1

Temat: Proc #14 - ktoś chętny?

https://proc-atari.de/en/proc-atari-mag … ok-edition - zastanawiam się, 10 euro plus koszt wysyłki, ktoś chce - mogę zamówić grupowo jak zwykle, ale płatne z góry i odbiór w Wawie (jak ktoś chce na SV - niech odbierze przez kogoś z Warszawy jakby co). Po prostu rozważam zakup dla siebie - wiem że drogo, ale ja tu tylko niosę pomoc ;) Jakby co czekam na info (wpisy) do 19.10 - godzina 20-ta, potem piszę do Marcusa o wycenę z przesyłką i wtedy zbieram wpłaty. Kosztami wysyłki dzielimy się solidarnie przeliczając koszt na ilość numerów (waga).

Sikor umarł...

2

Odp: Proc #14 - ktoś chętny?

Jestem chętny.

"Pamiętaj, że być dobrym obywatelem to znaczy nie mieć kłopotów, a nie będziesz ich miał jeżeli nie będziesz kłopotem dla innych."

3

Odp: Proc #14 - ktoś chętny?

Dobra, robimy lisę jakby co - proszę się dopisywać:
1. Sikor
2. Rastan

Sikor umarł...

4

Odp: Proc #14 - ktoś chętny?

Dopisz i mnie.

Powszechnie wiadomo, że kamień potrafi myśleć. Na tym fakcie opiera się cała elektronika.

Terry Pratchett - Równoumagicznienie

5

Odp: Proc #14 - ktoś chętny?

I ja, I ja.

1. Sikor
2. Rastan
3. voy
4. perinoid

Pamięć studenta ma charakter kwantowy - student wie wszystko, ale jednocześnie nic nie pamięta.
- Kilka(naście?) pudełek z klawiszami i światełkami. I jeden Vectrex, żeby nimi wszystkimi rządzić.

6

Odp: Proc #14 - ktoś chętny?

1. Sikor
2. Rastan
3. voy
4. perinoid
5. Cyprian

Lynx I / Mega ST 1 / 7800 / Portfolio / Lynx II / Jaguar / TT030 / Mega STe / 800 XL / 1040 STe / Falcon030 / 65 XE / 520 STm / SM124 / SC1435
DDD HDD / AT Speed C16 / TF536 / SDrive / PAK68/3 / Lynx Multi Card / LDW Super 2000 / XCA12 / SkunkBoard / CosmosEx / SatanDisk / UltraSatan / USB Floppy Drive Emulator / Eiffel / SIO2PC / Crazy Dots / PAM Net
http://260ste.atari.org

7

Odp: Proc #14 - ktoś chętny?

Sikorze, czek jur mejl.

--== Kup Pan/i dyskietkę - jedyna taka oferta w całym InterNetCie - http://www.atari.org.pl/forum/viewtopic.php?id=18887 ==--

<-- Kontakt przez "E-mail" albowiem moja skrzynka "PW" jest pełna i zaprawdę nie mam czego usunąć.

8

Odp: Proc #14 - ktoś chętny?

@Adam, odpowiedziałem ;)

Sikor umarł...

9

Odp: Proc #14 - ktoś chętny?

To żebyś miał wszystko w jednym miejscu, podaję i tutaj, co dla mnie:
#14 (bez t-shirta) oraz archiwalne: #2 oraz od #8 do #13.

--== Kup Pan/i dyskietkę - jedyna taka oferta w całym InterNetCie - http://www.atari.org.pl/forum/viewtopic.php?id=18887 ==--

<-- Kontakt przez "E-mail" albowiem moja skrzynka "PW" jest pełna i zaprawdę nie mam czego usunąć.

10

Odp: Proc #14 - ktoś chętny?

Wszystko zamawiam bez koszulek, jakby co ;)

Sikor umarł...

11

Odp: Proc #14 - ktoś chętny?

Również się piszę na #14.

12

Odp: Proc #14 - ktoś chętny?

Jeśli nie jest za późno, to poproszę również o #14.

Ridiculous Reality, Assembloids XE, Deathchase XE, Total Eclipse, Hobgoblin 2 (w produkcji)

13

Odp: Proc #14 - ktoś chętny?

O.K. Dopisuję. |Wieczorem piszę do Marcusa, więc przedłużam do godziny 19-tej dziś.

Sikor umarł...

14

Odp: Proc #14 - ktoś chętny?

