101

Odp: Zanęta/teaser - coś znanego robi się we Wrocku

Ja czekam na dane do wplaty

.

102

Odp: Zanęta/teaser - coś znanego robi się we Wrocku

brian-82, potwierdzam, wyślij moją sztukę do uicr0Bee, dzięki!

103

Odp: Zanęta/teaser - coś znanego robi się we Wrocku

uicr0Bee napisał/a:

brian-82, zapłacone 511,60 za mnie i lopeza, z wysyłką do mnie, odbiór na Poczcie. Dane przesłałem kilka dni temu E-mailem, w odpowiedzi na Twoją pm-kę. Dostałeś E-mail? Jest OK?

E-mail dostany, ok.

@pablozp zaraz dostaniesz.

104

Odp: Zanęta/teaser - coś znanego robi się we Wrocku

W poniedziałek robię wpłatę (byłem na liście).

My tu gadu gadu, a dziewczyny w Ornecie nic cieplego w ustach od rana nie mialy:) <>

105

Odp: Zanęta/teaser - coś znanego robi się we Wrocku

@Maly_swd
Dzięki za przelew, tylko podaj mi na PW dane adresowe, bo mi się szklana kula rozbiła.

106

Odp: Zanęta/teaser - coś znanego robi się we Wrocku

Nikt nie chwali - się, że dostał - ani briana-82 za robotę, więc ja zacznę :-)
Moja zamówienie przyszło, szybko, sprawnie i bezpiecznie. Cart działa z kartą microSD, w adapterze SD, sformatowaną w FAT32, z plikami o długich nazwach, wcześniej używaną w Uni-Cart.
Dzięki brian-82!

Pytanie tylko, co możesz na podstawie swoich testów powiedzieć o kompatybilności różnych modeli/producentów kart SD? Pierwszą jaką spróbowałem, 512MB nie zadziałała. Cart nie krzyczy o barku karty, ale też nie wyświetla jej zawartości.
Będę próbował z innymi, ale pewnie masz jakieś swoje obserwacje.

-- edyt --

Poprawka, na tę nową kartę nagrałem pliki z innego źródła, z rozszerzeniem .bin. Po zmianie na .rom pliki są widoczne i się odpalają.

Ostatnio edytowany przez uicr0Bee (2019-07-28 08:16:47)

--== Kup Pan/i dyskietkę - jedyna taka oferta w całym InterNetCie - http://www.atari.org.pl/forum/viewtopic.php?id=18887 ==--

<-- Kontakt przez "E-mail" albowiem moja skrzynka "PW" jest pełna i zaprawdę nie mam czego usunąć.

107

Odp: Zanęta/teaser - coś znanego robi się we Wrocku

Jakichś specjalnych testów z różnymi kartami nie robiłem. Jak skończy się u mnie remont to wtedy posprawdzam.

108

Odp: Zanęta/teaser - coś znanego robi się we Wrocku

A ja sprawdzałem parę kart... SDHC w przejściówce nie działała mi żadna - krzyczało, że brak karty w slocie. Jedna zwykła SD Atari zaakceptowało ale okazało się , że nie mogę jej sformatować w FAT i nie dałem rady sprawdzić czy działą. Teraz czekam na dostawę kart SD...

https://systemembedded.eu/
""Ja bardzo przepraszam, ale podejrzenia panów są całkowicie bezpodstawne. Ja niczym nie handluję. Ta pani przyszła do mnie w tym Pancake-u i w nim wychodzi.""
ABBUC Member #319. Preferowana forma kontaktu: email

109

Odp: Zanęta/teaser - coś znanego robi się we Wrocku

1. A w jakim systemie plików jest teraz sformatowana ta karta SD że nie chce się przeformatować na FAT?
2. Jaką ma pojemość ta karta? >2GB?
3. W jakim systemie operacyjnym się to nie dało?
4. Ultimate Cart obsługuje też FAT32, co umożliwia długie nazwy plików no i większe pojemności kart.

Ostatnio edytowany przez uicr0Bee (2019-07-28 09:03:21)

--== Kup Pan/i dyskietkę - jedyna taka oferta w całym InterNetCie - http://www.atari.org.pl/forum/viewtopic.php?id=18887 ==--

<-- Kontakt przez "E-mail" albowiem moja skrzynka "PW" jest pełna i zaprawdę nie mam czego usunąć.

110

Odp: Zanęta/teaser - coś znanego robi się we Wrocku

Do formatowania kart SD pod Windows używajcie tego programiku:
https://www.sdcard.org/downloads/formatter/

Moja kolekcja: Atari 1040STe (4MB), Atari 1040STfm (4MB, BLiTTER, AT-ONCE+), Atari 800XE (SIMM EXP 1MB), Atari 800XL (RAMBO XL 256kB), Atari 600XL (64kB), Sinclair ZX SPECTRUM+ (48kB), TIMEX Computer 2048 (48kB), Commodore A600 (2MB+4MB, HDD CF 4GB), Commodore C64C.

