1

Temat: [K] Kartę graficzną VME do Mega STE

Jako, że moje Mega STE jest "in progress" zaczynam się rozglądać za jakąś kartą graficzną. Ktoś rozważa może sprzedaż? :)

What can be asserted without proof can be dismissed without proof.

2

Odp: [K] Kartę graficzną VME do Mega STE

co prawda ne VME ale na allegro widzę parę kart ISA et4000ax. ciekawe czy będą one działać ze sterownikami do Atari

Lynx I / Mega ST 1 / 7800 / Portfolio / Lynx II / Jaguar / TT030 / Mega STe / 800 XL / 1040 STe / Falcon030 / 65 XE / 520 STm / SM124 / SC1435
DDD HDD / AT Speed C16 / TF536 / SDrive / PAK68/3 / Lynx Multi Card / LDW Super 2000 / XCA12 / SkunkBoard / CosmosEx / SatanDisk / UltraSatan / USB Floppy Drive Emulator / Eiffel / SIO2PC / Crazy Dots / PAM Net
http://260ste.atari.org

3

Odp: [K] Kartę graficzną VME do Mega STE

Nie chce żadnych "frakneksztajnów". Dobrze zapamiętałem lekcję pt. CTPCI :P

What can be asserted without proof can be dismissed without proof.

4

Odp: [K] Kartę graficzną VME do Mega STE

Na ebayu, od kilku tygodni ktoś regularnie wystawia po jednej sztuce, ale chyba jakiś większy zapas. Oryginalne, z epoki, ET4000 VME. Znajdziesz. Tanie nie są.

--== Kup Pan/i dyskietkę - jedyna taka oferta w całym InterNetCie - http://www.atari.org.pl/forum/viewtopic.php?id=18887 ==--

<-- Kontakt przez "E-mail" albowiem moja skrzynka "PW" jest pełna i zaprawdę nie mam czego usunąć.

5

Odp: [K] Kartę graficzną VME do Mega STE

Kto wie, może za 3-4 miesiące coś nowego się pojawi.
Jakiś tseng w wersji VME z 2019 roku.

Ostatnio edytowany przez artik-wroc (2019-05-17 02:32:01)

Było miło :) Do widzenia.

6

Odp: [K] Kartę graficzną VME do Mega STE

artik-wroc: a coś więcej w temacie? Też szukam karty, która wejdzie do Megi STe, bez żadnego okablowania wystającego na zewnątrz. Taki kabel to za duża pokusa dla kota :)

bzzzz...bzzzzz..... o wgrało się !!!!

7

Odp: [K] Kartę graficzną VME do Mega STE

Zacząłem już coś dłubać, ale nie chcę niczego obiecywać, gdyż ostatnio z czasem krucho. Zresztą są trudności z zakupem w Azji, bo podali inną cenę, a jak przyszło co do czego dostałem wiadomość, że układy są w złym stanie i mogą wysłać nowe, ale 4x droższe :)

Było miło :) Do widzenia.

Odp: [K] Kartę graficzną VME do Mega STE

@artik-wroc, tak z grubsza, ile by taka karta kosztowałą?

Atari: FireBee, (Falcon030 CT60e SuperVidel SvEthlana CTPCI), TT, (520ST Pak030 Frak PuPla Panther), (520ST 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx SC1435), (1040STFM UltraSatan SM124), (1040STE 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx NetUSBee SM144 SC1224), 260ST, 520 ST+, (MEGA ST SM125), (65XE Rapidus U1MB VBXE SIDE2 SIO2PC), (Jaguar SkunkBoard), Lynx II, 2x Portfolio

9

Odp: [K] Kartę graficzną VME do Mega STE

Nie chciałem robić niczego powyżej 250zł, a najlepiej do 200zł.

Było miło :) Do widzenia.

10

Odp: [K] Kartę graficzną VME do Mega STE

OOO to bardzo fajna informacja Artic - działaj ja do TT szukam karty :)

Odp: [K] Kartę graficzną VME do Mega STE

Kupiłbym 2 sztuki, jedną do TT, druga do Mega STE.

