Temat: Silly Venture 2k19 - party place, noclegi i transport

http://www.sillyventure.eu/images/images2/screenpl.jpg

Howdy Party Peeps! Do party coraz bliżej, dlatego warto zapoznać się z miejscem na party, ofertą noclegową oraz transportem z lotniska - tym bardziej, że wzorem lat ubiegłych na hasło "ATARI" otrzymujecie atrakcyjne zniżki.

11-sta edycja Silly Venture odbędzie się w miejscu znanym z 2018 roku:

http://www.sillyventure.eu/images/ppview.jpg

Adres:

GEDANUS
ul. Św. Barbary 3
Gdańsk

Sala "GEDANUS" mieści się w budynku dzielnicowego domu kultury "Gedanus" w samym sercu Gdańska! Na sali gdzie odbywać będzie się party dostępne jest Wi-Fi. Miejsce parkingowe - albo bezpośrednio w okolicach budynku, albo na miejscach postojowych obok pobliskich budynków mieszkalnych (nie ma parkometrów).

W okolicy hotele w pięknych lokalizacjach nad Motławą, a także "Moon Hostel", w którym większość partyzantów "bookowała" swój pobyt w ubiegłym roku (hostel znajduje się 500 m od party-place). Niestety hostel "Old Town", który również cieszył się popularnością w latach ubiegłych od października jest ZAMKNIĘTY z uwagi na remont.

Tradycyjnie robiąc rezerwację na hasło "ATARI" (umieszczając je w temacie e-mail'a bądź podając drogową telefoniczną) otrzymujecie specjalną zniżkę

MOON HOSTEL (odległość od party-place: 500 m)
ul.Długie Ogrody 6A
Gdańsk
e-mail: gdansk@moonhostel.eu
tel. kom.: +48 500 331 110

https://meteor-turystyka.pl/images/base/15/14665/360550_40.jpg

Recepcja jest już poinformowana i gotowa na rezerwacje w terminie 05-09.12.2019r. (czwartek-poniedziałek)

Ceny za cały pokój:

Pokoje 2 osobowe (współdzielona łazienka): 90 zł (cena bez zniżki: 109 zł)
Pokoje 2 osobowe (łazienka w pokoju): 110 zł (cena bez zniżki: 129 zł)
Pokoje 3 osobowe (współdzielona łazienka): 100 zł (cena bez zniżki: 129 zł)
Pokoje 3 osobowe (łazienka w pokoju): 130 zł (cena bez zniżki: 149 zł)
Pokoje 4 osobowe (współdzielona łazienka): 110 zł (cena bez zniżki: 149 zł)
Pokoje 4 osobowe (łazienka w pokoju): 140 zł (cena bez zniżki: 169 zł)
Pokoje 5 osobowe (współdzielona łazienka): 120 zł (cena bez zniżki: 169 zł)
Pokoje 5 osobowe (łazienka w pokoju): 150 zł (cena bez zniżki: 189 zł)
Pokoje 6 osobowe (współdzielona łazienka): 140 zł (cena bez zniżki: 189 zł)
Pokoje 6 osobowe (łazienka w pokoju): 170 zł (cena bez zniżki: 209 zł)

Czyli w niektórych wariantach mamy od 19 do 49 zł rabatu za dobę !!!

Śniadanie 9 zł od osoby (bez zniżki 10 zł)

Przypominam zasady rezerwacji:
- Wymagana zaliczka 30% kwoty całkowitej rezerwacji, która jest zwrotna do 10 dni przed przyjazdem.


Oprócz wynegocjowanych stawek w "Moon Hostelu" (dla bardziej wymagających uczestników) udało się również wynegocjować atrakcyjne zniżki w dwóch kolejnych obiektach:


HOTEL DOM MUZYKA ***
(Odległość od party-place: 500 m)
Łąkowa 1-2
80-743 Gdańsk

http://www.sillyventure.eu/images/images2/dommuzyka.jpg

Poniższe stawki cenowe będą obowiązywały po podaniu hasła "ATARI" od dnia 5-go grudnia 2019r. (czwartek)


OFERTA BEZ ŚNIADANIA:

Pokój 1 osobowy – 140PLN/doba

Pokój 2 osobowy standard – 155PLN/doba

Pokój 2 osobowy z dostawką – 185PLN/doba

W cenę pokoju wliczony jest podatek VAT.

Do podanych cen należy doliczyć opłatę miejscową 2,22PLN/doba/osoba.

Zgodnie z uchwałą Rady Miasta, opłata miejscowa nie jest pobierana w przypadku pobytów o charakterze służbowym.


