1

Temat: Dyskietki kryjofluksem zarchiwizuję.

Hej,

Mam trochę czasu wolnego, mam sprzęt (kryoflux + flippy mod do 5.25" napędu, dzięki któremu można przeczytać obie strony dyskietki) i ogarnięty workflow (zrzuty do .atr/.atx również z "nieparzystych" ścieżek TOMS720), więc mogę się do czegoś przydać.

Jeżeli macie gdzieś po pawlaczach zakiszone stare dyskietki i chcielibyście mieć je zarchiwizowane, zanim rozpadną się w pył, a wraz z nimi unikalne dziedzictwo cyfrowe lat minionych, to to jest ta okazja.

--
= krap.pl =

2

Odp: Dyskietki kryjofluksem zarchiwizuję.

No to Ci podrzucę co nieco.

Arguing with an engineer is a lot like wrestling in the mud with a pig, after a couple of hours you realize the pig likes it...

3

Odp: Dyskietki kryjofluksem zarchiwizuję.

Zapraszam.

--
= krap.pl =

4

Odp: Dyskietki kryjofluksem zarchiwizuję.

To już taka rzadkość :)))

5

Odp: Dyskietki kryjofluksem zarchiwizuję.

Świetna inicjatywa! Z racji obecnych możliwości SDRive Max (wczytywanie ATX w ED), dobrze byłoby zarchiwizować więcej oryginałów polskich gier w formacie atx i dorzucić na pigwę, lub AOL.

6

Odp: Dyskietki kryjofluksem zarchiwizuję.

Troche juz mam skutecznie pozrzucanych, z zachowanymi zabezpieczeniami, swego czasu podeslalem nawet KAZowi porcje do AOLu, ale widze ze do dzis sie nie pojawily, wiec trzeba czekac. ;)

Ostatnio edytowany przez krap (2020-04-24 14:01:32)

--
= krap.pl =

7

Odp: Dyskietki kryjofluksem zarchiwizuję.

Krap, jak nie masz co zrobić ze swoimi ATX-ami :-) to projekt A8Preservation.com będzie nimi bardzo zainteresowany. (Surowymi plikami danych z KryoFluxa też.)

A8CAS - narzędzie do 100% archiwizacji kaset Atari

8

Odp: Dyskietki kryjofluksem zarchiwizuję.

I przy okazji dajcie na pigwę. Z A8 preservation nie da się nic pobrać z tego co kojarzę.

9

Odp: Dyskietki kryjofluksem zarchiwizuję.

Pliki A8 Preservation wrzuca co jakiś czas na torrenta i przez chwilę można też ściągnąć też z Mega.nz.

Skorzystałem z okazji i wrzuciłem je jakiś czas temu na Pigwę do działu kolekcji. Błędnie wyświetlają się przez WWW nazwy archiwów z arabskimi znakami.

Ostatnio edytowany przez voy (2020-04-25 14:25:40)

Powszechnie wiadomo, że kamień potrafi myśleć. Na tym fakcie opiera się cała elektronika.

Terry Pratchett - Równoumagicznienie

10

Odp: Dyskietki kryjofluksem zarchiwizuję.

Krótki napisał/a:

Krap, jak nie masz co zrobić ze swoimi ATX-ami :-) to projekt A8Preservation.com będzie nimi bardzo zainteresowany. (Surowymi plikami danych z KryoFluxa też.)

A to wiem, kontrybuuje tam. Ale podrzucam tylko takie, co nie sa confirmed, no bo jak sa juz 2 lub wiecej kopii, no to tez troche nie ma sensu.

--
= krap.pl =

11

Odp: Dyskietki kryjofluksem zarchiwizuję.

krap - dużo osób się odezwało w celu archiwizacji ?

"wszystko się kiedyś kończy......."