Ok, podsumowując:
#14:
1. Sikor
2. Rastan     <wpłacone>
3. voy          <wpłacone>
4. perinoid   <wpłacone>
5. Cyprian
6. Mazi         <do rozliczenia na sztabie>
7. x-Adam-x  <wpłacone - do rozliczenia po przeliczeniu>
8. uicr0Bee + #2, #8, #9, #10, #11, #12, #13
Czyli dobrze licząc: 15 egzemplarzy (dla uproszczenia zgodnie z zasadą dzielę na egzemplarze, nie osoby), z czego za wysyłkę uic0Bee płaci za osiem sztuk. Zapytanie idzie do Marcusa i dam znać, jak będzie odpowiedź.

Ostatnio edytowany przez Sikor (2019-10-25 09:18:22)

Sikor umarł...

15

Odp: Proc #14 - ktoś chętny?

O.K. Marcus wyliczył mi 30 euro za wysyłkę, czyli 30:15 - wychodzi 2 euro za sztukę. Nie wiem w sumie, czy uicr0Bee się opłaca w tym momencie, bo ma 8 egzemplarzy (16 euro, standardowo wyszłoby mu 20 euro według strony). Teraz czekam na konkrety - czyli potwierdzenie i wpłaty na PayPal (po potwierdzeniu wysyłam info z sumą).
Aha, dostałem rabat sumaryczny 1,5 euro na całość - może zrobimy tak, że od każdego egzemplarza odliczymy 0,1 euro, aby było ok.
Wpłaty na mój PayPal jako wpłaty dla znajomych - wtedy bez dodatkowych opłat. Na deklaracje i wpłaty czekam do końca tygodnia (niedziela, 20:00), potem zamawiam.

Sikor umarł...

16

Odp: Proc #14 - ktoś chętny?

A tego swojego PayPala możesz podać?

Pamięć studenta ma charakter kwantowy - student wie wszystko, ale jednocześnie nic nie pamięta.
- Kilka(naście?) pudełek z klawiszami i światełkami. I jeden Vectrex, żeby nimi wszystkimi rządzić.

17

Odp: Proc #14 - ktoś chętny?

PW poszła.

Sikor umarł...

18

Odp: Proc #14 - ktoś chętny?

Czyli €12 za sztukę. Poszło.

Pamięć studenta ma charakter kwantowy - student wie wszystko, ale jednocześnie nic nie pamięta.
- Kilka(naście?) pudełek z klawiszami i światełkami. I jeden Vectrex, żeby nimi wszystkimi rządzić.

19

Odp: Proc #14 - ktoś chętny?

O.K. Dzięki. Jak dojdzie dam znać - jak wszyscy wpłacą zamawiam u Marcusa, max w niedzielę. 0,1EUR rabatu za sztukę, więc jestem Ci winien (lub przeleję sobie w piwie ;P)

Ostatnio edytowany przez Sikor (2019-10-22 20:00:36)

Sikor umarł...

20

Odp: Proc #14 - ktoś chętny?

Panowie, mam 2 wpłaty (dzięki Perinoid i Voy). Reszta pisze się dalej? (czas do niedzieli, jak napisałem).

Sikor umarł...

21

Odp: Proc #14 - ktoś chętny?

Niestety, nie mam paypala. Czy można zrobić przelew konwencjonalny?

22

Odp: Proc #14 - ktoś chętny?

@mazi, w Twoim przypadku mogę założyć, nie każ mi tyko trzymać egzemoplarza przez dwa lata+ :)

Sikor umarł...

23

Odp: Proc #14 - ktoś chętny?

Ja też wolałbym zwykły przelew, jeśli można.

Ridiculous Reality, Assembloids XE, Deathchase XE, Total Eclipse, Hobgoblin 2 (w produkcji)

24

Odp: Proc #14 - ktoś chętny?

x-Adam-x: nie znam przelicznika EURo na Paypal, a konta w walutach nie mam. Chyba, że przy odbiorze się doliczymy - bo i tak będę z konta przelewał środki, więc będę przelicznik znał.

Ostatnio edytowany przez Sikor (2019-10-24 08:28:13)

Sikor umarł...

25

Odp: Proc #14 - ktoś chętny?

Sikor: trzeba było częściej organizować sztaby to pozbyłbyś się balastu ;)
Btw, dzięki!

Ostatnio edytowany przez mazi (2019-10-24 17:58:47)