26

Odp: Wapniak 2020 - ankieta

Duddie napisał/a:
AS... napisał/a:

Tak tak, czy ktoś to czyta???
JESZCZE RAZ NA TAAAAKKKK!

As, przecież i tak Cię nie będzie. .. ;-)

Będę  będę ...

27

Odp: Wapniak 2020 - ankieta

Jestem na tak:)

28

Odp: Wapniak 2020 - ankieta

koala napisał/a:

Jestem na tak:)

kto Cie tu chce;)

29

Odp: Wapniak 2020 - ankieta

@Lewis: jak miker zacznie robić zbiórkę to się okaże wtedy na 100%.

Sikor umarł...

30

Odp: Wapniak 2020 - ankieta

solo/ng napisał/a:

kto Cie tu chce;)

Nawet jak nikt to i tak przyjadę;)

31

Odp: Wapniak 2020 - ankieta

... tylko nie zabieraj tego jedzenia o zapachu przypalanych ogniem onuc ;)

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

32

Odp: Wapniak 2020 - ankieta

Miker, kase lejemy tam gdzie zwykle ?

Miejscowka na fotkach przekozak ! Zobaczymy jak wyjdzie w praniu.
Tym razem co poniektorzy nie beda mogli marudzic ze za plotem jest wesole miasteczko ;P

33

Odp: Wapniak 2020 - ankieta

As, może i będziesz, z tym, że od jakiegoś czasu przelatujesz przez zloty jak meteor przez rozgwieżdżone niebo. Nadzieja w tym, że w okolicy nie ma Spa :-D

Arguing with an engineer is a lot like wrestling in the mud with a pig, after a couple of hours you realize the pig likes it...

34

Odp: Wapniak 2020 - ankieta

Pin napisał/a:

... tylko nie zabieraj tego jedzenia o zapachu przypalanych ogniem onuc ;)

akurat tego możesz być pewny że zabiorę;)

35

Odp: Wapniak 2020 - ankieta

@Koala, znaczy się - już wyciągnąłeś z lodówki i "dojrzewa" do przyszłego roku...? :D

Sikor umarł...

36

Odp: Wapniak 2020 - ankieta

@Sikor - tak źle to nie będzie:) miesiąc wcześniej wystarczy:)

37

Odp: Wapniak 2020 - ankieta

Z moją musztardą wszystko się da zjeść. Ale tego narobię!

38

Odp: Wapniak 2020 - ankieta

A ostra będzie...? :D

Sikor umarł...

39

Odp: Wapniak 2020 - ankieta

ostra, jak tygodniowa skarpeta :)

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

40

Odp: Wapniak 2020 - ankieta

21 osób na dzień dzisiejszy... Oj, cieniutko to widzę, cieniutko... W tym ja się wpisałem, że będę... I policzyłem tych 50/50 na tak...

Ostatnio edytowany przez Sikor (2019-05-15 20:42:36)

Sikor umarł...

41

Odp: Wapniak 2020 - ankieta

Sikor, nie marudź. TO W 2020 roku jest!!11111

Jak nie dożyję to też nie przyjadę, wszystko się może zdarzyć i nie każdy widzi sens deklaracji przyjazdu na imprezę, która odbędzie się za rok. 21 osób na dzień dzisiejszy to świadectwo, że impreza cieszy się sporym zainteresowaniem.

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

Odp: Wapniak 2020 - ankieta

Kochani cena jest zaporowa. Ja płaciłem ok 700 -750 zł. Szukajcie w szkołach które media mają płacone przez urzędy a opłatę wpłacacie jako datek na komitet rodzicielski.

Wiedza na temat tego co było jest niezbędna w celu właściwej oceny tego co jest obecnie ,oraz kształtowania tego co będzie póżniej.

43

Odp: Wapniak 2020 - ankieta

Też jestem na tak. To byłby mój pierwszy Wapniak :).

44

Odp: Wapniak 2020 - ankieta

@Ryszard - tylko wydaje mi się, że w stolycy trudniej będzie coś takiego załatwić. Nie wspomnę już o napojach "chłodzących", bo tu to trzeba by mieć już dobre plecy.

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

45

Odp: Wapniak 2020 - ankieta

Tak, miejscówka jest kul!

46

Odp: Wapniak 2020 - ankieta

Panowie, ja tylko dodam od siebie, acz w imieniu całej ContraBandy, że w roku 2017 robiliśmy tam nasz zlot (z przymusu, ponieważ stała/stara miejscówa się wykrzaczyła) i osobiście nie mógłbym jej nikomu bardziej polecić. Mono był, Yerzmyey był, to mogą potwierdzić.

Owszem, może i drogo, ale remiza jest naprawdę super. Elegancko, przestronnie, bez p*.* ze strony właściciela, a do tego bardzo blisko do cywilizacji, no i w razie czegokolwiek zawsze za ścianą są jacyś strażacy (mi przykładowo padł akumulator i poratowali, bo mieli tam taką jebutną ładowarkę).

Dla tych, którzy chcą się tam na chwilę przenieść, zapraszam do zapoznania się ze skromną wideorelacją z naszego party w tamtym miejscu (w tym roku również tam wracamy i od tego roku już na stałe) >> https://youtu.be/9NNvj09OgHI

Natomiast co do spanka, to jeśli ktoś nie lubi na partyzanta (czytaj pod stołem), to my to rozgrywamy w ten sposób, że rozbijamy namioty z tyłu. Jak wspomniał Miker (pozdrowienia!), pod koniec maja powinno być już ciepło, aby taki biwak był przyjemnością i odpoczynkiem, a nie udręką i przeziębieniem. Warto również rozglądnąć się za jakimiś noclegami w pobliżu. Nigdy tego nie sprawdzaliśmy, ale myślę, że powinno się coś znaleźć w okolicy.

47

Odp: Wapniak 2020 - ankieta

Coś się ruszyło? Niestety, okazuje się, że to termin Pixel Heaven...

48

Odp: Wapniak 2020 - ankieta

To jest pytanie do organizatora, ja do końca nie wiem.

Sikor umarł...

49

Odp: Wapniak 2020 - ankieta

Drogo ale miejsce wygląda dobrze. Nie wierzę że nie da się zrobić sleeping roomu w takim dużym miejscu jak tamto. Nie chodzi o wydzielanie osobnych pomieszczeń a już tym bardziej kameralnie - gdzie jedna rodzina zajmuje cały pokój - a reszta nic nie ma a o to by każdy mógł się gdzieś wyspać poza salą główną bez hałasu. Na dużym korytarzu czy innej sali. Namioty odpadają.

"Im bardziej społeczeństwo odchodzi od prawdy, tym bardziej nienawidzi tych, którzy ją głoszą." - George Orwell
Słucham radia z muzyką komputerową http://radio.cvgm.net/demovibes/queue/   http://radio.cvgm.net/static/media/platform/symbol/platform_computer_atarist.gif

50

Odp: Wapniak 2020 - ankieta

Proponuję zrobić lukę do Pixla nawet na tydzień w dowolną mańkę. Zrobię sobie tygodniowe party ;)

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info