Temat: mar_tec kontra reszta swiata.

a co to do cholery ma wspołnego z Atari?
Czy przypadkiem nie powinien być ban?
Pierwsze ostrzeżenie. Do tych celów służą inne miejsca w sieci.

(dely) Topik odnosi sie do ogloszenia danego przeze mnie TU

Pozdrawiam
Marcin

2

Odp: mar_tec kontra reszta swiata.

"
Bałagan
W to miejsce wrzucamy wszystkie posty, które nie pasują do pozostałych kategorii. UWAGA - jest to jedyne miejsce bez cenzury moderatorskiej (ale bez przesady)
Moderator Nabojka atari.area
"

: 404. Stopka not found

3

Odp: mar_tec kontra reszta swiata.

A właśnie że Kierownik w dobrym miejscu napisał: w Bałaganie... A banany może zakupić dla tego, kto mu napiszę* - cały kilogram  :P  :lol:  ;)
- - - - -- - - - -   -- -  -- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -  --
*nie ja  ;)  :cry:

Sikor umarł...

4

Odp: mar_tec kontra reszta swiata.

kto jest bez winy niechaj pierwszy rzuci kamien :))))))))))

/ i posypal sie grad kamieni w kierunku marteca/ :)))))))))))))

ok ok ...

5

Odp: mar_tec kontra reszta swiata.

Jasne zabijcie mnie, ukamieniujcie. Kto bez winy niech pierwszy....

Ale lizusostwo sie rozwinęło. piękne kakao i smaczne, prawda?
Nigdy ATARI nie kojarzyło mi się z kolesiami o takich upodobaniach wazeliniarskich. No cóż trzeba zmienić ATARI na inny komp.
Słodzcie sobie wzajemnie nadal. Ja niestety nienawidze takich gostków i nie trawie. Szczególnie zauwazyć to można w pracy jak słodko potrafią "pierdzieć" !!!

Pozdrawiam
Marcin

6

Odp: mar_tec kontra reszta swiata.

jakie lizusostwo?
Nie zrozumiałeś, o co chodzi z "Bałaganem" - niedawno był np "Kretoszczur" i co ? :)
Po prostu jakoś tak Twoja wypowiedź wydała mi się agresywna i wynikająca z braku doinformowania.

: 404. Stopka not found

7

Odp: mar_tec kontra reszta swiata.

Jasne zabijcie mnie, ukamieniujcie. Kto bez winy niech pierwszy....

Ale lizusostwo sie rozwinęło. piękne kakao i smaczne, prawda?
Nigdy ATARI nie kojarzyło mi się z kolesiami o takich upodobaniach wazeliniarskich. No cóż trzeba zmienić ATARI na inny komp.
Słodzcie sobie wzajemnie nadal. Ja niestety nienawidze takich gostków i nie trawie. Szczególnie zauwazyć to można w pracy jak słodko potrafią "pierdzieć" !!!

I wywołaliśmy burzę...  :P
I znowu będzie na mnie...  ;)
I znowu nie dostaniemy ba-na-nów...  :P

Sikor umarł...

8

Odp: mar_tec kontra reszta swiata.

dely, tylko podsycasz ogień zakładając taki topic :)

: 404. Stopka not found

9

Odp: mar_tec kontra reszta swiata.

Nic nie podsycam, a w kazdym razie nie specjalnie. Po prostu przenioslem niezwiazane z tematem wypowiedzi aby nie zaciemniac duzej wagi ogloszenia.

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

10

Odp: mar_tec kontra reszta swiata.

Nigdy ATARI nie kojarzyło mi się z kolesiami o takich upodobaniach wazeliniarskich. No cóż trzeba zmienić ATARI na inny komp.

Zmien. Odejdz. Zapomnij o nas. HAND,FOAD!

ps. heh, po dlugiej przerwie znowu ring <evil grin>

11

Odp: mar_tec kontra reszta swiata.

Ooo kur...wa mać, jak pierdyknę w łeb czymś cięzkim to bedzie koniec. Uspokujcie się do jasnej cholery.

Naprawde wymyśliliście posta. Trzeba dzisiaj się upić, za dużo wrażeń i emocji.

Pozdrawiam
Marcin

12

Odp: mar_tec kontra reszta swiata.

Proponuję LAXYGEN - to na uspokojenie.  :D

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

13

Odp: mar_tec kontra reszta swiata.

Ale o co chodzi - na razie widzę, że koleś się rzuca nie wiadomo o co itd.  :?

Taaa... zbanujmy delego, zamknijmy aa, będzie twoja racja, mar_tec, nie?  :twisted:

A może poczytaj sobie w wolnej chwili regulamin - nieco innych tematów równie "związanych" z Atari itd., zanim zaczniesz tu Dżihad wszczynać.

tyle, bo ręce już mi opadły

-----------

aaa... zimno się robi, więc i wazelina się przyda :lol:

I Ty zostaniesz big endianem...

14

Odp: mar_tec kontra reszta swiata.

Oj, panowie. Najechaliście gościa, który sie zbulwersował, bo na AA pojawił się produkt firmy, która jak pietruszka - nikt jej nie lubi, ale w zupie siedzi. :)

Mnie się tam podoba, bo w końcu coś się dzieje w tym dziale.

Dely ma poważny problem i gdzie szuka rozwiązania? Wśród przyjaciół. Ja tam się cieszę, że ma do nas zaufanie. (Chyba nie wie co czyni. :twisted: )

A Tobie, mar_tec proponuję nie tracić energii na kłutnie, tylko spożytkuj ją na zrobienie bazki w SynFile'u, a my ją szybko skonwerujemy na właściwy format. ;)

Zawsze mam rację, tylko nikt mnie nie słucha.

