDE

108

Odp: Papierowy magazyn PL o ATARI (różne modele)

To jeszcze zdjęcia opcjonalnej dyskietki do pisma.

Post's attachments

20190515_120232.jpg 1.33 mb, nikt jeszcze nie pobierał tego pliku. 

20190515_120241.jpg 1.35 mb, nikt jeszcze nie pobierał tego pliku. 

20190515_123639.jpg 1.26 mb, nikt jeszcze nie pobierał tego pliku. 

20190515_123649.jpg 1.9 mb, nikt jeszcze nie pobierał tego pliku. 

Tylko zalogowani mogą pobierać załączniki.
Arguing with an engineer is a lot like wrestling in the mud with a pig, after a couple of hours you realize the pig likes it...

109

Odp: Papierowy magazyn PL o ATARI (różne modele)

[.] edit
Wyjaśniono mi że do pisma standardowo jest dołączona naklejka na dyskietkę, której obraz .st (czy inne .msa?) można (będzie?) ściągnąć.

Ostatnio edytowany przez uicr0Bee (2019-05-15 17:09:51)

--== Kup Pan/i dyskietkę - jedyna taka oferta w całym InterNetCie - http://www.atari.org.pl/forum/viewtopic.php?id=18887 ==--

<-- Kontakt przez "E-mail" albowiem moja skrzynka "PW" jest pełna i zaprawdę nie mam czego usunąć.

110

Odp: Papierowy magazyn PL o ATARI (różne modele)

uicr0Bee napisał/a:

[.] edit
Wyjaśniono mi że do pisma standardowo jest dołączona naklejka na dyskietkę, której obraz .st (czy inne .msa?) można (będzie?) ściągnąć.

Tak obraz bedzie do sciagniecia (naklejka bedzie dolaczona do kazdego egzemplarza).
Dyskietka extra za doplatą

Falcon CT63, CTPCI + Radeon 9250, napęd MO Fujitsu 230 MB oraz naped Syquest 230 MB, Nagrywarka Yamaha CDRW 2100, Napęd DVD-ROM, Netusbee, Skaner EPSON GT8000/Falcon 030, Ram 14 MB, karta CF 16 GB/Hades 060, CD-ROM, Nagrywarka Yamaha CDR, karta sieciowa, napęd Syquest 44 MB/Atari TT 030; 10 MB ST-Ramu, 64 MB TT-Ramu, Zewnętrzny naped CD-ROM, napęd MO Fujitsu 230 MB, karta graficzna MEGA Vision 300 Netusbee/Atari Jaguar + Skunkboard, Atari 65 XE + SIDE

111

Odp: Papierowy magazyn PL o ATARI (różne modele)

Z ostatniej chwili:
Na Pixel Heaven pojawię sie także i ja osobiście. Obaj będziemy w koszulkach Atari Fana, żeby łatwiej było nas znaleźć w razie czego.

(projekt by MotionRide i Lucy, sponsorował Falcon030)

Post's attachments

IMG_20190516_182006.jpg 350 kb, nikt jeszcze nie pobierał tego pliku. 

IMG_20190516_182015.jpg 179.17 kb, nikt jeszcze nie pobierał tego pliku. 

IMG_20190516_182050.jpg 403.67 kb, nikt jeszcze nie pobierał tego pliku. 

Tylko zalogowani mogą pobierać załączniki.
Falcon CT63, CTPCI + Radeon 9250, napęd MO Fujitsu 230 MB oraz naped Syquest 230 MB, Nagrywarka Yamaha CDRW 2100, Napęd DVD-ROM, Netusbee, Skaner EPSON GT8000/Falcon 030, Ram 14 MB, karta CF 16 GB/Hades 060, CD-ROM, Nagrywarka Yamaha CDR, karta sieciowa, napęd Syquest 44 MB/Atari TT 030; 10 MB ST-Ramu, 64 MB TT-Ramu, Zewnętrzny naped CD-ROM, napęd MO Fujitsu 230 MB, karta graficzna MEGA Vision 300 Netusbee/Atari Jaguar + Skunkboard, Atari 65 XE + SIDE

112

Odp: Papierowy magazyn PL o ATARI (różne modele)

