Temat: [K] Procesor R6507 do stacji 1050

Kolega poprosił, żeby mu wyjąć ze stacji Happy i przywrócić ją do stanu oryginalnego. Mam ROM z jednej z moich stacji ale, niestety, nie mam procesora. Gdyby komuś się gdzieś walał to odkupię.

Z góry dziękuję za pomoc.

Pamięć studenta ma charakter kwantowy - student wie wszystko, ale jednocześnie nic nie pamięta.
- Kilka(naście?) pudełek z klawiszami i światełkami. I jeden Vectrex, żeby nimi wszystkimi rządzić.

2

Odp: [K] Procesor R6507 do stacji 1050

A to Happy jest do wzięcia, skoro kolega nie chce? Zamienię za 6507 :)

--== Kup Pan/i dyskietkę - jedyna taka oferta w całym InterNetCie - http://www.atari.org.pl/forum/viewtopic.php?id=18887 ==--

<-- Kontakt przez "E-mail" albowiem moja skrzynka "PW" jest pełna i zaprawdę nie mam czego usunąć.

3

Odp: [K] Procesor R6507 do stacji 1050

No... Ja biorę za przywrócenie do oryginału.

Pamięć studenta ma charakter kwantowy - student wie wszystko, ale jednocześnie nic nie pamięta.
- Kilka(naście?) pudełek z klawiszami i światełkami. I jeden Vectrex, żeby nimi wszystkimi rządzić.

4

Odp: [K] Procesor R6507 do stacji 1050

muszę popatrzyć w swoich zapasach ale powinienem mieć 6507 :) jeśli dalej potrzebujesz oczywiście

5

Odp: [K] Procesor R6507 do stacji 1050

Chętnie. Z góry dziękuję.

Pamięć studenta ma charakter kwantowy - student wie wszystko, ale jednocześnie nic nie pamięta.
- Kilka(naście?) pudełek z klawiszami i światełkami. I jeden Vectrex, żeby nimi wszystkimi rządzić.

6

Odp: [K] Procesor R6507 do stacji 1050

mam rockwell r6507p jak coś , reszta na priv :)