15

Odp: mar_tec kontra reszta swiata.

nie wiem jak reszta ale ja lubie pietruszkę...  zwłaszcza w rosole ;)

Im dłużej czekamy, tym wzorek jest większy" (c) by Sikor

16

Odp: mar_tec kontra reszta swiata.

Chlopaki, a nie widzicie, ze mar_tec sie po prostu zirytowal, ze po raz kolejny widzi na AA post nie majacy wiele wspolnego z Atarka?

Ja nie mam nic przeciwko takiemu ogloszeniu raz na jakis czas, ale wk** mnie 10 postow dziennie z opisem *ujochomika, *ołą baba z gitara lub bez, nowej wersji jakiegos softu z cyklu h**p://...

A to, ze trafilo na Kierownika, ktory rzadko takie offtopiki wrzuca uznaje za pech...  :oops:

17

Odp: mar_tec kontra reszta swiata.

Co tu dużo mówić - jaka scena takie forum :)
Klimat jest podobny do klimatu na party - w sumie gada się trochę o komputerach, ale o innych pier.do.łach też (a może przede wszystkim)...
Co zrobić - po tylu latach wielu ludzi widzi w scenie nie tylko 'innych pasjonatów atari' ale po prostu dobrych kumpli :)

: 404. Stopka not found

18

Odp: mar_tec kontra reszta swiata.

Vasco: ale ogloszenie bylo w dziale balagan. Tam jest miejsce na wszystko NIE ZWIAZANE z atari. Jesli ktos jest hardcore atari fanem i tylko tego szuka - niech nie czyta dzialu balagan. To raczej proste. Gdyby taki post pojawil sie w dziale software/gry osobiscie bym Dely'ego zbanowal na tydzien :D

A juz mowiac powazniej - atari area to community dosyc specyficzne poniewaz duza czesc z nas zna sie osobiscie, nasza scena jest jakas czescia tego community. Nie ma co udawac, atariarea to takze sprzeczki, mniej lub bardziej udane prowokacje, wasnie i 'milosci' itp. Jesli komus to nie odpowiada - naprawde, nikt nikogo nie zmusza.

ps. nikogo nie bronie, sam nie jestem bez winy. ;)

19

Odp: mar_tec kontra reszta swiata.

Vasco mnie w końcu zrozumiał. Ja naprawdę nie mam zamiaru wszczynac kłótnie i rozboje, ale w końcu wiecie o co tak naprawde chodzi.

Pozdrawiam
Marcin

20

Odp: mar_tec kontra reszta swiata.

Nie wiemy, w kazdym razie ja nie mam pojecia.

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

21

Odp: mar_tec kontra reszta swiata.

No właśnie, kłócicie się jakoś tu bez sensu o bałagan w bałaganie  8O  :D Lepiej zajrzyjcie do 8-bit - sprzęt: "SIO2IDE gryzie się z SIO2PC" i pomóżcie w walce z matriksem  ;) Peace :!:  8)

22

Odp: mar_tec kontra reszta swiata.

A w ogole to Kierownik ma za duzy avatar i powinien bez ostrzezenia zakazac sobie jego uzywania. O!

23

Odp: mar_tec kontra reszta swiata.

Ja nie mam nic przeciwko takiemu ogloszeniu raz na jakis czas, ale wk** mnie 10 postow dziennie z opisem *ujochomika, *ołą baba z gitara lub bez, nowej wersji jakiegos softu z cyklu h**p://...

widzisz stary ... przynajmniej dzieki takim rzeczom nie jest tu nudno i nie gada sie w kolko o tym samym. przeciez tak naprawde, jesli nie lubisz golych bab z gitara czy bez, to nie musisz tam klikac ani tego ogladac :) jesli wkurwia Cie te 10 postow dziennie, to ich nie ogladaj. mnie wkurwia 10 postow dziennie z powtorzonym po raz 100 opisem tego jak sie komus p*.* SIO2PC, ale zachowuje to dla siebie. dlaczego ? dlatego ze od tego jest forum, zeby sobie na nim pogadac na kazdy temat, a nie ograniczac sie do dysput teologicznych nad wieksza duchowoscia pokeya nad sidem. wiec prosze ... nie badzmy hipokrytami i nie robmy dymu z byle powodu oraz nie strzezmy czystosci forum jakby to byla czystosc rasy, bo naprawde ... nie warto  ;)

Ale lizusostwo sie rozwinęło. piękne kakao i smaczne, prawda?Nigdy ATARI nie kojarzyło mi się z kolesiami o takich upodobaniach wazeliniarskich. No cóż trzeba zmienić ATARI na inny komp.
Słodzcie sobie wzajemnie nadal. Ja niestety nienawidze takich gostków i nie trawie. Szczególnie zauwazyć to można w pracy jak słodko potrafią "pierdzieć" !!!

... spadaj mlotku ...

24

Odp: mar_tec kontra reszta swiata.

Cedyn> mnie ****a 10 postow dziennie z powtorzonym po raz 100 opisem tego jak sie komus pie**li SIO2PC, ale zachowuje to dla siebie.

Moj drogi, a czy ja tego nie zachowuje dla siebie? Napisalem dopiero teraz, bo zbluzgano osobe tylko za to, ze wyrazil swe zdanie. Ponioslo go, nie zdzierzyl i tyle. Nie bylo gorszych wypowiedzi na tym forum?

Mikey, wiem, ze ogloszenie bylo w dobrym dziale. Ja caly czas mowie, ze zbyt nerwowo zareagowal i finito!

25

Odp: mar_tec kontra reszta swiata.

W tym sek, ze kolega mar_tec juz nie pierwszy raz zachowal sie jak samozwanczy administrator :)

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.