Dziękujemy za przesłanie potwierdzenia wpłaty.
Informujemy, że zamówienia złożone do 30 kwietnia 2019 roku (i potwierdzone wpłatą) są sukcesywnie wysyłane przez Krolla. Z każdą wysyłką paczki wysyłamy równocześnie maila, że paczka została nadana.
Natomiast zamówienia złożone w terminie po 11 maja (po wydrukowaniu AF #6) rozsyłane są stopniowo (po zaksięgowaniu wpłaty) przez Duddiego.
Osobom, które wybrały opcję "odbioru osobistego" wyślemy maila z danymi osoby, z którą należy się skontaktować w sprawie odbioru zamówienia.
Mamy z tym sporo roboty, a ponieważ robimy to w wolnym czasie, po pracy - prosimy Was o cierpliwość i wyrozumiałość.
Wszelkie dodatkowe zapytania prosimy kierować na jeden z podanych poniżej adresów:
- kroll@atarifan.pl
- lucy@atarifan.pl

Falcon CT63, CTPCI + Radeon 9250, napęd MO Fujitsu 230 MB oraz naped Syquest 230 MB, Nagrywarka Yamaha CDRW 2100, Napęd DVD-ROM, Netusbee, Skaner EPSON GT8000/Falcon 030, Ram 14 MB, karta CF 16 GB/Hades 060, CD-ROM, Nagrywarka Yamaha CDR, karta sieciowa, napęd Syquest 44 MB/Atari TT 030; 10 MB ST-Ramu, 64 MB TT-Ramu, Zewnętrzny naped CD-ROM, napęd MO Fujitsu 230 MB, karta graficzna MEGA Vision 300 Netusbee/Atari Jaguar + Skunkboard, Atari 65 XE + SIDE

113

Odp: Papierowy magazyn PL o ATARI (różne modele)

W odzewie na prośby wielu przyjaciół Atari Fana, pomimo skrajnego wyczerpania akcją ratunkową numeru 6 :), zdecydowaliśmy się na dodruk numeru 5.

Garść informacji dla zainteresowanych:

- cały nakład to jedynie 100 sztuk, nie przewidujemy już wznowień w przyszłości, więc jest to ostatnia szansa na jego zakup

- magazyn został wydrukowany w profesjonalnej drukarni - kolorowa okładka, środek czarno-biały

- cena czasopisma została ustalona na 20 zł

- zamawiamy - tak samo jak poprzednie numery – poprzez stronę www.atarifan.pl/sklep

- po otrzymaniu przelewu, wysyłką zajmuje się kol. Kroll

Pozdrawiamy

GRAF

Falcon CT63, CTPCI + Radeon 9250, napęd MO Fujitsu 230 MB oraz naped Syquest 230 MB, Nagrywarka Yamaha CDRW 2100, Napęd DVD-ROM, Netusbee, Skaner EPSON GT8000/Falcon 030, Ram 14 MB, karta CF 16 GB/Hades 060, CD-ROM, Nagrywarka Yamaha CDR, karta sieciowa, napęd Syquest 44 MB/Atari TT 030; 10 MB ST-Ramu, 64 MB TT-Ramu, Zewnętrzny naped CD-ROM, napęd MO Fujitsu 230 MB, karta graficzna MEGA Vision 300 Netusbee/Atari Jaguar + Skunkboard, Atari 65 XE + SIDE

114

Odp: Papierowy magazyn PL o ATARI (różne modele)

Info od p.o. Redaktora Naczelnego Atari Fana i GRAF-a czyli Grupy Ratującej Atari Fana.
Przypominam, że pismo jest niekomercyjne, uzyskane z niego kwoty nie trafiają do niczyjej kieszeni, a jedynie na koszty jego powstania.

Numery Atari Fana będą dostępne na SillyVenture. Zarówno te starsze 1-4, jak i nowe 5 i 6. I to w atrakcyjnych cenach:

Post's attachments

Cennik_Atari_Fan.pdf 47.65 kb, liczba pobrań: 23 (od 2019-12-04) 

Tylko zalogowani mogą pobierać załączniki.
Falcon CT63, CTPCI + Radeon 9250, napęd MO Fujitsu 230 MB oraz naped Syquest 230 MB, Nagrywarka Yamaha CDRW 2100, Napęd DVD-ROM, Netusbee, Skaner EPSON GT8000/Falcon 030, Ram 14 MB, karta CF 16 GB/Hades 060, CD-ROM, Nagrywarka Yamaha CDR, karta sieciowa, napęd Syquest 44 MB/Atari TT 030; 10 MB ST-Ramu, 64 MB TT-Ramu, Zewnętrzny naped CD-ROM, napęd MO Fujitsu 230 MB, karta graficzna MEGA Vision 300 Netusbee/Atari Jaguar + Skunkboard, Atari 65 XE + SIDE