Atari: FireBee, (Falcon030 CT60e SuperVidel SvEthlana CTPCI), TT, (520ST Pak030 Frak PuPla Panther), (520ST 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx SC1435), (1040STFM UltraSatan SM124), (1040STE 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx NetUSBee SM144 SC1224), 260ST, 520 ST+, (MEGA ST SM125), (65XE Rapidus U1MB VBXE SIDE2 SIO2PC), (Jaguar SkunkBoard), Lynx II, 2x Portfolio

12

Odp: [K] Kartę graficzną VME do Mega STE

Piszę się na jedną sztuke do MSTe

65xe 128kb;800XL Side2,u1mb, Sdrive Max;STe;MST1;MSTe,uSatan,Netusbee;MSTe;Falcon14MB;

13

Odp: [K] Kartę graficzną VME do Mega STE

Też się pisze. Jedna karta do Mega Ste

bzzzz...bzzzzz..... o wgrało się !!!!

14

Odp: [K] Kartę graficzną VME do Mega STE

ja również wziął bym sztukę

Lynx I / Mega ST 1 / 7800 / Portfolio / Lynx II / Jaguar / TT030 / Mega STe / 800 XL / 1040 STe / Falcon030 / 65 XE / 520 STm / SM124 / SC1435
DDD HDD / AT Speed C16 / TF536 / SDrive / PAK68/3 / Lynx Multi Card / LDW Super 2000 / XCA12 / SkunkBoard / CosmosEx / SatanDisk / UltraSatan / USB Floppy Drive Emulator / Eiffel / SIO2PC / Crazy Dots / PAM Net
http://260ste.atari.org

15

Odp: [K] Kartę graficzną VME do Mega STE

Mnie też można wliczyć. TT i MSTE.

--== Kup Pan/i dyskietkę - jedyna taka oferta w całym InterNetCie - http://www.atari.org.pl/forum/viewtopic.php?id=18887 ==--

<-- Kontakt przez "E-mail" albowiem moja skrzynka "PW" jest pełna i zaprawdę nie mam czego usunąć.

16

Odp: [K] Kartę graficzną VME do Mega STE

Panowie, jedyna osoba, którą można wliczyć w tym wątku to JA! :P

What can be asserted without proof can be dismissed without proof.

17

Odp: [K] Kartę graficzną VME do Mega STE

Ja też bym kupił. 2szt TT 1szt MegaSTE.

18

Odp: [K] Kartę graficzną VME do Mega STE

Chętny również do TT i MSTE po 1 szt.

19

Odp: [K] Kartę graficzną VME do Mega STE

@i ja, i ja... Do TT-ki. Artic, a nie dałoby się przy okazji wcisnąć sieciówki tam po RJ-ce?

Sikor umarł...

20

Odp: [K] Kartę graficzną VME do Mega STE

Tak, dodaj rtl8019as to zrobię sterownik(i) ;)

What can be asserted without proof can be dismissed without proof.

21

Odp: [K] Kartę graficzną VME do Mega STE

Powoli :)
Jak będę miał już coś konkretnego, to pojawi się w odpowiednim dziale.

sqward napisał/a:

Tak, dodaj rtl8019as to zrobię sterownik(i) ;)

Wysłałem mejla w trochę innej sprawie.

Ostatnio edytowany przez artik-wroc (2019-05-19 06:36:57)

Było miło :) Do widzenia.

22

Odp: [K] Kartę graficzną VME do Mega STE

artik-wroc: Wszyscy piszą, by pokazać że są chętni na taki sprzęt. I żebyś narobił odpowiednią ilość sztuk ;)

bzzzz...bzzzzz..... o wgrało się !!!!

23

Odp: [K] Kartę graficzną VME do Mega STE

sqward napisał/a:

Tak, dodaj rtl8019as to zrobię sterownik(i) ;)

lepiej dać wifi zamiast miedzi

Lynx I / Mega ST 1 / 7800 / Portfolio / Lynx II / Jaguar / TT030 / Mega STe / 800 XL / 1040 STe / Falcon030 / 65 XE / 520 STm / SM124 / SC1435
DDD HDD / AT Speed C16 / TF536 / SDrive / PAK68/3 / Lynx Multi Card / LDW Super 2000 / XCA12 / SkunkBoard / CosmosEx / SatanDisk / UltraSatan / USB Floppy Drive Emulator / Eiffel / SIO2PC / Crazy Dots / PAM Net
http://260ste.atari.org

24

Odp: [K] Kartę graficzną VME do Mega STE

Chyba admin powinien przeczyścić wątek.

What can be asserted without proof can be dismissed without proof.

25

Odp: [K] Kartę graficzną VME do Mega STE

Hospes napisał/a:

artik-wroc: Wszyscy piszą, by pokazać że są chętni na taki sprzęt. I żebyś narobił odpowiednią ilość sztuk ;)

Zrozumiałem :) prace trwają.

Było miło :) Do widzenia.