OFERTA ZE ŚNIADANIEM:

Pokój 1 osobowy – 160PLN/doba

Pokój 2 sobowy standard – 195PLN/doba

Pokój 2 osobowy z dostawką – 245PLN/doba

W cenę pokoju wliczone jest śniadanie oraz podatek VAT.

Do podanych cen należy doliczyć opłatę miejscową 2,22PLN/doba/osoba.

Zgodnie z uchwałą Rady Miasta, opłata miejscowa nie jest pobierana w przypadku pobytów o charakterze służbowym.


Dla gości Domu Muzyka oferujemy bezpłatny, niestrzeżony parking, na zamkniętym terenie Akademii Muzycznej.

Zerowanie biletów parkingowych odbywa się w recepcji Domu Muzyka.

Proponuję, aby osoby zainteresowane dokonaniem rezerwacji, kontaktowały się bezpośrednio z recepcją Domu Muzyka, najlepiej drogą mailową:

biuro@dommuzyka.pl

tel. 58 326 06 00
fax 58 326 06 01

Ceny dla osób które często korzystają z portalu Booking mogą wydawać się zbliżone, ponieważ tamten portal ma program "lojalnościowy" dla osób, które często korzystają z jego usług lub polecają go innym znajomym. Pozostali mogą anulować swoją rezerwację i zrobić ją na nowo, na wspomnianych powyżej zasadach.


HOTEL KRÓLEWSKI ***
(Odległość od party-place: 500 m)
ul. Ołowianka 1
Gdańsk

tel. +48 58 326 11 11
recepcja@hotelkrolewski.pl

http://www.sillyventure.eu/images/images2/hotelkrolewski.jpg

Hotel położony jest w ścisłym centrum Gdańska, nad Motławą, na Wyspie Ołowianka.

Oferta cenowa:

Pokoje 2 osobowe - cena 159 zł (cena bez zniżki 189 zł)
Pokoje 1 osobowe - cena 139 zł (cena bez zniżki 169 zł)
Apartamenty admiralskie - cena 289 zł (cena bez zniżki 349 zł)

Aby uzyskać zniżkę tradycyjnie należy podać hasło "ATARI".

Śniadanie można zamówić dodatkowo - koszt 40 zł.


UWAGA !!! W razie jakichkolwiek problemów z rezerwacją pokojów (lub brakiem miejsc - bliżej terminu imprezy) proszę o informację (adres mailowy do mnie znajduje się w zakładce KONTAKT na stronie SV2k19). W takim przypadku postaram się załatwić zniżki w innych obiektach. 


No i ostatnia rzecz - TRANSPORT Z LOTNISKA

http://www.sillyventure.eu/images/images2/neptuntaxi.jpg

Po rozmowach z Neptun Taxi, która obsługuje lotnisko w Gdańsku-Rębiechowie udało się podtrzymać ponad 20% zniżkę na hasło "ATARI" :) Uzgodniliśmy STAŁE ceny na trasie "lotnisko-party place" i "party place-lotnisko" w zależności od Taryfy I lub II (taksówki 4 osobowe)

W Taryfie I w dniach:
- 4 grudnia (środa)
- 5 grudnia (czwartek)
- 6 grudnia (piątek)
- 7 grudnia (sobota)
- 9 grudnia (poniedziałek)

cena: 50 zł (można płacić gotówką lub kartą)


W Taryfie II w dniach:
- 8 grudnia (niedziela - dzień świąteczny)

oraz generalnie w nocy...

cena: 70 zł (można płacić gotówką lub kartą)


Postój "Neptun Taxi" jest usytuowany na prawo po wyjściu z lotniska (należy kierować się żółtymi liniami namalowanymi na ziemi), wejść do taksówki, powiedzieć hasło "ATARI" i... do zobaczenia na party-place!

Ostatnio edytowany przez grey/msb (2019-09-21 23:21:41)

Silly Venture - breaking the ATARI scene since 2000 ! :)

2

Odp: Silly Venture 2k19 - party place, noclegi i transport

Grey, zaczynam czuć pozytywną atmosferę party:)

Maciek
--------
Atari 65XE + Ultimate 1MB + Stereo + SIO2SD | Atari 520STE + 4MB + UltraSatan | Atari Falcon 030 + CT60e + 14MB ST + 256MB TT + 68882  + CF + Netusbee | Amiga 500 + 1MB + Gotek | Amiga 600 + 2MB Chip + 8MB Fast + CF

