Temat: (K) Kupię CO61991-29 (Freddie)

Panowie,
Jak w temacie, kupię sprawnego  CO61991-29  (Freddie'go)
Może ktoś ma na zbyciu.

Mogę się również zamienić na jakies rzeczy od retro PC itp.

Proszę wiadomośc na priv

Ostatnio edytowany przez Atari-User (2018-08-27 09:18:17)

2

Odp: (K) Kupię CO61991-29 (Freddie)

Czy udalo Ci sie kupic tego Fredka? Sam potrzebuje i nie wiem czy ktokolwiek ma...

3

Odp: (K) Kupię CO61991-29 (Freddie)

Ja mam jednego (o ile sprawny), tylko muszę go wylutować z mojego dawcy (w sumie tylko ten Fredek się na nim został).

Pamięć studenta ma charakter kwantowy - student wie wszystko, ale jednocześnie nic nie pamięta.
- Kilka(naście?) pudełek z klawiszami i światełkami. I jeden Vectrex, żeby nimi wszystkimi rządzić.

4

Odp: (K) Kupię CO61991-29 (Freddie)

TAk.
kupiłem zamiennik od kolegi z forum.  Sprawuje się idealnie. Kupiłem  3 szt.
W sumie kilka miesięcy temu.
Zapytaj. Może jeszcze ma.
http://www.atari.org.pl/forum/viewtopic.php?id=10868

5

Odp: (K) Kupię CO61991-29 (Freddie)

Perinoid: a bedziesz na Lost Party?

Atari-User: dzieki.

6

Odp: (K) Kupię CO61991-29 (Freddie)

Nie będę. Ale mogę dać Mikerowi, jest szansa, że jeszcze się wcześniej z nim będę widział. Tylko go co najwyżej pomolestuj, żeby mu się chciało pamiętać :-)

Pamięć studenta ma charakter kwantowy - student wie wszystko, ale jednocześnie nic nie pamięta.
- Kilka(naście?) pudełek z klawiszami i światełkami. I jeden Vectrex, żeby nimi wszystkimi rządzić.

7

Odp: (K) Kupię CO61991-29 (Freddie)

OK, narazie bede mial sztuke od Simiusa. Ale tego tez przygarne. Wiela sobie Pan winszujesz?

8

Odp: (K) Kupię CO61991-29 (Freddie)

[EDIT]
No niestety, Fredek po wylutowaniu nie daje oznak życia. Znaczy, do wywalenia jest. Nie mam drugiego na zbyciu. Przykro mi. Dobrze, że masz zamiennik od Simiusa.

Ostatnio edytowany przez perinoid (2019-06-28 11:09:30)

Pamięć studenta ma charakter kwantowy - student wie wszystko, ale jednocześnie nic nie pamięta.
- Kilka(naście?) pudełek z klawiszami i światełkami. I jeden Vectrex, żeby nimi wszystkimi rządzić.

9

Odp: (K) Kupię CO61991-29 (Freddie)

OK, dzieki za poswiecony czas.