1

Temat: QuaST LaST Party 2003

QuaST LaST Party
organizator: Van Eijk / Ex-QuaST Club
komputery: TYLKO Atari ! PC tylko do spraw organizacyjnych!
termin: 1-3 Sierpnia 2003
miejsce: Orneta (pewnie MDK, jeszcze nie wiadomo)
ilosc osob: 60-100
compoty: tak
compoty crazy: tak
wejściówka: free lub około 20,00 zł (kwestia wysokości nagród)
big screen: tak
sleeping room: tak
ognisko: tak
jeziorko: tak
strona imprezy: www.quast.gabo.pl - uruchomienie planowane do konca roku
kontakt: eijk@gabo.pl
komercja imporezy: NIE - zadnych reklam, sponsorow, itp.
lacze Internetowe: TAK (ISDN 128K bez impulsow)
obsluga imprezy: zensko - meska
inne: SUGESTIE MILE WIDZIANE

2

Odp: QuaST LaST Party 2003

Ja bym z miłą chęcią znów zawitał w Ornecie :)

3

Odp: QuaST LaST Party 2003

MDK musi być!!!
Inaczej to już nie będzie ten klimat.
(skąd tu puszczać papierowe samolociki?)

don't come after... please don't follow me along. when you read this, i'll be gone...

4

Odp: QuaST LaST Party 2003

Jupii!!!!!     Cieszy sie X cieszy sie cala jego rodzinka, cieszy sie żwirek i muchomorek i juz sie szykuje do wyjazdu!

...pomysły niebawem

Im dłużej czekamy, tym wzorek jest większy" (c) by Sikor

5

Odp: QuaST LaST Party 2003

QuaST LaST Party

Co ma znaczyć "LaST" w nazwie?

https://www.youtube.com/watch?v=jofNR_WkoCE

6

Odp: QuaST LaST Party 2003

ja jade :)

*- TeBe/Madteam
3x Atari 130XE, SDX, CPU 65816, 2x VBXE, 2x IDE Plus rev. C

7

Odp: QuaST LaST Party 2003

ja również reflektuje.

8

Odp: QuaST LaST Party 2003

QuaST LaST Party

Co ma znaczyć "LaST" w nazwie?

...

LaST ??? - wiem co to znaczy, ale moze warto bedzie zrobic glosowanie na najlepsze wyjasnienie skrotu... np. Ludzie Atari s(z)yja t(d)luzej....

Ci co sie nie dowiedza do Party - na koniec party dowiedza sie co to oznacza... :)

Eijk

9

Odp: QuaST LaST Party 2003

Oj Eijk...
Mysle ze Foxowi chodzi raczej o to, ze nazwa Last sie kojarzy z Last Party - zimowa wersja Lata Ludzikow :)

Takze nazwa moze sugerowac ze jest to jakos polaczone z party Vasco...
A swoja droga, to termin podany na oko bedzie kolidowal z LL...
Jak dla mnie, to w czasie wakacji moze byc tylko 1 party, jak bedzie wiecej to naprawde malo kto bedzie na obydwu...

LL - party wiadomo, maloatarowe, atmosfera kewl, ze swiezymi tradycjami, czasem nawet z ogniskiem...
Quast -  wiadomo, historia znakomita, potem troche sie popsulo, zwlaszcza nieszczesny quast w elblagu...

Ale z ankiety na stronie vasca wynika ze wiekszosc ludzi wolalaby chyba ornete...

Moze czas dac Vascowi rok przerwy, skoro teraz nie mial czasu, co bedzie jak bedzie mial dzieciatko? niech sie chlopak wyluzuje, i tak mu scena tyle zawdziecza, a zawsze narzeka ze 'sam tez bym gdzies czasem pojechal' :)

takze ogolnie,
ja jestem za orneta, ale po wycieciu slowka 'LaST' :)

/eru

: 404. Stopka not found

10

Odp: QuaST LaST Party 2003

Vasco: chcialbym by z ust twych padly slowa:   Jade do Ornety!