3

Odp: Silly Venture 2k19 - party place, noclegi i transport

@mkm: miło słyszeć ;) ale ostatnie dwa miesiące to dopiero będzie galop... mam pełno pomysłów, może uda się je w większości zrealizować i podnieść poprzeczkę jeszcze wyżej ;)

Silly Venture - breaking the ATARI scene since 2000 ! :)

4

Odp: Silly Venture 2k19 - party place, noclegi i transport

W kwestii Moon Hostelu musiałem zrobić mały update, bo rabat w niektórych wariantach wynosi od 19 do 49 zł rabatu za dobę :)

Silly Venture - breaking the ATARI scene since 2000 ! :)

5

Odp: Silly Venture 2k19 - party place, noclegi i transport

Jeżeli ktoś poszukuje nieawanturującego się współlokatora, to zgłaszam swoją kandydaturę ;)

grzybson/SSG^NG

6

Odp: Silly Venture 2k19 - party place, noclegi i transport

Wreszcie udało mi się zarezerwować pokój w Hotelu Królewskim, pan był bardzo miły i nawet wysłał potwierdzenie na maila. Zabawna rzecz, bo dzwoniłem do nich z 7 razy i za każdym razem kazali zadzwonić później :)

7

Odp: Silly Venture 2k19 - party place, noclegi i transport

@Gorgh: no niestety, zmiany kadrowe pociągnęły za sobą brak przepływu informacji w Hotelu Królewskim. Ale sytuacja już opanowana :)

W razie jakichkolwiek problemów lub sugestii dotyczących noclegów w innych miejscówkach - proszę o kontakt.

Silly Venture - breaking the ATARI scene since 2000 ! :)

8

Odp: Silly Venture 2k19 - party place, noclegi i transport

Wiadomość do ludzi jadących z dolnego śląska.
Transport Dolny Śląsk.

Od niedawna (co najmniej parę miesięcy) pociąg do Gdańska w ogóle nie pokazuje się w e-podróżniku. Jednak wiem że istnieje.
Jestem ciekaw, jak zamierzacie dotrzeć z Wrocławia lub Dzierżoniowa, i czy macie ustalony sposób transportu? jedziecie pociągiem, autobusem czy samochodami?

Update: Już wszystko ok, pociąg jedzie :)

Ostatnio edytowany przez Magda (2019-11-10 12:36:19)

"Im bardziej społeczeństwo odchodzi od prawdy, tym bardziej nienawidzi tych, którzy ją głoszą." - George Orwell
Słucham radia z muzyką komputerową http://radio.cvgm.net/demovibes/queue/   http://radio.cvgm.net/static/media/platform/symbol/platform_computer_atarist.gif

9

Odp: Silly Venture 2k19 - party place, noclegi i transport

Jak ktoś jedzie ze Szczecina (lub z "gdzieś wzdłuż S6/DK6") to mogę podwieźć w obie strony.

10

Odp: Silly Venture 2k19 - party place, noclegi i transport

grzybson napisał/a:

Jeżeli ktoś poszukuje nieawanturującego się współlokatora, to zgłaszam swoją kandydaturę ;)

Ja poszukuje. Celuje w Dom Muzyka. Jesteś chętny?

Chyba ze ktoś inny jeszcze szuka?

Ostatnio edytowany przez dekanex (2019-10-10 19:40:04)

11

Odp: Silly Venture 2k19 - party place, noclegi i transport

Chętnie dopiszę się do jakiegoś pokoju blisko party od piątku do niedzieli. Wymagania niewielkie: własne łóżko i żeby ekipa była w stanie zareagować na głośne dobijanie się do drzwi ;)

12

Odp: Silly Venture 2k19 - party place, noclegi i transport

@dekanex - wybacz, że milczałem, jakoś mi umknęło (chyba z miesiąc nie wchodziłem na forum)
@nosty - to może wynajmiemy coś razem? Też jeszcze nie mam nic.

Ostatnio edytowany przez grzybson (2019-11-10 10:03:49)

grzybson/SSG^NG

13

Odp: Silly Venture 2k19 - party place, noclegi i transport

@grzybson, jeśli nikt nas nie przygarnie, to mam zarezerwowaną trójkę w Moon (bo już mniejszych nie było). Tyle, że drogo (280zl za dwie noce), bo rezerwowalem z możliwością odwołania do 2 grudnia. Więc rezerwę mamy jakby co.
Ostatecznie można też pokoczować na partyplace, a za zaoszczędzoną kasę kupić nowe gry ;)

Ostatnio edytowany przez nosty (2019-11-10 12:08:26)

14

Odp: Silly Venture 2k19 - party place, noclegi i transport

Nosty - nie wiem czy nie bedzie trzeba tego zmienić na czwórkę :D
Gadałem z Lotharkiem - też potrzebuje miejsca, a i jednego kumpla z Częstochowy namawiam na wyjazd :D

Update:

@nosty -wystarczy nam trójka: ty, Lotharek, ja.
Kumpel zarzeka się, że dojedzie dopiero w sobotę razem z partnerką, więc sami znajdą jakiś nocleg.

