Temat: dreamcast GDROM i zasilacz

Ktos moze potrzebuje ?
wymienie na cuś, np na pizze na zlocie ? u mnie w srodku juz gdemu i pico psu..(wiem...ale musialem cos pozmieniac)

Ostatnio edytowany przez lotharek (2019-05-26 16:45:19)

serdecznie proszę o maile na lotharek@lotharek.pl z tematem ATARIAREA - inne formy komunikacji zawodzą...
"The worth of all people is dependent on how they spend their life making contributions" - Kano Jigoro
FKMC /Fan Klub Malej Czarnej/   @Grey

2

Odp: dreamcast GDROM i zasilacz

Masz jakieś fotki ?

3

Odp: dreamcast GDROM i zasilacz

Ja bym wziął z wielką chęcią

Ostatnio edytowany przez pablozp (2019-05-26 19:50:37)

.

4

Odp: dreamcast GDROM i zasilacz

lotharek, gdyby poprzednicy nie wzięli, to potencjalnie też jestem zainteresowany, ale właśnie zdjęcia mile widziane i jakiś opis - nowe/używane, itd, itp, pkp, ...
Co byś sobie winszował na wymianę?

--== Kup Pan/i dyskietkę - jedyna taka oferta w całym InterNetCie - http://www.atari.org.pl/forum/viewtopic.php?id=18887 ==--

<-- Kontakt przez "E-mail" albowiem moja skrzynka "PW" jest pełna i zaprawdę nie mam czego usunąć.

5

Odp: dreamcast GDROM i zasilacz

zdjecia czego ?

co ci dadza zdjecia ?

serdecznie proszę o maile na lotharek@lotharek.pl z tematem ATARIAREA - inne formy komunikacji zawodzą...
"The worth of all people is dependent on how they spend their life making contributions" - Kano Jigoro
FKMC /Fan Klub Malej Czarnej/   @Grey

6

Odp: dreamcast GDROM i zasilacz

Kupiłeś oryginalne gdemu, czy klona ?

65XE+U1mb/520STE- 4mb/ Jaguar

7

Odp: dreamcast GDROM i zasilacz

I przy okazji jak to się sprawdza? w sumie wypalanie gier do makarona to nie problem, ale po co się męczyć ;)