26

Odp: Great Green Adventure - kaseta

Wysłane! :)

Często bywam leniwy, ale za to intensywnie sypiam

27

Odp: Great Green Adventure - kaseta

No, ja też wysłałem. Dely, dostałeś? Bo odzewu brak i nie wiem, czy tak ma być czy coś poszło nie tak.

Pamięć studenta ma charakter kwantowy - student wie wszystko, ale jednocześnie nic nie pamięta.
- Kilka(naście?) pudełek z klawiszami i światełkami. I jeden Vectrex, żeby nimi wszystkimi rządzić.

28

Odp: Great Green Adventure - kaseta

Dostałem od Was. Jak najbardziej. Proszę jeszcze o chwilkę cierpliwości, aż skompletuję wszystkie elementy niezbędne do wysyłki. Napiszę tutaj w momencie rozpoczęcia wysyłek i jeśli WTEDY nie otrzymacie potwierdzenia na e-mail wraz z numerem konta do wpłaty, to będzie można zacząć się martwić :)

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

29

Odp: Great Green Adventure - kaseta

Wszystko się niestety chyba sprzysięgło, żeby nie udało mi się rozpocząć sprzedaży :)

Najpierw niedostępność taśm, potem długa przesyłka czystych kaset od producenta, następnie obsuwa w druku naklejek, a na koniec zepsuł mi się mój deck, na którym nagrywałem.

Ale to już koniec przykrych nowin. Udało się przezwyciężyć problemy i kasety z grą są już nagrane, wszystkie sprawdzone pod kątem poprawnego wgrywania się, a także jestem gotowy do wysyłek. Osoby, które już wysłały swoje dane kontaktowe powinny dostać e-mail z kosztami oraz numer konta do wpłaty. Pozostałych proszę o kontakt z namiarami na siebie według wzoru w tym poście.

Kasety będą również dostępne do odbioru / zakupu na Silly Venture, pierwszeństwo mają osoby, które zadeklarowały chęć w tym wątku.

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

30

Odp: Great Green Adventure - kaseta

Chciałbym uprzejmie poinformować, że dzięki Wam mam przykrą wiadomość, albowiem nakład został wyczerpany. Jeśli ktoś się zadeklarował, a spóźnił z wpłatą, to niestety będzie musiał poczekać do następnego rzutu.

Paczki są aktualnie pakowane i będą sukcesywnie wysyłane. Jeszcze raz dziękuję.

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

31

Odp: Great Green Adventure - kaseta

Ta obsuwa z naklejkami to mea culpa, jakby co.

fb.com/MagiaOsmiuBitow | fb.com/RetroKlinikaSerwis | fb.com/RetroKlinika | soundkiller.bandcamp.com

32

Odp: Great Green Adventure - kaseta

Wszystkie kasety zostały sprzedane i wysłane. Przepraszam za niewielką obsuwkę, ale walczyłem jeszcze z dostawcą opakowań.

Jeśli ktoś się nie załapał, to jest szansa na niewielki "dogryw/dodruk" po nowym roku.

Dziękuję za szeroki odzew i polecam oczekiwać na Great Green Adventure 2, którego prolog mogliście obejrzeć na tegorocznym Lost Party.

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

33

Odp: Great Green Adventure - kaseta

Kaseta dotarła. Jakbym standardowo nie przekładał jej w swoje opakowanie to bym vlepek nie odnalazł :)

https://images85.fotosik.pl/758/408034331ba1b910.jpg

Ostatnio edytowany przez ccwrc (2019-12-20 14:48:38)