Im dłużej czekamy, tym wzorek jest większy" (c) by Sikor

Odp: QuaST LaST Party 2003

Ja bym pojechał. Nostalgia. Powrót do źródeł. Genesis. To było miejsce, gdzie powstała "Porażka Team" ech... Samurai i jego gra w bilarda (zakończona drobnymi spięciami z autochtonami).

12

Odp: QuaST LaST Party 2003

echhhh i Bac tonący w ramionach Ornecianek, gra na butelka,  Noszenie przez cala ornete nawalonego Hermesa, liczenie Votek, Szukani jeziora nad ranem, dykta, spiryt, ehhhhh.......          Powrot do źródeł...

Im dłużej czekamy, tym wzorek jest większy" (c) by Sikor

13

Odp: QuaST LaST Party 2003

Ja się na pewno zjawię! Reszta bandy mieczy pewnie też nie odmówi :!:   
Bo jest to bardzo wielka nostalgia i powrót do starych ( dobrych :D  ) czasów!

14

Odp: QuaST LaST Party 2003

A co mi tam. Tez bede. Tym bardziej, ze duuuuzooo dobrego slyszalem o Ornecie  :D  :D  :D

Nazywam sie Milijon, dla przyjaciol banka ;)

15

Odp: QuaST LaST Party 2003

Van Eiik Skarbie a panna Krysia bedzie?????????a panna Marta bedzie???????????? bo jak tak to ja juz wyjezdzam..............by dotrzec na miejsce

gep/lamers^dial

16

Odp: QuaST LaST Party 2003

Van Eiik Skarbie a panna Krysia bedzie?????????a panna Marta bedzie???????????? bo jak tak to ja juz wyjezdzam..............by dotrzec na miejsce

A wiec tak... Panna Krysia - jest jeszcze chyba Panna Krysia :) postaram sie aby byla - nie wiem jednak czy beda jej odpowiadaly warunki wspolpracy - czlowiek sie starzeje - jeden dochodzi do komercji a drugi (np. ja) stara sie od niej odejsc...

Jesli chodzi o Panne Marte... mhm... Panna Marta co za Niemca wyjsc chciala... hehe - pojechala zbierac na nasz slub i tam sobie za jakiegos zniemczonego Polaka wyszla... :) jeszcze wieksze hehehe

... w Ornecie sa jeszcze inne Panny... kazdej uroda cudna... tylko pewnie wszystkie utrzymuja juz wybitnie komercyjne znajomosci... :)

17

Odp: QuaST LaST Party 2003

Zgadzam sie z wszystkimi ze QuaST 98 bylo pewnego rodzaju klapa mimo moich szczerych checi i pozniejszych wrzutek na temat mojego super dorobku na imporezie i pozniej kupienia samochodu... bzdura - prawo jazdy zrobilem sobie dwa lata po imprezie... hehe

A wiec LaST bedzie oznaczal ostatnia impreze z serii QuaST Party - taki epilog na zakonczenie... Kazdego roku kiedy nie organizowalem QuSTa w sieprniu lapalem nostalgie...

W tym roku sie przemoglem i postanowilem zrobic cos w Ornecie za rok. Termin imprezy i wogole jej organizacja nic nie maja wspolnego z Vasco's Party. Z checia podejmie wszelkie rozmowy jesli chodzi o wspolna organizacje - czy z Vasciem, czy z Andrzejem Gmurowskim (Steszew). Chodzi mi tylko o spotkanie ze starymi znajomymi - sprawdzenie czy innym tez rosna brzuchy, popatrzenie na wyryty w oczach znaczek Atari i wiele innnnnych sentymentalnych gadzetow...

Na organizacje mam okolo 10 miesiecy.... to duuuzo czasu - zwlaszcza na przygotowanie wielu niespodzianek, ktore mam nadzieje, iz uczynia ta impreze czyms wyjatkowo oryginalnym w pozytywnym tego slowa znaczeniu...

no...!