Ostatnio edytowany przez grzybson (2019-11-12 22:49:44)

grzybson/SSG^NG

15

Odp: Silly Venture 2k19 - party place, noclegi i transport

Ja wciąż poszukuje kogoś do wynajęcia pokoju w Domu Muzyka lub ewentualne przygarnięcie przez kogoś na brakujące miejsce. Czasu coraz mniej wiec trzeba działać!

Chętnych proszę o kontakt.

P.s. Czemu nie przyszedł mi e-mail o poście Grzybsona? Mam włączone powiadomienia a tu nic :(

Ostatnio edytowany przez dekanex (2019-11-18 22:05:56)

16

Odp: Silly Venture 2k19 - party place, noclegi i transport

OK, zbliża się niemiłosiernie kolejne SV.
Wybieram się na 100%, i tu mam pytanie:

Czy ktoś wybiera się ze śląska?
Była by możliwość podłączenia się do czyjegoś samochodu?
Chciałbym jechać w piątek z samego rana, powrót w niedzielę około popołudnia - żeby wieczorem być już w domu ... było by idealnie ...
W ostateczności, mógłbym jechać swoim "autem", z tym, że nie mam pewności, czy dojedzie ta kupa złomu :) (600km+)

Atari & Amiga User!

17

Odp: Silly Venture 2k19 - party place, noclegi i transport

Ze stolicy jedzie Laoo, Pasiu, Creonix. Z okolic Solo, Tiger, Voy. Ale nie mam pojęcia czy samochodami.

18

Odp: Silly Venture 2k19 - party place, noclegi i transport

Czy z Krakowa będzie jechał ktoś samochodem? Mam do odebrania paczkę od Krolla i chciałbym poprosić o przywiezienie jej na SV.

19

Odp: Silly Venture 2k19 - party place, noclegi i transport

@Vlx: na 100% Xtr, Maru & Trachu.

Silly Venture - breaking the ATARI scene since 2000 ! :)

20

Odp: Silly Venture 2k19 - party place, noclegi i transport

NG jedzie IC 6501 a wraca IC 5602, no jakżeby inaczej?

Ostatnio edytowany przez laoo/ng (2019-11-21 09:56:23)

21

Odp: Silly Venture 2k19 - party place, noclegi i transport

Vasco/Tristesse napisał/a:

Ze stolicy jedzie Laoo, Pasiu, Creonix. Z okolic Solo, Tiger, Voy. Ale nie mam pojęcia czy samochodami.

Tak ja jadę ale pociągami. 14.25 z Wrocławia i 12.00 Gdańsk.

"Im bardziej społeczeństwo odchodzi od prawdy, tym bardziej nienawidzi tych, którzy ją głoszą." - George Orwell
Słucham radia z muzyką komputerową http://radio.cvgm.net/demovibes/queue/   http://radio.cvgm.net/static/media/platform/symbol/platform_computer_atarist.gif

22

Odp: Silly Venture 2k19 - party place, noclegi i transport

Ale z Wrocławia jedzie jeszcze pewnie Tytus, i on raczej autem - dlatego warto z nim pogadać czy nie szuka kogoś do kompletu. Ja wybrałem pociąg z racji późnej godziny która mi pasuje

"Im bardziej społeczeństwo odchodzi od prawdy, tym bardziej nienawidzi tych, którzy ją głoszą." - George Orwell
Słucham radia z muzyką komputerową http://radio.cvgm.net/demovibes/queue/   http://radio.cvgm.net/static/media/platform/symbol/platform_computer_atarist.gif

23

Odp: Silly Venture 2k19 - party place, noclegi i transport

Tytus w tym roku niestety nie może się pojawić - być może coś się zmieniło, ale tak mi mówił jakiś miesiąc temu.

Silly Venture - breaking the ATARI scene since 2000 ! :)

24

Odp: Silly Venture 2k19 - party place, noclegi i transport

A ja mam takie zapytanie. Czy mógłby ktoś przywieźć na party jeden monitor z wejściem composite extra? Dla takiego jednego briana w potrzebie :)

25

Odp: Silly Venture 2k19 - party place, noclegi i transport

lcd czy crt Ci potrzebny?
się znajdzie miejsce w bagażniq