Temat: [K] Dźwigienka do stacji CA2001

Szukam dźwigienki zamykającej dyskietkę (wraz z metalowym trzpieniem z jej środka) do stacji CA2001. Może ktoś ma jakiegoś trupa I byłby gotów odstąpić?

Pamięć studenta ma charakter kwantowy - student wie wszystko, ale jednocześnie nic nie pamięta.
- Kilka(naście?) pudełek z klawiszami i światełkami. I jeden Vectrex, żeby nimi wszystkimi rządzić.

2

Odp: [K] Dźwigienka do stacji CA2001

Sam trzpień weź z innego napędu od PC (sam tak kiedyś robiłem, ba, całą dźwigienkę przekładałem - nie było wtedy 3D). A części plastikowe to Kuba Husak na drukarce 3D dorabia - napisz do niego, namiary znajdziesz na tym forum, a i blisko masz - Łomianki to rzut beretem...

Sikor umarł...

3

Odp: [K] Dźwigienka do stacji CA2001

Sikor, my z perinoidem to się ze studiów znamy :)
Sprawdzę w domu, mam taką rozbabraną stację do PC.

4

Odp: [K] Dźwigienka do stacji CA2001

No widzisz, a nie uderzy do źródeł ;P

Sikor umarł...

5

Odp: [K] Dźwigienka do stacji CA2001

Nie uderzył bo nie chce ciągle koledze głowy zawracać :-) Jakbyś Kuba znalazł coś to daj znać. Dziękuję.

Pamięć studenta ma charakter kwantowy - student wie wszystko, ale jednocześnie nic nie pamięta.
- Kilka(naście?) pudełek z klawiszami i światełkami. I jeden Vectrex, żeby nimi wszystkimi rządzić.

6

Odp: [K] Dźwigienka do stacji CA2001

@perinoid, eeeee, tam. Co to za zawracanie głowy :)

---------edit --------------

No niestety, ta moja dźwigienka jest sporo inna, może by i pasowała, ale trzeba by rzeźbić.

Ostatnio edytowany przez qbahusak (2019-07-05 16:12:40)