Temat: [S/O] Monitor CRT Philips 21B

Czas pozbyć się tego monitora choć służy mi nieprzerwanie od lat.
Główna zaleta: "łyka" wszystkie dziwne  rozdzielczości do 1600x1080 niezależnie od tego co się podłączy.
Główna wada: gabaryty

Ma wejście BNC i mam do tego kabel VGA->BNC.

Wartość startowa -> 1 puszka Guiness'a :)
Termin: 31.05.2020.

Post's attachments

IMG_20200526_201506 (Duży).jpg 324.51 kb, liczba pobrań: 1 (od 2020-05-26) 

IMG_20200526_201531 (Duży).jpg 157.51 kb, nikt jeszcze nie pobierał tego pliku. 

IMG_20200526_201854 (Duży).jpg 218.46 kb, nikt jeszcze nie pobierał tego pliku. 

Tylko zalogowani mogą pobierać załączniki.

2

Odp: [S/O] Monitor CRT Philips 21B

RGB na 3BNC czy na 5 BNC? Trochę daleko do Viebie, a kurierom bym nie ufał z monitorem...

Sikor umarł...

3

Odp: [S/O] Monitor CRT Philips 21B

5x BNC i mam 2 kable "grubsiejszy" i "cieńsiejszy"

Post's attachments

IMG_20200527_071754 (Duży).jpg 313.54 kb, nikt jeszcze nie pobierał tego pliku. 

Tylko zalogowani mogą pobierać załączniki.

4

Odp: [S/O] Monitor CRT Philips 21B

Czyli piękna sprawa, pełne RGB z oddzielną synchronizacją, idealne do kart graficznych pod TT-kę. Jak nikt się nie zgłosi - daj znać ile transport do Warszawy, chętnie przygarnę (choć jeden RGB już mam, ale 24" chyba, ten jest 21"). Jak komuś się przyda - odpuszczam, bo u mnie na zapas by  był.

Sikor umarł...

5

Odp: [S/O] Monitor CRT Philips 21B

może głupie pytanie , ale 15kHZ nie pojdzie ?

.

6

Odp: [S/O] Monitor CRT Philips 21B

nie wiem ... nie znam się :-), trudno mi odpowiedzieć. Jak to przetestować?

7

Odp: [S/O] Monitor CRT Philips 21B

@BartoszP: Falconem lub ST ;)
@Pablozp: jest szansa, 5BNC sugeruje pełnoprawne RGB, ale nie mogę znaleźć specyfikacji nigdzie.

Sikor umarł...

8

Odp: [S/O] Monitor CRT Philips 21B

W sumie można powiedzieć, że wygrał "przez czekanie" Sikor ... pozostaje kwestia sposobu przekazania bo na razie nie mam pomysłu nawet na "przy okazji".

9

Odp: [S/O] Monitor CRT Philips 21B

A z kurierem nie da rady :( Raz wysyłałem tak monitor - i doszedł połamany...
Może w Wakacje się jakoś uda ;)

Sikor umarł...

10

Odp: [S/O] Monitor CRT Philips 21B

Kurier ... "no way" ... nie mam kartonu na to i nie biorę za to żadnej odpowiedzialności wtedy.

Wakacje ... chyba, że przyczepkę wynajmę ... to mi pół bagażnika zajmie :-) ... ale jest to jakaś opcja na sierpień ...

11

Odp: [S/O] Monitor CRT Philips 21B

Może działać w obie strony ;) Póki co jestem w Wawie i nie mam za bardzo możliwości ruchu w tym kierunku.

Sikor umarł...

12

Odp: [S/O] Monitor CRT Philips 21B

Oki, sprawa wygląda tak - ustaliłem to już z BartoszemP - ponieważ ten monitor byłby "na zapas" dla mnie, a będę odbierał dopiero w wakacje - jak ktoś chętny wcześniej, ma pierwszeństwo. Jak nie - to go chętnie przygarnę.

Sikor umarł...