1

Temat: [S] Kartridż 4Mbit (512kB) uniwersalny multicart

Do sprzedania kartridż z tego projektu:
http://www.atari.org.pl/forum/viewtopic … 97#p260897

Jest to kartridż uniwersalny o pojemności 4 megabity (512 kilobajtów).
Kartridż jest zgodny z bankowaniem maxflash, a więc wsad dla tego kartridża można przygotować dowolny za pomocą darmowego oprogramowania Maxflash Cartridge Studio na pececie.
Oryginalny Maxflash ma pojemność 8Mbitów, natomiast ten ma połowę z tego, więc trzeba przygotowując wsad zrobić to tak, żeby program pokazał, że mieści się w 4Mbity.

Niniejszy kartridż jest "read-only" co oznacza, że zawartość kości pamięci trzeba programować w zewnętrznym programatorze. Kość jest w podstawce, więc bez problemu można ją wyciągać i wkładać, przeprogramowywać wielokrotnie.
Kość pamięci jaką daję w komplecie jest porządna SST39SF040.
Na zdjęciach widać przykładowy wsad, który zaprogramowałem dla przetestowania kartridża. Szczęśliwemu nabywcy mogę zaprogramować dowolny wsad, który ów nabywca sobie przygotuje, sprawdzi w emulatorze i podeśle mi, tak że dostanie kartridż z zawartością jaką sobie chce mieć.

Cena kartridża: 80zł plus wysyłka wyłącznie paczkomatem 12zł.
W cenie płytka kartridża z zaprogramowaną pamięcią i w nowej obudowie od Sikora.
Na życzenie mogę przeprogramować kość, a jeśli nie ma potrzeby, to zostawię wsad widoczny na zdjęciu.

Post's attachments

4MBit_1.jpg 123.09 kb, nikt jeszcze nie pobierał tego pliku. 

4Mbit_2.jpg 84.55 kb, nikt jeszcze nie pobierał tego pliku. 

4Mbit_3.jpg 130.39 kb, nikt jeszcze nie pobierał tego pliku. 

Tylko zalogowani mogą pobierać załączniki.