176

Odp: TOMS 720 clone - projekt ?

Czyli  w skrocie nici z Tomsa. Ja juz sie nie dziwie.

Dwa korce ziemniaków, gęsich jajek kopa, żeby móc to połknąć, tęgiego trza chłopa. GG3456993

177

Odp: TOMS 720 clone - projekt ?

Tak sobie to tłumacz :)

Arguing with an engineer is a lot like wrestling in the mud with a pig, after a couple of hours you realize the pig likes it...

178

Odp: TOMS 720 clone - projekt ?

Ja nie tlumacze ja wiem ;) Ale pozyjemy, zobaczymy. 2016 czy  2017 release bo musze z moim onkologiem i geriatra podadac

Dwa korce ziemniaków, gęsich jajek kopa, żeby móc to połknąć, tęgiego trza chłopa. GG3456993

179

Odp: TOMS 720 clone - projekt ?

zaxon...bierz pakietowo obu...będzie pewno taniej.

180

Odp: TOMS 720 clone - projekt ?

Wiesz zaxon, nabijać jest się łatwo z kogoś. Jak się ma rodzinę, to nie jest już takie oczywiste, że co wieczór usiądziesz i podłubiesz, czy w weekend. Ja dodatkowo ciągnę inne projekty, jak np. pokrywy.
Zrobienie płytki i zamówienie w firmie plus polutowanie - tak, to zajmie 2-3 wieczory. Ale ja nie potrzebuję płytki prototypowej, żeby coś sobie i komuś udowodnić. Zaprojektowanie obudowy, dobranie przycisków, wyświetlacza, złącz, montaż wewnętrzny, panel samoprzylepny (który trzeba też zaprojektować) - bo jak wiesz, a może nie, nie chcę kopiować oryginału toczka w toczkę, bo jest ogromny - chcę go nieco zmniejszyć, zasilacz wyrzucę na zewnątrz. Najprościej jest rzucić komuś oryginał, powiedzieć "wyprodukujcie mi taką blachę", sklonować oryginalną płytkę i wio. Ale mnie to nie zadowala.
Traktuję to jako hobby, a i klientów na TOMSa zbyt wielu nie będzie, więc jest to sztuka dla sztuki.
Nie rozumiem tylko, skąd u Ciebie ostatnio tyle złośliwości... Po co te przytyki osobiste na forum? Zaszkodziłem Ci czymś, podpadłem?

Arguing with an engineer is a lot like wrestling in the mud with a pig, after a couple of hours you realize the pig likes it...

181

Odp: TOMS 720 clone - projekt ?

Bo mam zabawe a wy wlasnie wlasne to. A wczesniej pisaliisce  to ne problem i to sie zrobi raz dwa trzy, teraz jest jak jest

Dwa korce ziemniaków, gęsich jajek kopa, żeby móc to połknąć, tęgiego trza chłopa. GG3456993

182

Odp: TOMS 720 clone - projekt ?

Nie liczę godzin i lat.. to życie..

Zaxon smerfie marudo , czemu marudzisz...?
Temat clona tomsa przewija się kilkanaście razy nie tylko na tym forum, do tej pory tylko wszyscy marudzili, ale nikt się nie podjął..
Zamiast wspierać marudzisz?

183

Odp: TOMS 720 clone - projekt ?

As powinienes miec zakaz pisania w tematach o Tomsie :P

"Was powinny uzbrojone służby wyciągać z domów do punktów szczepień, a potem zamykać do pi* za rozpowszechnianie zagrożenia epidemicznego" - Epi 2021
"Powinno się pałować tylko tych co tego nie rozumieją. No i nie szmatki i nie chirurgiczne tylko min FFP3, to by miało jakiś sens. U mnie we firmie, to jak przychodzi bezmaskowiec, to stoi w deszczu przed firmą" - Pin 2021

184

Odp: TOMS 720 clone - projekt ?

Pan Zaxon faktycznie zachowuje hmm... dystans do reszty polskiej "lutosceny", ale to się chyba
nie bierze bez powodu. Nie mogę teraz znaleźć konkretnego linku ale kiedyś była z nim "afera" jak ogłosił jakąś przełomową przeróbkę, zrobił publiczną zbiórkę a potem sprawa przycichła - miesiącami przez coś tam (?!) nie realizował zamówień... Ludzie się oczywiście burzyli, była nagonka na tym i innych forach (nawet Atariage).... Do dziś chyba tylko sam zainteresowany wie o co tam chodziło... ;o  W każdym razie od tego czasu przycichł, przestał się ogłaszać i praktycznie Lotharek z Duddie'm przejęli pałeczkę. :)

185

Odp: TOMS 720 clone - projekt ?

Niech ktoś poleje lepiej.

"tatusiu zobacz, narysowałam tobie takie same coś jak na twojej koszulce" 
https://github.com/willyvmm/mouSTer
jmp $e477

186

Odp: TOMS 720 clone - projekt ?

ja tam leje caly czas :P

187

Odp: TOMS 720 clone - projekt ?

syscall napisał/a:

As powinienes miec zakaz pisania w tematach o Tomsie :P

Myślisz że tylko o Tomsach... Dodał bym jeszcze Falcon-a :)

188

Odp: TOMS 720 clone - projekt ?

A czy tam przypadkiem gościu nie ma napędów kompatybilnych z TOMSem...? https://allegrolokalnie.pl/oferta/inter … o-atari-xe - nie, nie znam gościa, przypadkiem znalazłem, aby nie było. Bo cena trochę z d..y jak dla mnie...

Sikor umarł...