Temat: [K] stację INDUS GT - sprawną w stanie BDB.

Chętnie kupię stację jak w temacie, od "swojego", czyli atarowca, a więc nie np.  z eBaya, podobnie proszę o nieodsyłanie mnie do LDW-2000 czy CA-2001, chodzi konkretnie o Indus GT :)

2

Odp: [K] stację INDUS GT - sprawną w stanie BDB.

Jest teraz jeden na ebay za $90
https://rover.ebay.com/rover/0/0/0?mpre … 3826519124

3

Odp: [K] stację INDUS GT - sprawną w stanie BDB.

Dzięki, ale czytałeś mój post? ;)

4

Odp: [K] stację INDUS GT - sprawną w stanie BDB.

Czytałem nie uważnie ;)

Ok, czy taki stan jak na zdjęciach poniżej by cię interesował?
Miałbyś do wyboru jedna stację (z trzech), jeden kabel SIO i bez zasilacza za 500 złotych z wysyłką z USA.

Na zdjęciach są tylko dwie stacje, ale powinienem mieć jeszcze jedna. Stan wydaje mi się normalny jak na sprzęt używany.

Post's attachments

indus1.jpg 250.5 kb, liczba pobrań: 2 (od 2020-01-02) 

indus2.jpg 162.26 kb, nikt jeszcze nie pobierał tego pliku. 

indus3.jpg 219.09 kb, nikt jeszcze nie pobierał tego pliku. 

Tylko zalogowani mogą pobierać załączniki.

5

Odp: [K] stację INDUS GT - sprawną w stanie BDB.

Gdyby kol. Jacques nie był zainteresowany, to ja chętnie jedną z nich się zaopiekuję w zamian za wyszczególnioną kwotę.

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

6

Odp: [K] stację INDUS GT - sprawną w stanie BDB.

Też, bardzo chętnie zaopiekuję się jedną sztuką, gdyby koledzy nie chcieli jednak :)

7

Odp: [K] stację INDUS GT - sprawną w stanie BDB.

A jakbyś miał (tą trzecią) z kluczykiem zamykanym do dołu (nie takim obrotowym) to daj znać. Miałem kiedyś taką, ale proza życia (ecie-pecie) i wieki temu się pozbyłem. Le bez spinki - kiedyś się trafi ;)

Sikor umarł...

8

Odp: [K] stację INDUS GT - sprawną w stanie BDB.

Wiecie co, ja jednak na razie spasuję, także śmiało się tam dogadujcie, a koledze ZuluGula dziękuję za ofertę ze zdjęciami.

9

Odp: [K] stację INDUS GT - sprawną w stanie BDB.

Ja szukam tylko takiej wersji jak napisałem ;) Ze zwykłym napędem nie jest mi potrzebna - po prostu sentyment ;)

Sikor umarł...

10

Odp: [K] stację INDUS GT - sprawną w stanie BDB.

Jacques, co spowodowało decyzję? Stan czy cena?

Sikor, ja takiego Indusa nigdy nie widziałem, nawet na zdjęciu. Jesteś pewien że napęd nie został zmieniony? Mam stację Rana 1000 z takim napędem, ale w opłakanym stanie, nawet nie wiem czy warto się zabierać do jej przetestowania.

11

Odp: [K] stację INDUS GT - sprawną w stanie BDB.

Cena jak na wliczoną wysyłkę jest pewnie OK, ale jakoś tak bez zasilacza i wizualnie nie odezwało się we mnie "to ten Indus, o którym marzę" ;)

12

Odp: [K] stację INDUS GT - sprawną w stanie BDB.

Mam dwa zasilacze dedykowane do tej stacji,  ale je zostawiam dla siebie. To są zasilacze z transformatorem 110V i nie za bardzo wiem co z nim będziesz robił w Polsce. Ta stacja wymaga 12V dc 2A do zasilania.

13

Odp: [K] stację INDUS GT - sprawną w stanie BDB.

Są bez problemu do dostania przejściówki 230V->110V w cenie do 20 zł u nas ;)

14

Odp: [K] stację INDUS GT - sprawną w stanie BDB.

@ZUluGula: tak, na 100% oryginał. niektóre napędy takie były, mój był z Kanady sprowadzany znaczy się była kiedyś firma sprowadzająca stare graty do sklepu w Polsce - stare technologicznie, ale nówki sztuki.

Sikor umarł...

15

Odp: [K] stację INDUS GT - sprawną w stanie BDB.

W takim razie razie stacja powoduje do kolegi dely. Szczegóły na email.

16

Odp: [K] stację INDUS GT - sprawną w stanie BDB.

Dziękuję, czekam na instrukcje :)

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

17

Odp: [K] stację INDUS GT - sprawną w stanie BDB.

Odpisałem na e-maila, ale nie dostałem odpowiedzi. Proszę o informację jeśli zrezygnowałeś ze sprzedaży.

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

18

Odp: [K] stację INDUS GT - sprawną w stanie BDB.

Dely, napisałem że masz tą stację i ja dostaniesz. Teraz tylko chcę sprawdzić że działa w 100% i przygotować opakowanie do wysyłki żeby dotarła cało. Tak jak pisałem, jak będzie gotowa to się odezwę na email.

19

Odp: [K] stację INDUS GT - sprawną w stanie BDB.

Ups, to ja tego maila nie dostałem, dlatego pytam.

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

20

Odp: [K] stację INDUS GT - sprawną w stanie BDB.

Sprawa zakończona, stacja jest już w PL. Dziękuję Koledze.

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.