18

Odp: QuaST LaST Party 2003

To skoro juz panna Marta i Krysia...
To co sie dzieje z moja ulubiona panna Ania (z Elblaga?)
:)
/eru

: 404. Stopka not found

19

Odp: QuaST LaST Party 2003

eru: To skoro juz panna Marta i Krysia...
To co sie dzieje z moja ulubiona panna Ania (z Elblaga?)
:)

slv: krysia, marta, kasia, ela, misia, pysia...

sfendziuchy!

;P

wiecie, ze stosowanie dopalek jest niewskazane?  :lol:

s.

20

Odp: QuaST LaST Party 2003

Pierwszy raz bylem na Orcenie'96. ; - ) chodzilem tam jak marsjanin po Ziemii (pierwsze moje cp ever). Haha te dlugie wlosy LBS'a :O. Fox i jego 28" monitor : D . Hermes wynoszony na zaslonie. Macioos spiacy na klawiszach. Zrebak team : O. Lewis z : D. Monsoft i jego "opieka" : ) nade mna (ja malolat; ). Shadows i asskicker... Pentagram i puszczacie hardcore z xc12 z atarki : D. Masa........... masakra...........

NG jedzie cale. Of coz przywosimy panie : ) . Moze wiecej niz 2 : ). Of coz moja Bogini : D zajeta, ale 1+ beda raczej free :D :D.

Bedzie... haha wypas : D

Vasco - ODPOCZNIJ SOBIE 1 WAXY, PRZYJEDZ I SIE POBAW : d

Jadziem. Przywozim stuff na compo : O.

apap :D

21

Odp: QuaST LaST Party 2003

aaaaaaaaaaaa..zwazylem sie ,bede rzygallllllll,beeeeeeeeeeeeeeeeeee,bleeeeeeeeeeeeeee.orneeeeeeeetaaaaaaaaaaaaaaa,......wina........

gep/lamers^dial

22

Odp: QuaST LaST Party 2003

eijk powiem to tak ... narobiles sobie :) teraz party byc musi, bo jak nie bedzie to podejrzewam ze ktos wysle ekipe sportowcow z pobliskiego klubu bokserskiego z odwiedzinami do Ciebie :)

a jezeli chodzi o ew. sugestie to dwie:

- miejsce - koniecznie dom MDK (jezeli ten warunek nie bedzie spelniony, to chyba nawet lepiej bedzie darowac sobie impreze)
- sleeping roomy - pobliskie liceum (na ktorejs imprezie tak bylo i byl to straszny wypas)

... o reszte nie trzeba sie martwic, bo w MDK zawsze bylo ZAJEBISCIE !!! (nawet jak nie bylo zajebiscie to i tak bylo zajebiscie)

23

Odp: QuaST LaST Party 2003

eijk powiem to tak ... narobiles sobie :) teraz party byc musi, bo jak nie ... o reszte nie trzeba sie martwic, bo w MDK zawsze bylo ZAJEBISCIE !!! (nawet jak nie bylo zajebiscie to i tak bylo zajebiscie)

lepiej tego ująć nie można

All I hear is the sound of me falling on the ground

24

Odp: QuaST LaST Party 2003

Solo Pamietam to !!!

Mielismy chyba przesiadke w Tczewie i tam szukalismy sie na perownie, aby w jeden posiag sie zapakowac.

To byla jazda. :))

25

Odp: QuaST LaST Party 2003

Na poczatek gratulacje dla Eijk-a, ze mu sie jeszcze chce.

A teraz moja mala sugestia - jezeli jest wybor: wejsciowka 0 lub 20 PLN, to moze byc nawet ta druga wersja, ale pod warunkiem, ze party bedzie mialo miejsce w MDK, bo to bardzo wazny czynnik gwarantujacy stary klimat.

Aha... i musi byc koniecznie ladna pogoda ;>