1

Temat: Wymiana Amiga 600 doinwestowana -> Atari doinwestowane

Hej gawiedzi retro, mam na sprzedaż lub zamianę (chętniej) taką "trochę" doinwestowaną A600.

Szczegółowa lista tego, co znajduje się w zestawie poniżej:
- komputer Amiga 600, wybielona, w doskonałym stanie (poza zaczepami - czytaj dalej) - praktycznie nowa folia klawiatury, stacja dyskietek przerobiona z PC-towej (ALPS), oczywiście komp w pełni sprawny
- w Amidze wymienione kondensatory na tantalowe
- Vampire 600 V2
- adapter na karty SD z kątówką KA47 oraz kartą 16GB Sandisk
- oryginalny zasilacz
- interfejs myszy USB Tom Rev 2 + adapter
- adapter kart PCMCIA na CF
- karta CF Kingston 4GB przydatna do wymiany danych z PC
- mysz USB idealnie działająca z Tom Rev2 (Logitech RX250)
- rozszerzenie pamięci do 2 MB CHIP-RAM A604n firmy Individual Computers pod klapką
- karta Wifi na PCMCIA
- kabel RGB
- kabel HDMI slim do Vampira
- praktycznie nowa pokrywa na komputer od Retronics (plus karton)
- dodatkowo Kickstart 3.1 od Cloanto

Dodatkowo w Amidze z racji tego, że lubią w nich pękać zaczepy, zostały zamontowane zaczepy wydrukowane w  3D.
W Amidze Kickstart od Cloanto (w tej chwili wyciągnięty, bo V2 go nie potrzebuje).
Na karcie zainstalowany system, chyba wszystkie gry ECS pod WHDLoad oraz mnóstwo dem, muzyki i wszelakiego dobra.
Aktualny Core w V2 – 2.11.
Cena, jaka mi wyszła, gdy podsumowałem same komponenty to dokładnie 2854 złote.
Sprzedam za 2600 lub patrz niżej. Fotki dla zainteresowanych.

++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

UWAGA - jest możliwość zamiany za dopłatą (z Twojej strony oczywiście) na Atari 8-bit w dobrym stanie w minimalnej konfiguracji:

- komp
- kable
- zasilacz
- VBXE
- Stereo
- Rapidus
- SIDE2
- Ultimate
- inne wg uznania

Przy założeniu, że sam komp można kupić za 200, całość z dodatkami złożona u Przemysława powinna się zamknąć w ok. 1800 zł - w tym przypadku dopłacasz jakieś 600 złotych (wszystko do negocjacji), więc w sumie jesteś kolejne 200 zł do przodu.

Z pozdrowieniami!

fb.com/MagiaOsmiuBitow | fb.com/RetroKlinikaSerwis | fb.com/RetroKlinika | soundkiller.bandcamp.com

2

Odp: Wymiana Amiga 600 doinwestowana -> Atari doinwestowane

Temat można zamknąć.

fb.com/MagiaOsmiuBitow | fb.com/RetroKlinikaSerwis | fb.com/RetroKlinika | soundkiller.bandcamp.com