111

Odp: Zanęta/teaser - coś znanego robi się we Wrocku

A nie lepiej formatować bezpośrednio z windowsa lub command line-a? Częso takie formatery dodają niepotrzebne informacje i  wtedy robi się kicha...

Sikor umarł...

112

Odp: Zanęta/teaser - coś znanego robi się we Wrocku

Hej,

@uicr0Bee, okazało się że karta była uwalona (8GB), i dlatego nie dała się sformatować.

Generalnie takie rzeczy robię tylko pod Linuchem: fdisk, typ partycji c, mkfs.vfat ... i zawsze działa. Sprawdzałem karty SDHC Samsunga 8GB i przez przelotkę, Ultimate Cart ich nie widzi. czekam na karty SD zwykłego rozmiaru by potwierdzić/ zaprzeczyć wpływ przejściówek.

https://systemembedded.eu/
""Ja bardzo przepraszam, ale podejrzenia panów są całkowicie bezpodstawne. Ja niczym nie handluję. Ta pani przyszła do mnie w tym Pancake-u i w nim wychodzi.""
ABBUC Member #319. Preferowana forma kontaktu: email

113

Odp: Zanęta/teaser - coś znanego robi się we Wrocku

to ja się przyłączę, do pochwał, że dostałem, i że zasadniczo działa :) ...
na szybko testowane, z jakąś 16gigową kartą sd kingstona. powoli, ale działa..
nie ma / nie działa dioda led na pcb ?

114

Odp: Zanęta/teaser - coś znanego robi się we Wrocku

Generalnie przejściówki nie mają nic do tego. Laoo używa tego z microSD i nie ms problemu. Tzn. Miał problem z jedną, ale nie sprawdziliśmy wtedy filesystemu.

115

Odp: Zanęta/teaser - coś znanego robi się we Wrocku

Generalnie przejściówki nie mają nic do tego. Laoo używa tego z microSD i nie ms problemu. Tzn. Miał problem z jedną, ale nie sprawdziliśmy wtedy filesystemu.

116

Odp: Zanęta/teaser - coś znanego robi się we Wrocku

To była karta MMC 16 MB, więc nie dziwię się, że nie zadziałała. U mnie działają microSD w adapterze sformatowane na FAT32.

117

Odp: Zanęta/teaser - coś znanego robi się we Wrocku

Wczoraj przetestowałem to cudo :).

Pierwsza lepsza karta sd (sandisk 32GB) w przejściówce, sformatowana na FAT32 pod Win10 działa bez problemu.

Odpaliłem trochę gierek w formatach ROM, CAR i XEX i jak do tej pory wszystkie działały, obrazy są widoczne w katalogach i ładują się mega szybko :)

Pliki BIN nie są widoczne, ale z tego co mówił uicr0Bee należało by im zmienić rozszerzenie na ROM/CAR i wówczas ruszą, tego jeszcze nie sprawdzałem.

Poza tym naprawdę świetne urządzenie! :)

118

Odp: Zanęta/teaser - coś znanego robi się we Wrocku

Jak tam wygląda sytuacja, jestem co prawda na liście, ale nie wiem czy jest szansa się jeszcze załapać?

119

Odp: Zanęta/teaser - coś znanego robi się we Wrocku

U mnie sprzęt działa super. Przetestowałem w końcu i żadnych zastrzeżeń. Smerfastyczne urządzenie! :)

Atari 65XE + LDW SUPER 2000 + SIO2SD + SIO2PC + Stereo + TTP + Ultimate Cart + Multicart XE

120

Odp: Zanęta/teaser - coś znanego robi się we Wrocku

U mnie bez problemów. Tylko jedna karta mi zdechła ale była dość wiekowa i mogłem ją po prostu już zarżnąć. Kolejna działa bezproblemowo.

Pamięć studenta ma charakter kwantowy - student wie wszystko, ale jednocześnie nic nie pamięta.
- Kilka(naście?) pudełek z klawiszami i światełkami. I jeden Vectrex, żeby nimi wszystkimi rządzić.

121

Odp: Zanęta/teaser - coś znanego robi się we Wrocku

U mnie też śmiga :-)

https://systemembedded.eu/
""Ja bardzo przepraszam, ale podejrzenia panów są całkowicie bezpodstawne. Ja niczym nie handluję. Ta pani przyszła do mnie w tym Pancake-u i w nim wychodzi.""
ABBUC Member #319. Preferowana forma kontaktu: email

122

Odp: Zanęta/teaser - coś znanego robi się we Wrocku

brian-82: Napisałem do Ciebie PW :) Bo jestem tak zakręcony... Jak możesz to zadzwoń do mnie albo napisz maila: maly_swd@o2.pl.

My tu gadu gadu, a dziewczyny w Ornecie nic cieplego w ustach od rana nie mialy:) <>